Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Vesnice v zimě

    Položka č.: 251874

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:15

    olej, papír, 1967, 61 x 87 cm, sign. PD J. Grus, rám, LD přípis 67 Milému p. Hromádkovi, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Janota

    (1949)

    Labutě na jezeře

    Položka č.: 251875

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:16

    olej, sololit, 1947, 57,7 x 80 cm, sign. PD Janota 47, rám, plátno u spodního okraje lehce ušpiněné, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Elektrické sloupy

    Položka č.: 251876

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:17

    olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Lexa

    (1915-2003)

    Karlův most v podvečer

    Položka č.: 251877

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:18

    olej, plátno, 71 x 90 cm, sign. PD Rud. Lexa, rám, vzdu nalepen autorský štítek s razítkem ČFVU, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Jana Prouzy, po válce žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Spolku výtvarných umělců Marold, Svazz českých výtvarných umělců, Český fond výtvarných…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Pečinka

    (1924)

    Reminiscence (Břehy - Malířská scenerie)

    Položka č.: 251878

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:19

    tempera, dřevo, 2001-3, 77 x 83 cm, sign. LD M. Pečinka, rám, vzadu nalepen štítek ČSVU Unie s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ženská figura

    Položka č.: 251879

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:20

    olej, plátno, 100 x 80 cm, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Francois Villon- Výbor poezie

    Položka č.: 251880

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:21

    bibliofilie, 34 x 23,5 cm, č. 95/150, 7x lept, vydalo Nakladatelství KGB v Praze, červen 2000 (Josef Runštuk, Karel Žižkovský), žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Art Zanders ´80

    Položka č.: 251881

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:22

    tisk, 49,5 x 134 cm, katalog k výstavě Art Zanders ´80, list s textem a příloha od Jiřího Koláře, další přílohy chybí, vydal: Zander Feinpapier AG, Bergisch Gladbach, 1980, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor - Indie

    Bohyně Durgá

    Položka č.: 251882

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:23

    kolorovaný dřevořez na ručním papíře, 33,5 x 24,8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Cikáni

    Položka č.: 251883

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:24

    akvatinta, 20 x 24,5 cm, sign. A. J. Alex, na papíře dr. skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    V troskách chrámu

    Položka č.: 251884

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:25

    lept, 32 x 45 cm, sign. PD A. J. Alex, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 251885

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:26

    suchá jehla, 1984, 24 x 24 cm, sign. DU A. Antonová 84, rám, 25/30, dole věnování autorky, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Michael Aspinall Murka

    (1965)

    Suché slané jezero

    Položka č.: 251886

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:27

    písek, akryl, plátno, 1999, 102 x 75 cm, přiložen certifikát potvrzující, že dílo je originálem aboriginského umělce: vydal TOAAC Sàrl - Australian Dream Space, 2002. Michael Aspinall pochází z jižní Austrálie z Yalata, je členem knene Pitjantjatjare. Používá kombinaci moderních a tradičních materiá…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Balling

    (1890-?)

    Klidné moře

    Položka č.: 251887

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:28

    olej, dřevotříska, 35,5 x 40,5 cm, sign. PD Balling J., rám, na zadní straně signováno a štítek s popisem, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, J. J. Loukoty a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    Kompozice

    Položka č.: 251888

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:29

    akryl, plátno, 1999, 78 x 65 cm, sign. PD J. Bartoš 99, rám

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Motýl

    Položka č.: 251889

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:30

    dřevoryt, 1965, 21 x 29,6 cm, sign. PD Vl. Bauer 65, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na výletě

    Položka č.: 251890

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:31

    olej, akryl, sololit, 1973, 63 x 47 cm, sign. PD Bělocvětov 73, rám, abstraktní malba významného představitele české poválečné malby, který byl na pražskou AVU přijat jako mimořádný talent bez zkoušek, člen tvůrčí skupiny Máj 57. Toto dílo pochází z jeho pozdějšího tvůrčího období, v němž se přiklon…

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie polopostavy

    Položka č.: 251891

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:32

    tužka, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, uprostřed patrné přeložení papíru, LU hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 251892

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:33

    tuš, papír, 25 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Praha je zlatá loď

    Položka č.: 251893

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:34

    sítotisk, 27,5 x 20,5 cm, sign. LD Benetka, č. 15/40, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem.…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Neočekávaná překvapení

    Položka č.: 251894

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:35

    sítotisk, 30 x 21 cm, sign. PD Benetka, č. 12/45, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Věn…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugenio Benvenuti

    (1881-1959)

    Benátky

    Položka č.: 251895

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:36

    akvarel, papír, 29 x 14 cm, sign. PD E. Benvenuti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Jaro

    Položka č.: 251896

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:37

    litografie, 1981, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 81, 46/60, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rosemary Bird

    Obřad země

    Položka č.: 251897

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:38

    olej, plátno, 31 x 31 cm, vzadu popsáno, vzadu razítko - certifikát od TOAAC Sàrl - Australian Dream Space, potvrzující, že dílo je originálem aboriginského umělce. Rosemary Bird Petyarre se narodila na počátku padesátých let v Atneltye na stanici Utopia v severním australském teritoriu. Je neteří s…

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Český Krumlov

    Položka č.: 251898

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:39

    litografie, 1975, 16 x 36,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Duben

    Položka č.: 251899

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:40

    litografie, 1997, 20,6 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Christopher Brand

    Krajinka s mostem a figurální stafáží

    Položka č.: 251900

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:41

    štětcová kresba tuší, 13,5 x 18,5 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Svaté památce Josefa Mánesa

    Položka č.: 251901

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:42

    lept, 1920, 46,5 x 44 cm, sign. PD VH Brunner, zažloutlý, lehce zašpiněný, zvlněný papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    Položka č.: 251902

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:43

    akvatinta, 28,5 x 24,2 cm, sign. PD H. Bruppacher, e. a., papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Burant

    (1924-2001)

    Červen

    Položka č.: 251903

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:44

    suchá jehla, 1997, 16 x 11,5 cm, sign. DU F. Burant 1997, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook