• J. Henke

    Na trhu

    Položka č.: 253914

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:11

    akvarel, papír, 1995, 29,5 x 21 cm, sign. PD J. Henke 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Henke

    Eskymák

    Položka č.: 253913

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:12

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, monogr. DU H., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Skicy

    Položka č.: 253912

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:13

    tuš, papír, 29,6 x 20,8 cm, sign. PD Henke, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Renesanční portréty

    Položka č.: 253911

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:14

    tužka, papír, 21 x 29,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • J. Henke

    Souboj

    Položka č.: 253910

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:15

    tužka, papír, 15 x 14,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Oběť

    Položka č.: 253909

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:16

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, monogr. PD J. H., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Z Afriky

    Položka č.: 253908

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:17

    tužka, papír, 29,6 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Africké motivy II.

    Položka č.: 253907

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:18

    tužka, papír, 29,6 x 20,8 cm, monogr. PD J. H., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Africké motivy

    Položka č.: 253906

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:19

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Hlava černocha - studie

    Položka č.: 253905

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:20

    tužka, papír, 29,7 x 21,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Studie jednookého muže

    Položka č.: 253904

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:21

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, sign. DU Henke, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Divoši

    Položka č.: 253903

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:22

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Hlava krávy

    Položka č.: 253902

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:23

    akvarel, papír, 12,6 x 14,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Henke

    Noční krajina

    Položka č.: 253901

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:24

    tužka, papír, 20,8 x 14,8 cm, sign. PD Henke, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Nové Město nad Metují

    Položka č.: 179449

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:25

    ocelorytina, ruční papír, 1976, 11,3 x 13 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Kostel sv. Petra v Poříčí nad Sázavou

    Položka č.: 179448

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:26

    ocelorytina, 11,8 x 9,4 cm, značeno PD v desce Herčík, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Mušketa - Ex libris

    Položka č.: 125545

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:27

    litografie, 4,3 x 10,1 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jan Kavan

    V přírodě

    Položka č.: 185706

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:28

    litografie, 1994, 10 x 6,9 cm, sign. DU Jan Kavan 94, 63/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Ryba

    Položka č.: 185704

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:29

    litografie, 1991, 10,2 x 7,1 cm, sign. DU Jan Kavan 91, 42/160, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Kozoroh

    Položka č.: 185703

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:30

    litografie, 1989, 10 x 7,2 cm, sign. DU Jan Kavan 89, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Stvoření

    Položka č.: 185702

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:31

    litografie, 1995, 11,4 x 8,5 cm, sign. DU Jan Kavan 95, 12/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Motiv s balustrádou

    Položka č.: 179429

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:32

    litografie, 2006, 10 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan MMVI, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Smutná dívka

    Položka č.: 179427

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:33

    litografie, 10,1 x 7,1 cm, sign. DU Jan Kavan, 91/95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Žena a zvěř

    Položka č.: 179240

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:34

    litografie, 1993, 10 x 7 cm, sign. DU JKavan 93, autorský tisk, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Kodym

    (1927-2009)

    Zdeněk Nejedlý

    Položka č.: 226840

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:35

    dřevoryt, 1974, 35,5 x 23 cm, sign. PD JKodym 1974, 112/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě hlavy

    Položka č.: 226847

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:36

    serigrafie, 10 x 7 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    V květináči

    Položka č.: 226846

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:37

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milada Kudrnová

    Zámek na nožce

    Položka č.: 197028

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:38

    lept, akvatinta, 2002, 11 x 7,1 cm, sign. PD Milada Kudrnová, autorský tisk, horní rohy mírně ohnuté, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milada Kudrnová

    Ráno

    Položka č.: 197027

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:39

    lept, akvatinta, 2004, 15 x 9,5 cm, sign. PD Milada Kudrnová 2004, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milada Kudrnová

    Přesličky

    Položka č.: 197026

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:40

    lept, akvatinta, 2003, 14,5 x 9,6 cm, sign. PD Milada Kudrnová 2003, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)