Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Oldřich Karel

    (1912-1990)

    Pierot (Ex libris Josef Vokál)

    Položka č.: 223932

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:12

    litografie, 1944, 8,2 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Krajina

    Položka č.: 223994

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:14

    lept, 1929, 10 x 14 cm, sign. PD AMoravec 1929, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočes…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Stromeček

    Položka č.: 224262

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:16

    litografie, 1984, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Fixl, č. 95/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 224271

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:18

    litografie, 11,3 x 11,2 cm, sign. PD, č. 57/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Kudrna

    (1935-2014)

    Pohled na město

    Položka č.: 224273

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:20

    dřevoryt, 1976, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD M. Kurnna, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Holubice (Ex libris Jiřinka)

    Položka č.: 224275

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:22

    rytina v zinku s podtiskem, 1973, 6,7 x 6,6 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Olga Pavalová

    (1930-1998)

    Růže (Ex libris E. Š.)

    Položka č.: 224277

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:24

    lept, 7,8 x 5 cm, sign. DU Olga Pavalová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 225310

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:26

    lept, 11,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina - žena

    Položka č.: 225410

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:28

    lept, 7,7 x 9,5 cm, sign. PD, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kotas

    (1909-1981)

    Pierot (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 225420

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:30

    suchá jehla, 1944, 7,8 x 5,7 cm, sign. PD Jaroslav Kotas 1961, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Kratochvíla a F. Kysely na VŠUP v Praze, C. Boudy a K. Lidického na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šulc

    Štědrý den - Ilusrace k Erbenově Kytici

    Položka č.: 225442

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:32

    litografie, 11,5 x 8,3 cm, ilustrace k Erbenově Kytici, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letní krajina

    Položka č.: 225447

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:34

    tužka, akvarel, papír, 10 x 14 cm, sign. PD, použito jako pohlednice, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupy pod sněhem

    Položka č.: 225450

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:36

    dřevoryt, 9,8 x 14,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:38

    litografie, 1961, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:40

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monika Abbott

    (1948)

    Série Nový les

    Položka č.: 226102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:42

    monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Hrubý

    (1929)

    Krajina

    Položka č.: 226279

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:44

    olej, karton, 31 x 38 cm, sign. PD V. Hrubý , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina s mostem

    Položka č.: 226420

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:46

    olej, karton , 40 x 56 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Pro vodu

    Položka č.: 226745

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:48

    lept, 36,2 x 28,8 cm, sign. PD Petr DIllinger, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Dvořáková

    (1924-?)

    Rybník Krejcar

    Položka č.: 226746

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:50

    suchá jehla, 18,5 x 31 cm, sign. PD A. Dvořáková, rám, autorský tisk, vzadu popsáno, razítko Dílo Pardubice, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 226770

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:52

    litografie, 1951, 11,5 x 8,5 cm, LD značeno na kameni , rám, zažloutlý, při spodním okraji politý papír, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Berto Monetti

    V objetí

    Položka č.: 201255

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:54

    tuš, kvaš, papír, 1983, 29,4 x 20,8 cm, sign. PD Monetti 83, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Berto Monetti

    Polonahé dívky

    Položka č.: 201256

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:56

    tuš, papír, 1986, 29,3 x 20,9 cm, sign. LD Monetti 86, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Berto Monetti

    Manekýna

    Položka č.: 201257

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:58

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 29,4 x 20,8 cm, sign. LD Monetti, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Berto Monetti

    Žena před koupáním

    Položka č.: 201259

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 00:00

    kvaš, tuš, akvarel, lak, papír, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti, lehce zvlněný, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Akt zezadu

    Položka č.: 238094

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:02

    tužka, pastel, papír, 40 x 25 cm, papír v rozích poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad

    Položka č.: 238103

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:04

    akvarel, papír, 13,6 x 18 cm, papírová pasparta, na pravém okraji lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Cestou pod stromy

    Položka č.: 238126

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:06

    lept, akvatinta, 12,5 x 8,3, cm, sign. PD P. Šimon, č. 10/99, nepatrně nažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Jarní tání

    Položka č.: 238140

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:08

    olej, plátno, 54 x 69,5 cm, sign. PD L. Martínek, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét ženy (Růžena Nasková)

    Položka č.: 238154

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:10

    linoryt, 1958, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD p. f. 1959, natišteno na dvou listu, ve středě přehyb, na papíru malá skvrna mimo tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook