-
Bedřich Glaser
(1957)
Rostoucí monstrum
Položka č.: 206327Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:16
lept, 1985, 12,7 x 15,9 cm, sign PD Glaser 85, 18/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen volného sdružení profesionálních výtvarných umělců LUGH
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Dítě
Položka č.: 206635Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:30
tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mandel ml.
Rybník před deštěm
Položka č.: 207006Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:16
olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
monogramista JK
Chalupy na Vysočině
Položka č.: 207008Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:18
olej, překližka, 50 x 63 cm, monogr. PD JK, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
K. Novák
Chalupy v podhůří
Položka č.: 207010Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:20
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1906-1940)
Strom
Položka č.: 212489Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:22
uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Malostranské střechy
Položka č.: 214661Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:24
olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bohumil Pospíšil
(1898-?)
Na mrtvém rameni Labe
Položka č.: 214668Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:26
olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Dětská hlava
Položka č.: 217046Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:29
tužka, papír, 42,3 x 29,5 cm, sign. PN Bělocvětov, znečištěný papír , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Ulrich
Chrám sv. Víta
Položka č.: 217498Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:02
litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Auta
Položka č.: 217755Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:24
litografie, 1967, 22,4 x 29 cm, sign. PD MHolý 67, 15/50, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Pole po sklizni
Položka č.: 217885Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:23
litografie, 18,7 x 30,3 cm, sign. PD MHolý, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Mošna
Chalupa
Položka č.: 218109Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:28
olej, plátno, 1970, 44 x 51 cm, sign. PD R Mošna 70, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice
Položka č.: 219851Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:04
dřevoryt, 1964, 20,5 x 38,5 cm, sign. NU Liesler 64, č. 34/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Procházka
(1882-1945)
Dámský čtenářský kroužek
Položka č.: 219876Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:06
litografie, 38 x 16,5 cm, PD značeno na kameni AP, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Alois Dyk PF 1935
Položka č.: 220229Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:08
lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Krajina
Položka č.: 220260Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:10
litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. PD mHolý, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Zrání
Položka č.: 220277Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:12
lept, 10,7 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Žně
Položka č.: 220278Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:14
lept, 10,5 x 13,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Krajina
Položka č.: 220296Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:16
litografie, 13 x 18 cm, sign. PD MHolý, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Pustá krajina
Položka č.: 220297Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:18
litografie, 1967, 13 x 18,5 cm, sign. PD MHolý 67, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štěch
(1908-1982)
Socha
Položka č.: 220308Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:20
lept, 19,5 x 15,4 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Podnos
Položka č.: 220317Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:22
ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Naumann
(1887-1959)
Fontána
Položka č.: 220318Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:24
lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Hašková
(1946)
Žena se psem
Položka č.: 220325Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:26
dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1898-1975)
Tiskárna
Položka č.: 220342Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:28
dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aljo Beran
(1907-1990)
Dvojice
Položka č.: 220352Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:30
linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét muže
Položka č.: 220364Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:32
dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Přikryl
(1928)
Beethoven
Položka č.: 220366Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:34
litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krejčová
(1946)
Kašna v dešti
Položka č.: 220372Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:36
linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO