• Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    McTaggart s Barím

    Položka č.: 244975

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 14:34

    tuš, papír, 38,5 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 980 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 239624

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 14:22

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Vězeň na Bezdězu

    Položka č.: 238819

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 14:04

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pramen Vojtěška na Břevnově

    Položka č.: 251798

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 19:19

    tuš, běloba, papír, 1973, 45 x 31 cm, sign. PD KubaštaV. 73, dole popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Otakar Vávra

    (1911-2011)

    Temné slunce

    Položka č.: 251777

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:58

    fotografie, 1980, 70 x 51 cm, trikové záběry z filmu Temné slunce režiséra Otakara Vávry, výtvarníkem dekorací filmu byl architekt M. Nejedlý, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaromír Gargulák

    Pokorná

    Položka č.: 251773

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:54

    bronz, 2007, 33 x 8 x 8 cm, značeno v bronzu 1/1 JG, č .1/1, přiložen autorský certifikát, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jaroslav Válek

    Figura s maskou

    Položka č.: 251762

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:43

    nerez ocel, v. 39,5 cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Lenka Vilhelmová

    Phenomenology of Mind I. "Crown"

    Položka č.: 251756

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:37

    kombinovaná grafická technika (lept, suchá jehla), 1990-1992, 93 x 68,5 (103 x 77) cm, sign. PD Vilhelmová Lenka 1990-1992, rám, č. 1/15 mixed, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla II. (Dlaň)

    Položka č.: 251744

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:25

    lept, akvatinta, 1996, 32,5 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 96, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla III. (Anděl)

    Položka č.: 251743

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:24

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla V. (Moře)

    Položka č.: 251742

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:23

    lept, akvatinta, 1996, 33 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 96, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 251734

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:15

    litografie, 1972, 24 x 16,8 cm, sign. PD F. Gross, č. 12/57, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Aleš Lamr

    Evangelický

    Položka č.: 251728

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:09

    litografie, 1989, 70 x 53,7 cm, sign. PD A. Lamr 89, rám, č. 26/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Igor Piačka

    Zverokruh

    Položka č.: 251726

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:07

    lept, 1997, 22,7 x 23 cm, sign. PD Igor Piačka 97, rám, autorský tisk, žák prof. A. Brunovského, J. Lebiše, K. Ondreičky a I. Rumanského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Saudek

    The Boot #819

    Položka č.: 251711

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:58

    ručně kolorovaná fotografie, 6/16/97, 20,5 x 31,5 cm, sign. PD Jan Saudek, Vyučil se fotografem, poté studoval reprodukční fotografii na Státní grafické škole v Praze. V letech 1952–1983 pracoval jako dělník v tiskárně. Od roku 1983 je fotografem ve svobodném povolání. Zabývá se také malířskou tvorb…

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 1

    Položka č.: 251714

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:55

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne

    Položka č.: 251708

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:49

    bromostříbrná fotografie, 1992, 43,8 x 56,5 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 92, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jane Kirby - Avenue Klébe Paris, 1977

    Položka č.: 251700

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:41

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Fiona Lewis in Los Angeles, 1976

    Položka č.: 251699

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:40

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In a Garden near Rome - 1977

    Položka č.: 251698

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:39

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Postava

    Položka č.: 251695

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:36

    mezzotinta, 1991, 99 x 64 cm, sign. PD D. Smutný, rám, prasklé sklo, č. 1/1, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Jeff Koons (after)

    Silver Rabbit (XL)

    Položka č.: 251685

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:32

    zinc alloy, cold cast resin (za studena litá pryskyřice), 2020, 33 x 15 x 10 cm, 46/500, Exemplář z nové kolekce vydané v roce 2020 Editions Studios v nákladu 500 kusů, z nichž tento má č. 46, přiložen autentizační štítek Éditions studio. Jedná se o sběratelskou kopii Koonsova originálu, který byl v…

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Eros

    Položka č.: 251672

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:13

    suchá jehla, 1942, 24 x 17,5 cm, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zelený trh

    Položka č.: 251662

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:03

    lept, 1901, 40 x 37 cm, sign. v desce PD Viktor Stretti 1901, lehce zašpiněný, zažloutlý, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, s…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Ilja Sainer

    (1947-2008)

    Hudební zátiší

    Položka č.: 251660

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:01

    akryl, sololit, 2000, 66 x 55,5 cm, sign. PN I. Sainer 00, rám, signováno na zadní straně. Narodil se v Chomutově a tamní znečištěné ovzduší mělo špatný vliv na jeho astma a alergie. Rodina se proto rozhodla přesídlit do Prahy. Od čtrnácti let navštěvoval kurzy kreslení v Obecním domě a Parku kultur…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Položka č.: 251637

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:47

    šitá koláž, papír, 1993, 58 x 41 cm, sign. DU Hampl 93, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 13.021 CZK (521 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Položka č.: 251638

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:39

    šitá koláž, papír, 1993, 59 x 40 cm, sign. DU Hampl 93, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Sopko

    Hory I-III

    Položka č.: 251635

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:36

    olej, sololit, 2002, 3krát 72 x 24 cm, triptych, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Jiří Sopko

    Hory I-III

    Položka č.: 251634

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:35

  • Jiří Sopko

    Strom I-III

    Položka č.: 251633

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:34