• Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 239369

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:31

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Valerio Adami

    Ruka a L´Engadim

    Položka č.: 235143

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:32

    2x litografie, 36,5 x 26,5 / 36 x 54 cm, 2x pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Accademia di Brera v Milánu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Píseň písní

    Položka č.: 121873

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:33

    suchá jehla, 1996, 13,8 x 9,8 cm, sign. PD Olga Čechová 96, 81/150, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Dívčí tvář

    Položka č.: 121872

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Královna

    Položka č.: 245670

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:35

    olej, karton, 18 x 13 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Tři slunečnice

    Položka č.: 198915

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:36

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 198911

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:37

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě slunečnice

    Položka č.: 198909

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:38

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1981, 65,5 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 09/1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205085

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:39

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205084

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:40

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205083

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:41

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205082

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:42

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205081

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:43

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Javad Alizadeh

    Tomáš Skuhravý

    Položka č.: 184197

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:00

  • Javad Alizadeh

    Lothar Matthäus

    Položka č.: 184196

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:01

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Miroslav Barták

    Svalovec

    Položka č.: 209936

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:02

    tuš, papír, 14,8 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Miroslav Barták

    Jablko

    Položka č.: 209935

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:03

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Barták

    Kanál

    Položka č.: 209934

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Barták

    Dělo

    Položka č.: 209933

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:05

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Arúnas Liočas

    Váhavý střelec

    Položka č.: 245637

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:06

    tuš, papír, 19,5 x 22,3 cm, sign. PD Alio, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Mileta Miloradovič

    Evoluce

    Položka č.: 184203

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:07

    tuš, koláž, papír, 19,2 x 30 cm, monogr. PD MM, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Zoran Opačič

    Earvin Magic Johnson

    Položka č.: 184205

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:08

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Zoran Opačič

    Fotbal pro Gourmety

    Položka č.: 184204

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:09

    pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 23,8 x 29,8 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Indiáni

    Položka č.: 216801

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:10

    koláž, tuš, akvarel, papír, 22 x 15,6 cm, na zadní straně razítko naše vojsko, ilustrace pro Mladý svět č. 45, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Peter Bohmanns Erben

    Grosskreuz der bairischen Krone / Grosskreuz des des Ord. beider Sicilien

    Položka č.: 223270

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:11

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Peter Bohmanns Erben

    Ritter vom Bade in England / Ritter von Montesa

    Položka č.: 223269

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:12

    kolorovaná mědirytina, 1822, 16 X 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Peter Bohmanns Erben

    Ritter der Freude in Baden /Dame des Ordens der h. Katharina in Russland

    Položka č.: 223268

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:13

    kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Robert Brichet

    Charlotte

    Položka č.: 223276

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Robert Brichet

    Anoblissement du Sexe

    Položka č.: 223275

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:15

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Robert Brichet

    Ha! Cést la - ou git le liévre

    Položka č.: 223274

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:16

    mědirytina, 1784, 20,6 x 14,2 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)