• Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 244624

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:38

    litografie, 2010, 31,6 x 42,3 cm, sign. DU Načeradský 2010, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Proláž

    Položka č.: 244686

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:40

    ofset, 1981, 16,8 x 40,7 cm, sign. PD J Kolář 81, č. 247/250, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Karel Benetka

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 244695

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:42

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Věn…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Karel Benetka

    Grand restaurant

    Položka č.: 244696

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:44

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Vě…

  • Ivan Komárek

    Anděl

    Položka č.: 244707

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:46

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Opera v Sydney

    Položka č.: 244713

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:48

    serigrafie, 2011, 54 x 74 cm, sign. PD Matoušek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Václav Benedikt

    Energie

    Položka č.: 244873

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:50

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 244874

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:52

    reliéfní tisk, 42 x 32 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Zvlnění

    Položka č.: 244875

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:54

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Jaroslav Válek

    Lišejníky

    Položka č.: 244876

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:56

    reliéfní tisk, 49 x 32 cm, sign. PD J. Válek, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 244883

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:58

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Jana Reinerová

    Jezírko v Central Parku – New York

    Položka č.: 244884

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:00

    litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 244887

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:02

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 244888

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:04

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jaroslava Severová

    Ve své kůži (Album 76)

    Položka č.: 244889

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:06

    lept, 30,3 x 38,2 cm, sign. PD Severová J., mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    Položka č.: 244890

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:08

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Milina Zimková

    (1979)

    Madona zimního slunovratu

    Položka č.: 244903

    Vyvolávací cena: 960 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:10

    Aktuální cena: 960 CZK (36 €)

  • Milina Zimková

    (1979)

    Vianočná královná

    Položka č.: 244904

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:12

    Aktuální cena: 960 CZK (36 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 244906

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:14

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku

    Položka č.: 244907

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:16

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Ladislava Gažiová

    (1981)

    Ptáci v plamenech

    Položka č.: 244911

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:18

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Michaela Lesařová- Roubíčková

    Konvolut 14 grafických listů

    Položka č.: 244914

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:20

    14 x grafikcý list, 20 x 12 až 5 x 7 cm, všechny signovány, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Ilusionisté

    Položka č.: 244920

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:22

    serigrafie, 19 x 31 cm, sign. DU Benetka, č. 85/120, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. …

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Karel Benetka

    Výcvik krotkých šelem

    Položka č.: 244921

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:24

    serigrafie, 18,3 x 30,7 cm, sign. DU Benetka, č. 50/120, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělc…

  • Jana Reinerová

    Praha plná umění

    Položka č.: 245125

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:26

    olej, plátno, 30 x 39,8 cm, sign. DU Reinerová, rám, nepatrně odřen rám u spodního okraje napravo, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

  • Václav Benedikt

    Papoušek

    Položka č.: 245177

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (204 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:28

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

  • Václav Benedikt

    Černý korál

    Položka č.: 245178

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (245 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:30

    Aktuální cena: 6.600 CZK (245 €)

  • Jiří Pařík

    Mistr Němec na procházce...

    Položka č.: 245222

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:32

    fix, papír, 1983, 29 x 20 cm, při levém okraji vykousnutí a skvrna od vody , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Palacios

    Toreador

    Položka č.: 245573

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:34

    litografie, 31,5 x 48,5 cm, značeno LD imp. y lit. de J Palacios, PD arenal 27 Madrid, rám, uprostřed přeloženo, mírně zažlotlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • J. Palacios

    V aréně

    Položka č.: 245574

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:36

    litografie, 47,3 x 31,3 cm, rám, značeno LD Estab. Tipolitográfico, PD J. Palacios, Arenal 27; příloha časopisu La Lidia, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská