• Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Sv. Jiří

    Položka č.: 251453

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2021 15:26

    litografie, 23,5 x 32 cm, sign. DU Knobloch, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Přístav

    Položka č.: 250789

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2021 14:57

    litografie, 1963, 15,3 x 21,3 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Chod

    Položka č.: 250764

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2021 14:47

    tuš, papír, 21 x 17 cm, sign. PD Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 250417

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2021 14:30

    litografie, 1958, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Laluha

    (1930-2013)

    Položka č.: 249924

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2021 14:28

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Symbol

    Položka č.: 233610

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2021 14:06

    suchá jehla, 22,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233136

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2021 14:03

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Lothar Sell

    (1939-2009)

    Odpočinek pod stromem

    Položka č.: 225945

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2021 15:29

    dřevoryt, 1973, 14,8 x 42,3 cm, sign. PD LSell 73, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    České Budějovice

    Položka č.: 223787

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2021 15:15

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Příbramská

    Baletka

    Položka č.: 222015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2021 15:11

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michael Pichl

    Víno - žena

    Položka č.: 187989

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2021 14:34

    litografie, 1978, 28 x 22,3 cm, sign. PD Michael Pichl 1978, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Portrét

    Položka č.: 181684

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2021 14:19

    litografie, 1942, 27 x 19 cm, sign. LD JObrovský 1942, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Chaloupek

    Položka č.: 178977

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2021 14:05

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Adolf Hajduček

    Radhošť, sever Velkého Javorníka

    Položka č.: 257038

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 23:00

    olej, karton, 22,5 x 27,5 cm, sign. LD A. Hejduček, rám, rám a pasparta poškozeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 257034

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 22:52

    olej, papír, 12 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, dolní rohy papíru s malbou odřeny, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Dvě krajiny

    Položka č.: 257023

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 22:30

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, zažloutlý a při okrajích zašpiněný papír, při horním okraji několik drobných dírek v papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Přírodní scenerie

    Položka č.: 257022

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 22:28

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Prsatá

    Položka č.: 255393

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 22:12

    kombinovaná technika, pastel, papír, 29,5 x 19 cm, PD monogr. V. Z., rám, vzadu popsáno, zašpiněno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Sylva Študentová Ježková

    (1908-?)

    Náves

    Položka č.: 255350

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 22:09

    olej, plátno, 1934, 38 x 48 cm, sign. PD Ježková 34, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Dívka s leopardem

    Položka č.: 255255

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 21:42

    tisk, 41,5 x 55,7 cm, č. 75/300, PD popsáno Hómmage á Patrik Nagel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Stojící žena

    Položka č.: 255253

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 21:40

    litografie, 60 x 33,8 cm, č. 132/300, PD popsáno: Hommage a Patrik Nagel, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Historická obydlí

    Položka č.: 249535

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 21:14

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Výjevy u zřícenin

    Položka č.: 249534

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 21:12

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při spodním okraji zahnědlá skvrna, drobně dokolorováno asi pastelkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Kostelík

    Položka č.: 249249

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 20:18

    olej, plátno, 24 x 13 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Ulice

    Položka č.: 249246

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 20:16

    olej, plátno, 1957, 34,5 x 44 cm, sign. LD Ko 57, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Veduta Prahy

    Položka č.: 249236

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 20:10

    ocelorytina, 6,5 x 10,5 cm, značeno PD Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Miroslav Stojkovič

    Cesta mezi loukami

    Položka č.: 249059

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 19:54

    kvaš, karton, 7,5 x 9,5 cm, sign. PD Mirek Stojkovič, rám, vzadu razítko ORIGINAL, HAND MADE, B 13, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Portrét dívky v modrém, Portrét muže

    Položka č.: 248968

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 19:48

    2 x miniatura (pigment na porcelánu a akvarel, papír), 6,5 x 4,8 a 7 x 4,8 cm, rám, na rámech oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Praha (Ex libris ing. O. Hradečný)

    Položka č.: 246976

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 19:20

    litografie, 16,5 x 11 cm, sign. PD J. Mádlo, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Mario Stretti

    (1878-1957)

    Prof. Hlava

    Položka č.: 246729

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 18:44

    litografie, 1942, 27,5 x 19,8 cm, sign. LD Mario Stretti, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)