-
Ivan Kováčik
(1959)
Hommage a Dušan Polakovič, album
Položka č.: 1182Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:26
lept, 2017, 6 x 5 cm, sign. UD E. A. Ivan Kováčik, 2017, autorský tisk
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Václav Eisenreich
(1892-1969)
Žena a muž
Položka č.: 1183Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:27
2x litografie, 1929, obě 25,7 x 18,8 cm, obě sign. PD F. V. Eisenreich 1929, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze v počtu 300 výtisků, z nichž tento má číslo 272, původní obal, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Karel
(1912-1990)
Konvolut 24 grafik
Položka č.: 1184Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:28
19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Soubor šesti exlibris
Položka č.: 1185Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:29
4x dřevoryt, 1x lept, 1x zinkografie, 13,3 x 11,8 - 7,7 cm, 1x sign. PD P. Kotík, lept značen LD v desce Prav. Kotík 1925, 4x monogramováno v tisku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jean Miotte
(1926-2016)
Saint Malo
Položka č.: 1186Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:30
5x serigrafie, 1996, 42 x 60 cm, vše sign. PD Miotte, soubor pěti signovaných serigrafií s básní Jiřího Kosteleckého, přiložen katalog s podpisy obou autorů, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
3x PF s rukopisným přáním
Položka č.: 1187Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:31
3x ofset, pero papír, 21 x 29,5 cm, sign. vše Jaroslav Šerých, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silov…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Pamětní list s leptem Jindřicha Pilečka a básní J. M. Tomeše
Položka č.: 1188Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:32
lept, 14,5 x 9,5 cm, monogr. PD J. P. a sign. PD Jan M Tomeš, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze k večeru J. M. Tomeše konanému v Národním muzeu 18. listopadu 1983, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Pocta Seifertovi
Položka č.: 1189Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:33
serigrafie, 24 x 16,5 cm, sign. PD Ota Janeček, Vzpomínka na národního umělce Jaroslava Seiferta, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze 1986, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Konvolut PF a přání
Položka č.: 1190Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:34
různé techniky, různé rozměry do 21 x 15 cm
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stephané Mallarmé
(1842-1898)
Vrh kostek
Položka č.: 1191Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:35
bibliofilie, 31 x 14 cm, výtvarně doprovodil Karel Demel, vytiskl Vladimír Lutterer pro grafickou speciálku profesora Zdeňka Sklenáře na vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze jako studijní práci. Vydání bylo připraveno v roce 1973 k 75. výročí básníkovy smrti
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Popelková
(1928)
P. F. 1966
Položka č.: 1192Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:36
linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Měřička
(1955)
Grafika
Položka č.: 1193Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:37
katalog s litografií, 1996, 22 x 17,5 cm, sign. PD Jan Měřička, č. 98/200, katalog k výstavě Jan Měřička, Hradec Králové, Galerie Moderního umění, prosinec 1996, v nákladu 500 ks
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leo Bednarik
(1938)
Soubor Ex libris
Položka č.: 1194Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:38
grafický soubor, 2000, vše signováno, soubor 13 grafických listů, které jsou jednotlivě upevněny na pevných papírech a spojeny do sešitu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Brázda
(1952)
EXL PF ETC (Lásky v detailech vs. detaily lásek)
Položka č.: 1195Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:39
bibliofilie, 1987, rozměr souboru 19,5 x 15 cm, Editio 13, vydal OV SSM v Olomouci roku 1987, tento výtisk má číslo 79, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Alex Jelínek
(1890-1957)
Ex libris
Položka č.: 1196Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:40
bibliofilie, 1923, 31 x 25,5 cm, cyklus 10 leptaných ex libris, úvodní slovo Dr. K. Herain, vydáno v počtu 150 ks, tento má číslo 128. Vloženo do lepenkocých desek s autorovým podpisem na titulu.
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Kalendář Hollar 2007
Položka č.: 1197Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:41
5x různé grafické techniky, 2006, č. 58, Rozměr 42 x 30 cm, autoři: Andrea Tachezyová, Antonín Odehnal, Ivo Křen, Marián Komáček, Karel Beneš. Chybí kresba Adolfa Borna
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Štoček ex libris
Položka č.: 1198Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:42
dřevoryt, 13,5 x 8 cm, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Sýs a Pavel Taussig
Báseň a kresba
Položka č.: 1199Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:43
tuš, fix, papír, formát A3, uprostřed přeloženo, rukopisná báseň s ilustrací
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Jan Amos Komenský
Položka č.: 1200Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:44
tisk, 10,5 x 9 cm, rám, DU věnování Vladimíru Brodskému M. Švabinský 16.12.1958, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Art…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy
Položka č.: 1201Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:45
katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Eliášová
(1958)
The Lanchester 30 h.p. straight eight
Položka č.: 1202Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:46
kombinovaná technika, papír, 1997, 55,7 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Eliášová
(1958)
Elegance
Položka č.: 1203Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:47
kombinovaná technika, papír, 1997, 56,8 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Gellert
(1892-1985)
Century of the common man
Položka č.: 1204Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:48
3 x serigrafie, 1943, 51 x 40,5 cm, jednotlivé listy signovány, Two Speeches by Henry A, Wallace Vice-President of the United States, Silk Screen prints by Hugo Gellert, International workers order New York, velikost tisků 38,6 x 33, volné listy, soubor není kompletní, na papíře místy skvrnky, mírně…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel May
(1842-1912)
Um stillen ozean
Položka č.: 1205Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:49
kniha, vyd. Karl-May Verlag, Drážďány, 1879, desky z tvrdšího papíru, 607s., obálka při okrajích potrhaná, na hřbetu částečně přelepená, flíčky na listech, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel May
(1842-1912)
Pirát
Položka č.: 1206Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:50
kniha, il. Karel Šimůnek, vyd. Nakl. knihovny dobrodružných románů a novel, Praha, 1922, plpl. vazba, 181s., zachovalý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules Verne
(1828-1905)
Vor der Flagge des Vaterlands (Vynález zkázy)
Položka č.: 1207Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:51
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 255s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules Verne
(1828-1905)
Die Leiden eines Chinesen in China Číňanovy trampoty v Číně
Položka č.: 1208Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:52
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 257s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules Verne
(1828-1905)
Ein Lotterie-Loos Los číslo 9672
Položka č.: 1209Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:53
kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 222s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules Verne
(1828-1905)
Der Findling 1+2 Malý Dobráček
Položka č.: 1210Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:54
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 241+249s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules Verne
(1828-1905)
Die Gebrüder Kip 1+2
Položka č.: 1211Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:55
kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 256+250s., mírně odřené a rozvolněné vazby, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO