Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Sebastian Münster

    (1488-1552)

    Praga 1574

    Položka č.: 245577

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:58

    kolorovaný dřevoryt, 1574, 12,5 x 15 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Album litografií Jana Zravého - titulní stránka

    Položka č.: 245578

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:00

    litografie, 29 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét dívky

    Položka č.: 245579

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:02

    pastel, papír, 56 x 42 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hanák

    Věže kostela

    Položka č.: 245581

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:06

    tužka, kvaš, papír, 31,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Břízy u řeky

    Položka č.: 245582

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:08

    kvaš, papír, 1940, 26 x 38 cm, sign. LD , rám, mírně zvlněný papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1893-1973)

    Návrat z fronty

    Položka č.: 245583

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:10

    litografie, 1947, 11 x 17 cm, sign. LD V. Sedláček 47, při okrajích zašpiněno,a při levémokraji zahnědlé skvrnk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    Položka č.: 245584

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:12

    dřevoryt, 8 x 11,2 cm, č. 87/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:14

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:16

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:18

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Archa

    Položka č.: 245588

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:20

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lipsko

    Položka č.: 245589

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:22

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelní věž

    Položka č.: 245590

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:24

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:26

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 245592

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:28

    kvaš, papír, 26,5 x 17,5 cm, sign.. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Janíčková

    (1935)

    Večer

    Položka č.: 245593

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:30

    lept, 9,7 x 7 cm, sign. PD Janíčková, č. 100/120, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Sklizeň vína (P.F: 1963)

    Položka č.: 245594

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:32

    dřevoryt, 12,5 x 6,8 cm, sign. PD JosHodek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice (PF K a M Zinkovi)

    Položka č.: 245595

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:34

    dřevoryt, 14,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Siblíková

    Bodlák

    Položka č.: 245596

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:36

    dřevoryt, 1984, 20 x 8 cm, sign. PD Siblíková, pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Klavír

    Položka č.: 245597

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:38

    ocelorytina, 11 x 7 cm, sign. DU Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům

    Položka č.: 245598

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:40

    pastel, linoryt, papír, 1962, 16 x 6,3 cm, půvpdně PF 1963, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook