• Jiří Brázda

    Panna

    Položka č.: 244737

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:22

    lept, mezzotinta, 1992, 10,3 x 6,9 cm, sign. DU J. Brázda 92, 3/25, znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jiří Brázda

    Váhy

    Položka č.: 244738

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:23

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jiří Brázda

    Štír

    Položka č.: 244739

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:24

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jiří Brázda

    Střelec

    Položka č.: 244740

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:25

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • I. Craft

    Find your way

    Položka č.: 244741

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:26

    olej, plátno, 2016, 70 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně I. Craft 2016, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244742

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:27

    Aktuální cena: 2.800 CZK (100 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244743

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:28

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Položka č.: 244744

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:29

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • František Ringo Čech

    Rodný dům Franze Kafky - Praha

    Položka č.: 244745

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:30

    serigrafie, 1990, 33,8 x 29,5 cm, sign. PD Frant. Ringo Čech 90, rám, 43/100, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Z cyklu Lužice

    Položka č.: 244746

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:31

    kvaš, papír, 1964, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Zoufalci

    Položka č.: 244747

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:32

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    K.O.

    Položka č.: 244748

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:33

    linoryt, 38,2 x 43,8 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Jazzové opice

    Položka č.: 244749

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:34

    linoryt, 42,2 x 30 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43011, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Loupežníci

    Položka č.: 244750

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:35

    linoryt, 36,5 x 46 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43015, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Jiří František Dvořák

    Ona

    Položka č.: 244751

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:36

    olej, plátno, 70,5 x 50 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jiří František Dvořák

    Čtyřúhelník

    Položka č.: 244752

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:37

    olej, plátno, 2019, 66 x 69 cm, sign. PD J. F. Dvořák, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Ke stromu

    Položka č.: 244753

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:38

    litografie, 47,6 x 36,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 36/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zimní odpoledne

    Položka č.: 244754

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:39

    litografie, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 77/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Milan Entler

    Velikonoce

    Položka č.: 244755

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:00

    litografie, 53,3 x 42,3 cm, sign. PD Milan Entler, 45/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Milan Erazim

    Na špici No. I

    Položka č.: 244756

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:01

  • Václav Florian

    Postavy

    Položka č.: 244757

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:02

    olej, plátno, 48,5 x 33 cm, sign. PD V. Florian, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Miloš Franče

    (1928-2007)

    Položka č.: 244758

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:03

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Stará historie

    Položka č.: 244762

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:07

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Hra na štěstí

    Položka č.: 244763

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Objekty

    Položka č.: 244764

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:09

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Děvče s kapesníčkem

    Položka č.: 244768

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:13

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Miroslav Holas

    (1938-1993)

    V přístavu

    Položka č.: 244769

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:14

    olej, malířská lepenka, 50 x 70 cm, sign. LD M. Holas, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval výtvarnou katedru UP Olomouc

    Aktuální cena: 2.900 CZK (104 €)

  • Pavel Horák

    Mnichov - Jaro v anglické zahradě

    Položka č.: 244770

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:15

    serigrafie, 1981, 27,1 x 34,9 cm, sign. PD Pavel Horák, 64/333, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Břetislav Charwot

    Položka č.: 244771

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:16

    olej, plátno, 1994, 50 x 40,5 cm, monogr. LD CHB 94, rám, rám v dolní části mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Píseň lásky

    Položka č.: 244773

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:18

    litografie, 2002, 32 x 27 cm, sign. PD Jelen 2002, rám, č. 58/83, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)