• Antonín Střížek

    Postřižiny

    Položka č.: 226863

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2021 18:35

    tisk, 17,8 x 13 cm, sign. PD A. Střížek, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Zdeněk Strouhal

    (1939)

    Koupání

    Položka č.: 138319

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2021 18:34

    litografie, 1979, 16 x 21,2 cm, sign. PD Zd. Strouhal 79, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy, SVU Mánes a Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Libuše Stratilová

    (1933)

    Sluneční vrchovina

    Položka č.: 131625

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2021 18:32

    litografie, 1980, 12 x 35,5 cm, sign. PD Libuše Stratilová 80, 40/55, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Skřivánek

    Děvčátko s husami

    Položka č.: 226832

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2021 18:27

    litografie, 27 x 20 cm, sign. PD Zd. Skřivánek

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Inge Popelková - Kosková

    Položka č.: 257151

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2021 18:19

    linoryt, 1982, 11 x 6,3 cm, sign. PD Inge Popelková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Berana, A. Kučery, F. Bělohlávka, S. Vymětala a V. Navrátila na Univerzitě Palackého v Olomouci, členka Spolku olomouckých výtvarníků, TT klubu výtv. umělců a teoretiků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pražské mosty

    Položka č.: 232819

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2021 18:18

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    O žních

    Položka č.: 133893

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2021 18:05

    dřevoryt, 16,9 x 12,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Masák

    (1899-1978)

    Zahrada v Blatné

    Položka č.: 216856

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2021 18:03

    akvatinta, 31,7 x 24,3 cm, sign. PD JMasák, 30/102, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Krch

    Beduín na velbloudu

    Položka č.: 218797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:47

    dřevoryt, 1961, 21,2 x 17,5 cm, sign. PD Krch Zdeněk 61, 42740, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Svatopluk Janke

    (1909-1995)

    Zámek Blatná

    Položka č.: 218789

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:42

    litografie, 1983, 13,5 x 19,3 cm, sign. PD Janke 83, 183/200, při levém okraji mimo tisk mírně poškozeno, studium na Vysoké škole architektury v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Zimní procházka

    Položka č.: 242623

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:37

    linoryt, 19,5 x 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Hledání

    Položka č.: 242624

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:36

    linoryt, 17,2 x 9,2 cm, sign. PD Houra 79, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Slunečný den

    Položka č.: 242626

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:34

    linoryt, 16,7 x 10,4 cm, sign. PD Houra 90, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Noc plná naděje

    Položka č.: 242627

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:33

    linoryt, 14,7 x 8,5 cm, sign. PD M. Houra 96, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Výchova

    Položka č.: 242629

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:31

    linoryt, 21,1 x 10,4 cm, sign. PD Houra 90, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vyšehrad

    Položka č.: 221881

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:26

    dřevoryt, 1927, 25,7 x 28,9 cm, sign. PD Fleissig 27, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Bouda

    U baru

    Položka č.: 235195

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:12

    fix, propiska, papír, 1979, 15,6 x 13 cm, monogr. PD PB, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Položka č.: 249397

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:11

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Bělocvětov

    Položka č.: 257178

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:06

    tuš, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. LD A.B., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže s vousy

    Položka č.: 242511

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:04

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. LN Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy III.

    Položka č.: 242514

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:02

    tuš, papír, 29,7 x 21 cm, sign. LN Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dva akty

    Položka č.: 242517

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2021 18:00

    propiska, papír, 21 x 29,2 cm, sign. PN Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jiří Rejžek

    (1914-1986)

    Husův domek

    Položka č.: 237814

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2021 18:35

    linoryt, 13,7 x 23,2 cm, sign. PD Jiří Rejžek, 20/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Lidického na VŠAPS ČVUT v Praze, soukromý žák V. Polívky, M. Boháče a V. Nowaka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Podvečer v lukách

    Položka č.: 217024

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2021 18:25

    lept, 25 x 31,5 cm, sign. PD J. Mahelka, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akadem…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Kovář

    (1899-1950)

    Portrét muže

    Položka č.: 229867

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2021 18:23

    lept na japanu, 1923, 29,6 x 25,8 cm, sign. PD V. Kovář 23, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a M. Švabinského na AVU v Praze, člen spolku Tatran

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s kohoutem

    Položka č.: 257157

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2021 18:21

    litografie, 1970, 7,8 x 5,9 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    Položka č.: 244082

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2021 18:19

    tempera, běloba, papír, 29 x 38,5 cm, sign. PD J. Konečný, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Hanka Kettnerová

    Postava s měsícem

    Položka č.: 139207

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2021 18:18

    škrábaná tuš, akvarel, papír, 1969, 23,8 x 16,5 cm, sign. PD Hanka Kettnerová 1969, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Štramberk

    Položka č.: 195395

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2021 18:14

    lept, akvatinta, 24,3 x 22,5 cm, sign. PD V. Hlavsa, mírně zažloutlý a při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 232879

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2021 18:11

    akvarel, tuš, papír, 34 x 21 cm, při dolním okraji přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)