• Alois Nožička

    Ufo

    Položka č.: 238309

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:24

    fotografie, 1980, 30 x 22,5 cm, sign. vzadu Nožička 1980, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

  • Maria Varvodičová

    (1974)

    Anděl

    Položka č.: 238317

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:25

    fix, tužka, papír, 2006, 29,5 x 21 cm, sign. PD Varvodičová 06

    Aktuální cena: 1.050 CZK (38 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 11.

    Položka č.: 238320

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:26

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12,5 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

    Aktuální cena: 1.250 CZK (45 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 10.

    Položka č.: 238321

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:27

  • Anna Khunová

    Dělení

    Položka č.: 238325

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (111 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:28

    lept, 1993, 35 x 44,5 cm, sign. PD Anna Khunová 93, č. 1/75, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.100 CZK (111 €)

  • Eva Kosinová

    Noření ( z cyklu Metamorfózy)

    Položka č.: 238337

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:29

    fotografie, 2008, 37 x 28,5 cm, sign. vzadu KOsinová 2008, č. 1/4

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Klarintista

    Položka č.: 238339

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:30

    suchá jehla, 15 x 10 cm, sign. PD Jiří Kasal, č. 40/50

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Olga Vychodilová

    Dobromysl

    Položka č.: 238358

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:31

    lept, 11,8 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Olga Vychodilová

    Šašek

    Položka č.: 238359

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:32

    lept, 12 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 88/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Olga Vychodilová

    Šašek

    Položka č.: 238360

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:33

    lept, 12 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Strom na hrázi

    Položka č.: 238376

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:34

    čirý lept, 2000, 19 x 10 cm, sign. PD Jan Otava 2000, č. 2/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Jiří Mocek

    Kolemjdoucí

    Položka č.: 238379

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:35

    kombinovaná technika, papír, 1982, 42 x 58 cm, sign. PD Mocek 26/82, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Michal Vondráček

    Bránna Panny

    Položka č.: 238385

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:36

    ocelorytina, 13 x 10 cm, sign. UD M. Vondráček, č. 80/100, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Klarinetista

    Položka č.: 238386

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:37

    suchá jehla, 2006, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 06, č. 43/50

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí VII

    Položka č.: 238387

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:38

    hlubotisk, 2004, 7 x 6 cm, sign. DU Jan Kavan MMIV, č. 65/100, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí VIII

    Položka č.: 238389

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:39

    hlubotisk, 2005, 8 x 6 cm, sign. DU Jan Kavan MMV, č. 35/50, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí V

    Položka č.: 238390

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:40

    hlubotisk, 2002, 10 x 9 cm, sign. DU Jan Kavan MMII, č.94/100, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Trubač

    Položka č.: 238392

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:41

    suchá jehla, 16 x 11 cm, sign. PD Jiří Kasal, č. 30/60

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Staroměstská věž

    Položka č.: 238393

    Vyvolávací cena: 380 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:42

    suchá jehla, 1999, 13 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 99, č. 14/30

    Aktuální cena: 380 CZK (14 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 9.

    Položka č.: 238397

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:43

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Trumpetista

    Položka č.: 238403

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:44

    lept, 17 x 10 cm, sign. PD Jiří Kasal , č. 12/100

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Na stromě

    Položka č.: 238404

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:45

    suchá jehla, lept, 32 x 15 cm, sign. PD Jiří Kasal , č. 27/100

    Aktuální cena: 1.150 CZK (42 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    V peřince

    Položka č.: 238405

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:46

    suchá jehla, 1999, 32 x 39,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 99, č. 6/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Položka č.: 238406

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:47

    suchá jehla, 2005, 20 x 14 cm, sign. PD Jiří Kasal 05, č. 3/20

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Synagoga I.

    Položka č.: 238407

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:48

    suchá jehla, 2004, 12 x 9 cm, sign. PD Jiří Kasal 04, č. 7/40

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    V přírodě

    Položka č.: 238408

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:49

    suchá jehla, 1996, 16 x 10 cm, sign. PD Jiří Kasal 96, č. 56/70

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Trubač

    Položka č.: 238409

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:50

    suchá jehla, 1985, 27,5 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 85, č. 73/80

    Aktuální cena: 1.950 CZK (70 €)

  • Martin Mulač

    Hlava na hlavě

    Položka č.: 238466

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:51

    sítotisk, 2008, 37 x 21,5 cm, sign. PD Mulač 08, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Martin Mulač

    Pozorování

    Položka č.: 238467

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:52

    sítotisk, 2008, 29 x 43 cm, sign. PD Mulač 08, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Martin Mulač

    Akty

    Položka č.: 238468

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:53

    sítotisk, 2008, 42 x 41 cm, sign. PD Martin Mulač 2008, č. 3/4

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)