Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Olga Čechová (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1925-2010)
Die drei Brüder
Položka č.: 546Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 25 x 17 cm, 2x sign. a č. litografie. O. Čechová, ex.: 28/125, Arethusa Press Herber Blokland, Baarn, 1984, německý text, č. výtisk 28/80, pův. sešit v ob., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
více autorů (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
A collection of famous pictures of the Sung Dynasty
Položka č.: 545Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 44 x 33 cm, 15 barevných reprodukcí a 15 stran s vysvětlivkami k obrázkům, čínský a anglický text, vyd. The Commercial Press, Limited, Peking, 1957, originální brokátová hedvábná vazba s několika fialovými jemnými hedvábnými šňůrami, vázaná ve stabilní skládací lněné složce se 2 sponami ze sl…
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Axmann (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1955)
Walt Whitman: Čtyři básně ze sbírky Stébla trávy
Položka č.: 544Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie s 9 původními lepty, 1981, 35 x 50,5 cm, sign. na titulním listu s věnováním M. Axmann 1985, 8/15, osmi lepty (+jeden na titulním listu) ve formátu 24,5 x 23 cm doprovodil Mikoláš Axmann, Praha 1981, 15 výtisků vydáno vlastním nákladem, z nichž tento má číslo 8, volné listy v původním ka…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Neuwirt (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1948)
Marginálie
Položka č.: 543Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, Antikvariát Dlážděná, žák F. Schenka, člen UVU
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
Kytice
Položka č.: 542Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 48 x 35 cm, z prací členů sdružení českých umělců a grafiků HOLLAR, autoři: Cyril Bouda: kamenorytina na titulním listě, Václav Fiala: mědirtina, Milada Kazdová: měkký kryt, František Kobliha: měkký kryt, Josef Kočí: suchá jehla, Jan Konůpek: mědirytina, Emil Kotrba: lept, Antonín Majer…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jean Effel (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1908-1982)
Hommage a Jean Effel
Položka č.: 541Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1983, 27 x 20,5 cm, Réalisé pour l´Association France - Tchéchoslovaquie par: Dílo . Fonds des Beaux - Art Tchéques, tři volné listy v papírové obálce, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Černoš (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1982)
Christos Giannakos: Mořské panny
Položka č.: 540Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
9x mezzotinta, 2011, 34 x 25 cm, vše sign. PD Jan Černoš, 68/100, bibliofilie s devíti původními mezzotintami, autorem textů v řečtině a angličtině je řecký básník Christos Giannakos, vydalo Xotaris Art Forum v roce 2011, v původním kartonovém přebalu, kompletní, Antikvariát Dlážděná, studium na Ped…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1896-1986)
Selský žalm
Položka č.: 539Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
6 x dřevoryt, 6 x cca 13,2 x 8,8 cm, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1901-1984)
Alois Jirásek: Nevolnice
Položka č.: 538Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. s věn. na patitulu, úprava a il. C. Bouda, vyd. ELK, Praha, 1936, ex. B9 na dřevaprostém papíře, obyč. clpl. přev., 119s., dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1873-1962)
Satyr
Položka č.: 537Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. s věn. na patitulu M. Švabinský, vyd. Tvar, Praha, 1950, obs. 20 reprod. grafických listů k veršům Victora Huga (přel. Svatopluk Kadlec) a předmluvu V. Denksteina, volné listy v pův. ob., uloženo v polopl. karton. pouzdře, 64s., dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťsk…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1878-1961)
Dílo Felixe Jeneweina
Položka č.: 536Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. Jakuba Demla za titulem, vyd. Výtvarný odbor Umělecké besedy, Praha, 1928, ex. 308 s podp. Čeňka Vořecha (red. a upr.), pův. polopergam. vazba s ob., velmi dobře zachováno!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
Hory a řeky v Československu
Položka č.: 535Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obs. 4x sign. litografii A.J. Alex, Gejza Angyal, Willi Nowak, V. Silovský, 1x nesign. litografii M. Švabinský, 2x sign. dřevoryt P. Dillinger a Karel Vik (bar.), 2x sign. lept Heinrich Hönich, A. Majer, a 1x sign. suchou jehlu A. Moravec, vyd. Státní nakladatelství, Praha, 1932, nekomp…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
Ztichlá klika 1
Položka č.: 534Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, za pomoci přátel vyd. nákladem vlastním Jan Placák v počtu 197 exemplářů, Praha, ex. 103 s podp. J. Placáka, pův. brož, 140s,, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Morávek (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1896-1959)
Chrudim (12 původních dřevorytů)
Položka č.: 533Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obs. 12 listů s dřevoryty a podpis za titulem A. Morávka, vyd. jako soukromý tisk autora, Chrudim, 1922, celkem 100 výtisků, volné listy v pův. ob., tit. list a okraje některých listů s drobnými flíčkami, přehyby ob. trochu poškozené, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radh…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fráňa Šrámek (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1877-1952)
Křižovatky (Spisy III.)
Položka č.: 532Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, ex. 12?/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 261s., velmi pěkný stav!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1926-2020)
Johann Sebastian Bach
Položka č.: 531Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 6x sign. ocelorytina (inspirované biografií A. Schweitzera) Bedřich Housa, vyd. Supraphon, Praha, 1988, ex. 119/200 na ručním papíře z Velkých Losin, ed. Lyra Pragensis, pozn. napsal V. Holzknecht, volné listy v pův. koženkovém pouzdře, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Hugo Brunner (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1886-1928)
Jules Barbey d´Aurevilly: Stará milenka
Položka č.: 530Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, úprava a vazba V.H. Brunner, vyd. Družstvo přátel Studia, Praha, 1924, ex. 20, pův. zdob. clkžn. vazba se zlacením, 364s., vybledlý hřbet, odřené okraje desek, celkově výrazněji zažloutlá, částečně rozvolněná přední předsádka, jinak ale dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťs…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
-
Richard Marynčák (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
Sfinga, již nazýváme světem
Položka č.: 529Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2010, ex. 24/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Marynčák (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
Vyprávění o životě a tvorbě malíře Miroslava Štolfy
Položka č.: 528Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2015, ex. 16/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fráňa Šrámek (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1877-1952)
Tělo (Spisy IV.)
Položka č.: 527Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1927, ex. 106/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 390s., zažloutlé listy, lehce vybledlý hřbet, jinak velmi pěkný stav!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fráňa Šrámek (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1877-1952)
Stříbrný vítr (Spisy I.)
Položka č.: 526Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. F. Šrámka na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1926, ex. 3/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 305s., lehce odřené okraje desek, hřbet odřený a vybledlý, listy zažloutlé, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sergej Konstantinovič Makovskij (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1878-1962)
Lidové umění Podkarpatské Rusi
Položka č.: 525Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, velmi vzácně se objevující publikace o tkalcovství, řezbářství, keramice a dalších uměleckých řemeslech na Podkarpatské Rusi, vyd. Plamja, Praha, 1925, rusky, nečísl. exemplář (celkem 300 kusů, vyšlo několik jazykových mutací), obs. 110 čb. a bar. velmi kvalitních vyobrazení, pův. brož s pův.…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Minka (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1961)
Vladimír Holan: Zuzana v lázni
Položka č.: 524Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2x sign. lept (kombin. s akvatintou?) P. Minka, vyd. K. Žižkovský a E. Hlaváčová, Podbořany, 2022, ex. 71/80 na papíru Excudit, volné listy v pův. ob., 26s., výborný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Josef Mánes (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1820-1871)
Zemi milované... (Mánesův odkaz národu)
Položka č.: 523Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, pěkná pův. kožená vazba, vyd. Orbis, Praha, 1939, usp. Fr. Kovárna, bohatá obr. příloha, desky lehce ušpiněné a mírně zažloutlé, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichov…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Moucha (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1942)
Miloslav Topinka: Rozvírání prázdna
Položka č.: 522Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. s věn. na tit. listě M. Topinka, čb. il. M. Moucha, vyd. Papírenská manufaktura Velké Losiny, 2016, ex. A.T., pův. lamin. vazba, 62s., lehce ohmatané desky, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla
Položka č.: 521Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, námět a fotografie F. Fekkette, text R. Uhlíř, vyd. nákladem vlastním, 2014, brož, nestr., ob. odlepena od bloku listů, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1883-1950)
Hrdinové a věřící 1914-1918
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vstupní kresba J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1928, ex. 214/1000, upr. K. Dyrynk, pův. brož v ob., 107s., opotřebené okraje ob., jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1933-2021)
Theatrum Humanum
Položka č.: 519Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 10 sign. litografie V. Suchánek, vyšlo v edici Mare Liberum, Leiden (Holland), 1984, ex. E.A., náklad 100 číslovaných exemplářů, verše Karel Sýs, volné listy v pův. ob. s plátěnými deskami, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana…
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Miroslav Houra (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1933-2006)
Hledání otců
Položka č.: 518Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, pro radost sobě, pro potěšení kamarádů v roce nchýleného jubilea s použtím několika stránek z francouzského deníku vyd. autor, ex. 40/400, nedat., volné listy v pův. ob., trochu ušpiněno, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, po…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1922-1999)
V. Holzknecht: Chopin v obrozenecké Praze roku 1829
Položka č.: 517Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4x sign. ocelorytina a pod. s věn. na předsádce J. Herčík, vyd. Supraphon, Praha, 1979, jako pamětní tisk k 150. výročí pobytu F. Chopina v Čechách, ex. aut. tisk, pův. brož, 26s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG H…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO