• Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Ukázky řemesel - Múza

    Položka č.: 226379

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:37

    dřevoryt, 1948, 25,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Lukavský 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Studie k ilustraci

    Položka č.: 226394

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 226395

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:39

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka se zrcátkem

    Položka č.: 226400

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:40

    lept, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 226406

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:41

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Alois Moravec

    Odpočinek

    Položka č.: 226407

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:42

    litografie, 21 x 29 cm, sign. PD AMoravec, č. 149/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Kameník

    Položka č.: 226410

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:43

    litografie, 22 x 32,8 cm, sign. PD AMoravec, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Šterkaři

    Položka č.: 226411

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:44

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 226412

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:45

    dřevoryt, 11,2 x 31 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Jezdci na koni

    Položka č.: 226413

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:46

    dřevoryt, 25,2 x 35,7 cm, sign. PD Karel Müller, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét starého muže

    Položka č.: 226453

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:47

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

    Dívčí akt

    Položka č.: 226460

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:48

    suchá jehla, 23 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    V basilice

    Položka č.: 226479

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:49

    akvatinta, 1946, 31,5 x 23,2 cm, sign. PD R. Ondráček 46, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Orba

    Položka č.: 226487

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:50

    lept, 1942, 9,8 x 13,3 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Pokorný

    (1903-1969)

    Masopust na Šumavě

    Položka č.: 226488

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:51

    litografie, 1944, 28,9 x 40,3 cm, sign. PD Jar. Pokorný 1944, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Těžba dřeva

    Položka č.: 226503

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:52

    dřevoryt, 29,8 x 41,9 cm, sign. PD Jan Rambousek, č. 116/200, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Hudba

    Položka č.: 226521

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:53

    linoryt, 1972, 26 x 17,5 cm, sign. PD Lad. Rusek 1972, č. 197/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Martin Salcman

    (1896-1979)

    Spící kočka

    Položka č.: 226528

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:54

    litografie, 1944, 16,5 x 32 cm, sign. PD Salcman 44, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Schenk

    (1892-?)

    Jesličky s panoramatem města Bechyně

    Položka č.: 226530

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:55

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krejčovská dílna mého otce

    Položka č.: 226541

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:56

    litografie, 28,2 x 21,2 cm, sign. PD V. Sivko, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Holubice

    Položka č.: 226586

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:57

    lept, 1973, 19,5 x 16,3 cm, sign. PD M. Šechtlová 73, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Tábor

    Položka č.: 226587

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:58

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    B. Smetana

    Položka č.: 226588

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:59

    litografie, 34,1 x 22,1 cm, sign. PD M. Šechtlová 74, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925)

    Dívka s motýlem

    Položka č.: 226596

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:00

    lept, 1975, 20 x 14,9 cm, sign. PD nečitelně, č. 24/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského a F. Tichého na VŠUP v Praze, poté V. Makovského, E. Miléna aB. S. Urbana na PedF UK MU v Brně, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Po náletu

    Položka č.: 226607

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:01

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Na pole

    Položka č.: 226609

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:02

    dřevoryt, 29,7 x 37,1 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Čtenář

    Položka č.: 226610

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:03

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Hudba

    Položka č.: 226613

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dostaveníčko u studny

    Položka č.: 226626

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:05

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Antonín Ulrich

    Továrna

    Položka č.: 226634

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 15:06

    litografie, 1946, 9 x 27,5 cm, sign. LD A. Ulrich 1946, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)