• Karel Oberthor

    Šumavská krajina vpodvečer

    Položka č.: 244806

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:51

    litografie, 1984, 31,7 x 42,8 cm, sign. DU K. Oberthor 84, 31/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Podzimní kompozice

    Položka č.: 244807

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:52

    tuš, papír, 1983, 43,5 x 32,9 cm, sign. PD J. Otava 1983, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 244808

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:53

    litografie, 2009, 29 x 43 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Ivan Ouhel

    Bez názvu II.

    Položka č.: 244809

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:54

    litografie, 2009, 45 x 30 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, 72/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Z cesty chrapoune, smetánka jede!

    Položka č.: 244810

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:55

    tuš, papír, 22 x 29 cm, sign. PD Dušan Pálka, pasparta, PD věnování, Antikvariát Dlážděná, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Jarní nabídka

    Položka č.: 244811

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:56

    tuš, papír, 1986, 19,5 x 22,5 cm, sign. PD Dušan Pálka 86, pasparta, text: Pojď, prosím tě, tohle mají v TUZEXU taky..., PD věnování, Antikvariát Dlážděná, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 244813

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:58

    litografie, 28,5 x 34,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 21/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Pavel Roučka

    Karlův most a Národní divadlo

    Položka č.: 244814

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:59

    litografie, 1984, 35 x 29 cm, sign. PD Roučka 84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pavel Roučka

    Figura

    Položka č.: 244815

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:00

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Loutkohra

    Položka č.: 244816

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:01

    olej, dřevo, 100,5 x 100,5 cm, sign. PD Rozehnal, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Florbal

    Položka č.: 244817

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:02

    kombinovaná technika, papír, 1983, 84 x 59,5 cm, monogr. PD JR 83, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

  • Vladimíra Sedláková

    Hladina leží v hladině

    Položka č.: 244818

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:03

    počítačová grafika, 2006, 31,9 x 31,8 cm, sign. DU Vladimíra Sedláková 2006, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vladimíra Sedláková

    Hladina leží v hladině

    Položka č.: 244819

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:04

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Robert Sedmík

    (1978)

    Položka č.: 244820

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:05

    kombinovaná technika, aktivní grafika, 2017, 41,5 x 30 cm, sign. na zadní straně Robert Sedmík 2017, každý z nabízených grafických listů R. Sedmíka je jedinečný, protože je tištěn jako monotyp kombinovanou technikou do plastové matrice, ve které není možno provádět větší náklady, Antikvariát Dlážděn…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Robert Sedmík

    (1978)

    Položka č.: 244821

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:06

    strukturální tisk, 2017, 30 x 41 cm, sign. na zadní straně Robert Sedmík 2017, každý z nabízených grafických listů R. Sedmíka je jedinečný, protože je tištěn jako monotyp kombinovanou technikou do plastové matrice, ve které není možno provádět větší náklady, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Robert Sedmík

    (1978)

    Položka č.: 244822

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:07

    strukturální tisk, 2017, 29,5 x 43 cm, sign. na zadní straně Robert Sedmík 2017, každý z nabízených grafických listů R. Sedmíka je jedinečný, protože je tištěn jako monotyp kombinovanou technikou do plastové matrice, ve které není možno provádět větší náklady, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Robert Sedmík

    (1978)

    Položka č.: 244823

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:08

    strukturální tisk, 2017, 41 x 29 cm, sign. PD a na zadní straně Robert Sedmík 2017, každý z nabízených grafických listů R. Sedmíka je jedinečný, protože je tištěn jako monotyp kombinovanou technikou do plastové matrice, ve které není možno provádět větší náklady, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Plachetnice při pobřeží

    Položka č.: 244824

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:09

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Michal Singer

    Modrá hlava

    Položka č.: 244825

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:10

    litografie, 2009, 49 x 34,5 cm, sign. DU Singer 09, 70/100, Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Alena Spodniaková

    (1988)

    Zlo

    Položka č.: 244826

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:11

    akryl, plátno, 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Alis 2010, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Alena Spodniaková

    (1988)

    Vlny

    Položka č.: 244827

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:12

    akryl, plátno, 80 x 60 cm, sign. na zadní straně Alis, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Stratil

    Zasněná

    Položka č.: 244828

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:13

    olej, plátno, 1984, 47 x 38 cm, sign. PD Jan Stratil 84, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K Součka na AVU v Praze, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Milada Sukdoláková

    Krajina s rybami

    Položka č.: 244829

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:14

    lept, 26,7 x 25 cm, sign. PD Sukdoláková, 8/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Milada Sukdoláková

    Maska města

    Položka č.: 244830

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:15

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Milada Sukdoláková

    Nemocnice

    Položka č.: 244831

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:16

    lept, 30,5 x 23,8 cm, sign. PD Sukdoláková, 14/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Milada Sukdoláková

    Prorok

    Položka č.: 244832

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:17

    lept, 30 x 22 cm, sign. PD Sukdoláková, 4/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Igor Šebestík

    Postava

    Položka č.: 244833

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:18

    tempera, kombinovaná technika, papír, 37,5 x 25 cm, sign. PD I. Šebestík, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Marie Michaela Šechtlová

    Pod hladinou

    Položka č.: 244834

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:19

    litografie, 48 x 37,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Martin Šimeček

    Dvojice na lavičce

    Položka č.: 244835

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:20

    akryl, plátno, 2013, 50 x 60 cm, sign. na zadní straně , Antikvariát Dlážděná

  • Martin Šimeček

    Woman in Sun

    Položka č.: 244836

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 16:21

    akryl, plátno, 2014, 40 x 60 cm, sign. na zadní straně , Antikvariát Dlážděná