-
Karel Polata
Šumavská krajina
Položka č.: 281245Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 15:20
tempera, papír, 9,5 x 30,5 cm, sign. LD Polata 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Minář
(1901-1973)
Orání
Položka č.: 281244Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 15:18
litografie, 32,5 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Emler
(1912-1992)
Letní den
Položka č.: 281239Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 15:16
litografie, 9,3 x 27,2 cm, sign. PD F. Emler, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Dvořák
Továrna
Položka č.: 281238Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 15:14
olej, plátno, 1949, 35 x 50 cm, sign. LD Zd. Dvořák 49, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
Položka č.: 280780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 15:12
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karmazín
Kompozice
Položka č.: 280165Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 15:10
monotyp, 1957, 58 x 41 cm, sign. PD Karmazín 57, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Žena
Položka č.: 280100Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 15:08
litografie, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Vysoké pece
Položka č.: 280097Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 15:06
lept, 39,6 x 51,6 cm, sign. PD VSilovský, rám, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Soukup
Muž z Čičman
Položka č.: 280076Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 15:04
akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Souček
(1915-1982)
U vody
Položka č.: 279760Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 15:02
akvarel, papír, 1965, 33,5 x 47 cm, sign. LD K. Souček 65, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ilustrace k Maupassantovi
Položka č.: 279758Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 15:00
tuš, papír, 1957, 28,5 x 21,5 cm, sign. Liesler 1957, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Jaroslav Král
(1883-1942)
Česání ovoce
Položka č.: 279756Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:58
litografie, 1928, 47 x 35 cm, sign. PD Král 1928, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 5 000 - 6 000 CZK
-
Lucie Novotná
(1972)
Louky
Položka č.: 279333Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:56
suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Klouda
(1929-2010)
Sv. František
Položka č.: 279207Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:54
enkaustika, překližka, 65 x 52 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav H. Struna
(1899-1980)
Ráno na Lipně
Položka č.: 279173Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:52
olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Cvengrošová
(1937)
Sedící dívka
Položka č.: 277496Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:50
uhel, papír, 1980, 27 x 19,5 cm, monogr. LD Cv. 80, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Oberhoff
(1906-1980)
Figura
Položka č.: 277495Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:48
olej, plátno, 1969, 20,5 x 18 cm, sign. LD E. Oberhoff, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Pataki
(1930)
Sedící schoulená
Položka č.: 277494Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:46
tuš, papír, 51,5 x 36 cm, sign. LD Pataki, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Pataki
(1930)
Milenci
Položka č.: 277493Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:44
tuš, akvarel, papír, 2005, 41 x 58 cm, sign. DU Pataki 2005, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přadlena
Položka č.: 277492Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:42
tuš, tužka, papír, 23 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Katarína Alexyová - Fígerová
(1963)
Ryby a rybky
Položka č.: 277491Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:40
kolorovaný lept, 2018, 15 x 20 cm, sign. PD Alexyová (K.) 2018, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle Riviére
Položka č.: 277490Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:38
reprodukce, papír, 1981, 50 x 36,5 cm, značeno v tisku PD JK 81, rám, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize III.
Položka č.: 277489Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:36
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize II.
Položka č.: 277488Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:34
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize I.
Položka č.: 277487Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:32
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Chalabala
(1946-1999)
Zkusíme, co to udělá...
Položka č.: 277486Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:30
kombinovaná technika, kartom, 1992, 48 x 58 cm, sign. PD Chalabala 1992, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Sedící akt
Položka č.: 277485Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:28
dřevoryt, 1936, 36,5 x 24 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mlynářka
Položka č.: 275968Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:26
olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
V parku
Položka č.: 273803Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:24
tempera, papír, 62 x 95 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 273802Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:22
olej, sololit, 45 x 65 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO