• Michael Rittstein

    Tu a tam

    Položka č.: 231921

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 19:50

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Les

    Položka č.: 218755

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 19:45

    litografie, 2016, 39 x 60 cm, sign. PD Martin Salajka 2016, č. 37/50, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Roman Sklenička

    (1974)

    Zlatý řez

    Položka č.: 213717

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 19:40

    tužka, pastel, syntet. barva, papír, 2013, 42 x 58 cm, sign. UD Sklenička 2013

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Ewa Nemoudry

    Plavba

    Položka č.: 182518

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 19:06

    litografie, 33 x 20 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 90/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Radnice (Ex Libris PK)

    Položka č.: 247056

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:58

    litografie, 1990, 9,2 x 6,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 90, při levém okraji zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Kytice narcisů a tulipánů

    Položka č.: 247044

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:56

    litografie, 43 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • V. Vildt

    Zámek Brandýs nad Labem

    Položka č.: 246797

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:36

    bromostříbrná fotografie, 17 x 22,5 cm, PD vyraženo: komorní fotograf, V. Vildt, Brandýs n. L., nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • V. Vildt

    Zámek Brandýs nad Labem od řeky

    Položka č.: 246796

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:34

    bromostříbrná fotografie, 23 x 16,7 cm, PD vyraženo: komorní fotograf, V. Vildt, Brandýs n. L., nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alfons Mucha

    Položka č.: 246721

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:28

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Boek van J. G. Kooy

    Položka č.: 246711

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:24

    lept, 9,8 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Hart

    Galileo

    Položka č.: 246702

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:18

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by Hart from a picture by Ramsay in Trinity College Cambrige, při levém okraji zažloutlý papír, papír místy zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Noční doba

    Položka č.: 245882

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:12

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš Hrivnáč 2010, č. 5/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Tomáš Bím

    Hadice

    Položka č.: 245560

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:06

    litografie, 13,3 x 11 cm, sign. PD Bím, č. 172/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Skicy těl

    Položka č.: 245247

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 21:38

    tuš, papír, 22 x 29,7 cm, skicy jsou na obou stranách papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Martin Mainer

    Slunce

    Položka č.: 244870

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 21:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 241012

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 21:04

    tužka, kvaš, papír, 1981, 90 x 65,7 cm, LD monogr. FH 81, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Návrh na El. Libris Ing. I. Zavadil

    Položka č.: 240998

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 20:58

    tuš, běloba, papír, 1941, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 41, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • A. Václav Mašek

    Žena na louce

    Položka č.: 240984

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 20:56

    akvarel, papír, 25 x 20 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loď (Ex Libris Helena Tomešová)

    Položka č.: 239039

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 20:36

    kolorovaný lept, 5 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 20:06

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 237937

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 20:04

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na zasněženej Karlův most

    Položka č.: 237878

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:58

    olej, karton, 7,8 x 20 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Vltavu v zimě

    Položka č.: 237597

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:54

    olej, plátno, 19 x 19 cm, sign. J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Dáma s knihou

    Položka č.: 237171

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:32

    litografie, 19 x 15,5 cm, při okrajích zahnědlé skvrnkya mírně zažloulý papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Wilhelm Grögler

    (1839-1897)

    Na prednášce

    Položka č.: 236696

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:22

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kosení sena

    Položka č.: 235374

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zásobení na zimu

    Položka č.: 235373

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:06

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    Lesní potok

    Položka č.: 235057

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 18:36

    pastel, papír, 1939, 59 x 48 cm, sign. PD Schuster, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, autodidakt, člen Sdružení jihočeských výtvarníků

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234874

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 18:26

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Horáček

    Pražský hrad

    Položka č.: 232933

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 18:02

    pastel, papír, 1972, 25,5 x 32 cm, sign. PD Horáček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)