Pohled na hrad

    Položka č.: 250961

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:26

    litografie, 13,6 x 15,8 cm, sign. PD, č. 146/200, papír mírně zažloutlý, v rozích papír odřen od lepící pásky (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Květy

    Položka č.: 250956

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:24

    dřevoryt, 1980, 14 x 8,4 cm, sign. DU Liesler 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Z Podkarpatské Rusi

    Položka č.: 250906

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:12

    dřevoryt, 1937, 27,5 x 35 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Toaleta

    Položka č.: 250897

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:10

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 9,9 x 6,3 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakl…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Konečný

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 250866

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:04

    bromostříbrná fotografie, 23,2 x 15,4 cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Rosík

    Žně

    Položka č.: 250475

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 18:56

    fotografie, 24 x 39,7 cm, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Oldřich a Božena

    Položka č.: 250168

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 18:52

    dřevoryt, 1940, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz na silnici

    Položka č.: 249620

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 18:38

    litografie, 18,8 x 17,3 cm, sign. PD Voj. Sedláček, LD Povoz na silnici (lit), kolem tisku zažloutlý rámeček, papír mírně pomuchlán a v jednom místě mimo tisk přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • František Krebs

    (1948-2003)

    Dvě ženy

    Položka č.: 249574

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 18:14

    perokresba, papír, 21 x11,2 cm, sign. PD Krebs F., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Položka č.: 249504

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 22:56

    olej, plátno, 1954, 45 x 36,5 cm, sign. LD Kostík 54, rám, vzadu nalepen štítek ČSVU, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    U kotle

    Položka č.: 249488

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 22:54

    dřevoryt, novější otisk z původní matrice, 8 x 8,8 cm, na papíru (mimo tisk) je na levém okraji drobná šmouha šedé barvy, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 249484

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 22:52

    reliéfní grafika , 17,2 x 11,5 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Chrám lásky

    Položka č.: 249294

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 22:44

    lept, 11 x 7,5 cm, zažloutlý papír, v levém spodním rohu světlejší skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Cyril Bouda

    (1901-1934)

    70

    Položka č.: 249278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 22:40

    litografie, 11,7 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Möller

    U Karlova mostu

    Položka č.: 249223

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 22:24

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,6 cm, zezadu razítko: Photograph Jaroslav Möller, Prag VIII, kobilis 172., Telefon RR 8 - 125. Autoren u. Reproduktions - recht vorbehalten, zažloutlý papír, na okrajích papíru (mimo tisk) jsou místy malé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Théby

    Položka č.: 249218

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 22:22

    1 x pohlednice, zadní strana popsaná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Karel Oberthor

    Loďky

    Položka č.: 248984

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 22:04

    litografie, 1966, 19,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, č. 95/120, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Johann Elias Ridinger

    (1698-1767)

    Krocení koně

    Položka č.: 246831

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 21:52

    mědirytina, 23,5 x 31,6 cm, značno LD J. El. Ridinger pinsc. Et del.; PD Martin Elias Ridinger filio meo ceri incis, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Válečné lodě

    Položka č.: 246812

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 21:50

    mědirytina, 23,5 x 30 cm, značeno PD Henry Winkles Sculp., LD G. Heck Dir., papír na okrajích zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Domorodci

    Položka č.: 243389

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 21:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Myslbek

    (1874-1915)

    Stařík

    Položka č.: 243242

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 21:02

    tužka, papír, 18 x 8 cm, sign. PD Myslbek, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a Hynaise na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Ticho

    Položka č.: 255433

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 21:00

    linoryt, 1995, 14,5 x 18,5 cm, sign. PD Laštuvková 1995, č. 2/3

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Kuklík

    Tři sexofonistky

    Položka č.: 246659

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 20:57

    kombinovaný lept, 2000, 15,5 x 23,5 cm, sign. DU L. Kuklík 2000, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Na Kampě

    Položka č.: 243006

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 20:56

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 238576

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 20:37

    koláž, 2012, 44 x 62 cm, sign. DU I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Jiříkovo vidění

    Položka č.: 242480

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 20:30

    dřevoryt, 20,2 x 11,3 cm, pod grafikou vytištěno. K. Svolinský, frontispice pro Jiříkovo vidění, vydal V. Čechák, Příloha Bibliofila XIII., Vytiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na …

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Adam a Eva

    Položka č.: 238417

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 20:17

    litografie, 2016, 14 x 11,5 cm, sign. PD Jelen 2016, autorský tisk, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Rozzuřený generál (na motiv Švejka)

    Položka č.: 242424

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 20:16

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 241928

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 19:56

    reliéf, patinovaná sádra, 1925, 24 x 17 cm, na zadní straně prasklina, která není patrná při pohledu zepředu, PN odštípnutá část sádry, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes …

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Statek

    Položka č.: 241676

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2021 19:54

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)