-
Ferdinand - Jean Luigini
(1870-1943)
Cesta v zimě
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, akvatinta, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Ferdinand Jean Luigini byl francouzský malíř a grafik. Narodil se v Paříži, kde také studoval na École des Beaux-Arts. Jeho umělecký styl se pohyboval mezi impresionismem a realismem, přičemž čerpal inspiraci z francouzského venkova a městsk…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Radová
(1949)
Pyramida
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
porcelán, 21 x 9 x 7 cm, sign. zespodu Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Smetana
(1918-1998)
Zátiší mého pokoje
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, akvarel, běloba, papír, 1977, 62 x 44 cm, sign. LD Smetana 77, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar …
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
František Gross
(1909-1985)
Zátiší s konvicí a ovocem
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kresba tužkou, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F.Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 23 x 17,5 cm, sign. PD Ota Janeček, E. A. VII/X, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Japonka II
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 53,5 x 4655 x 35 cm, sign. LD R. Fila 05, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Schumacher
(1912-1999)
Kompozice
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
sítotisk, 73 x 59 cm, sign. PD Schumacher
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Špaňhel
(1976)
Kyjev sv. Andrij
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2022, 102 x 72 cm, sign. PD Špaňhel 2022, č. 9/100
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Budil
(1943)
Zátiší s lebkou
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 1962, 40 x 50 cm, sign. PN Budil 62, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Zátoka Kuroto
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 33,5 x 21,5 cm, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gennadij Alexandrov
(1949)
Akt
Položka č.: 330Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, monotyp ,papír, 2018, 75,5 x 56 cm, sign. PD Alexandrov 18, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gennadij Alexandrov
(1949)
Modigliani
Položka č.: 329Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, monotyp ,papír, 56 x 75 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Příjetí (Jaro)
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie, 2022, 71,6 x 53 cm, ze série Complicated feelings. Přijetí je fází, kdy dochází ke smíření se se ztrátou a objeví se ochota pokračovat v životě i přes prožitou bolest. Tento proces umožňuje začlenit ztrátu do svého života, najít nový smysl a vykročit vpřed, Antiqari.at Radhošťs…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Odmítnutí (Léto)
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie , 2022, 61,8 x 45,8 cm, "Complicated Feelings" je projekt zaměřený na zkoumání fází smiřování se se zármutkem. Fotografie v tomto projektu vizualizují různé etapy, kterými člověk prochází při ztrátě. Zachycují momenty popírání, hněvu, pokusů o vyrovnání se s realitou a…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Augustin
(1975)
Blue band
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2012, 30 x 24 cm, sign. LD Richard Augustin, lišta, přiložen certifikát autora
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Palma
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1920, 9,7 x 6,6 cm, PN značeno na kameni J.Z., rám, příloha Veraikonu 1920, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Nikl
(1960)
Opice
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 29,2 x 29,2 cm, sign. PD Petr Nikl 1997, rám, č. 13/100, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Řeka Suzuka
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 34,4 x 22,5 cm, rám, oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Koblasa
(1932-2017)
Bez názvu
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 2002, 20,7 x 15 cm, sign. PD, E. A., žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Křivánková
(1972)
Fragmenty
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2015, 30 x 30 cm, sign. vzadu I. Křivánková, Fakulta výtvarných umění v Brně,ak. mal. Miroslav Štolfa, prof. Jiří Načeradský
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Toul
(1983)
Opravář kol
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 5.400 CZK (225 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, tempera, karton, 2021, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto, Martin Toul, známý rovněž pod svým pseudonymem Matto, je po všech stránkách záhadným autorem. Jeho tvorba je protknutá melancholií, zejména pak monochromatické záběry krajin, a zároveň narativním přístupem. Každá jeho kresba předává příběh …
Aktuální cena: 5.400 CZK (225 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kovanda
(1953)
V. M. s dcerou
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 42,4 x 30,4 cm, sign. PD J. Kovanda 97, č. 13/100
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Školní výlet
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1973, 49,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 73, autorský tisk, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef M. Černovický
(1906-1991)
Na Balkáně
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. LD J. M. Černovický, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Páže
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 24,5 x 20 cm, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Kubín (Othon Coubine)
(1883-1969)
Orfeus v krajině
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, žák prof. Thieleho, člen skupiny Osma, SVU Mánes, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Akt se slunečníkem
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1928, 48 x 33 cm, sign. PD K. Šimůnek 1928, rám, při okrajích mimo kresbu místy mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hlava
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1964, 33,5 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 64, rám, č. 101/200, mírně zažloutlý papír, na paspartě vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Jaro, Léto, Podzim, Zima
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
4x lept, akvatinta, 1988, 9,5 x 17,8 cm, vše sign. DU L. Kuklík 1988, rám, č. 87/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí s mým portrétem Salvadora Dalího
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO