auction history

  • Pavel Roučka

    Postavy

    No.: 239783

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 21:20

    litografie, 52 x 36,4 cm, , studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jiří Pálek

    Ženské postavy

    No.: 237952

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 21:08

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Koně táhnoucí sáně

    No.: 237925

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 21:04

    akvarel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Václav Černý P. , rám, rám odřen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    No.: 237557

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 21:02

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 16/64, pravý okraj papíru zažloutlý, , the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    No.: 237534

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 21:00

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. PD Moravec, č. 4/200, papír lehce zažloutlý, na okrajích je papír mírně pokrčen, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member o…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom ve větru

    No.: 237138

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 20:54

    akvarel, papír, 27,7 x 20 cm, sign. PD J. Matějka, rám,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Vl. Hendrych

    Dělníci v dolech

    No.: 235359

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 20:42

    litografie, 1949, 29,5 x 25 cm, sign. PD Vl. Hendrych 49, pokrčený papír u okrajů,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Běla Čermáková Taimrová

    (1925-1963)

    Dělníci

    No.: 235355

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 20:36

    lept , 24 x 31,5 cm, sign. PD B. Taimrová, papír na okrajích pokrčen,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    No.: 234926

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 20:06

    akvarel, papír, 29 x 43 cm, sign PD J. Matějka, zažloutlý papír,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Letní den na vesnici

    No.: 234102

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 19:34

    tempera, papír, 33 x 45 cm, na rozích dírky po špendlících,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Mladíci v lese

    No.: 234090

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 19:26

    tuš, papír, 7,5 x 8 cm, studijní práce A. V. Maška, ušpiněný papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • M. Polák

    Pražský hrad

    No.: 232962

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 19:06

    tužka, tuš, papír, 20,8 x 24,5 cm, sign. PD M. Polák, studentská práce, papír ušpiněný,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • L. Příhoda

    Podzimní krajina

    No.: 232705

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 18:52

    olej, plátno, 40,5 x 60,3 cm, sign. PD L. Příhoda, vzadu zbytek nalepeného jmenného seznamu,

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Rastislav Michal

    Katedrální fiály

    No.: 232754

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 18:48

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. PD Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Kameníček

    Podzimní krajina

    No.: 230474

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 18:38

    olej, plátno, 55,5 x 66 cm, sign. PD Kameníček, rám, rám poškozen,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Vesnice v krajině

    No.: 229960

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 18:28

    litografie, 1982, 19,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Před hradem

    No.: 229959

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 18:26

    litografie, 1982, 20 x 27,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Pohled na hrad

    No.: 229958

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 18:24

    litografie, 1982, 19,5 x 29,7 cm, sign. PD Jiří Nosek 82,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    No.: 229957

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 18:22

    litografie, 1982, 18,5 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    No.: 228855

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 18:06

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Miroslav Fridrich

    Vesnická chalupa

    No.: 228817

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 18:02

    dřevoryt, 1951, 11 x 14 cm, sign. PD Miroslav Fridrich, na papíru drobné skvrnky,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

  • František Emler

    (1912-1992)

    U řeky

    No.: 243383

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2021 23:02

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 28,7 cm, sign. LD F. Emler, LD přípis autora: F. Nekvasilové k dobrému vzpomínání, nalepeno na kartonu, při pravém okraji papíru patrné vytržení z bloku, papír mírně zažloutlý, podkladový karton odřený, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • František Hanák

    Dominanty Prahy

    No.: 243325

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2021 22:52

    fix, kvaš, papír, 1982, 32,8 x 90 cm, PD monogr. FH 82, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Červená Lhota

    No.: 243005

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2021 22:44

    litografie, 1955, 28 x 37 cm, sign. PD M. Holý 55, rám, na rámu oděrky, zažloutlý papír, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artis…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Oscar Kokoschka

    (1886-1980)

    Karlův most

    No.: 242999

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2021 22:42

    tisk, plátno, karton, 47,5 x 68,5 cm, rám,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    No.: 242988

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2021 22:38

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Hanák

    Modrá hladina

    No.: 242950

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2021 22:28

    tužka, kvaš, papír, 1965, 43 x 61 cm, PD monogr. FH 65,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Mořské pobřeží

    No.: 242949

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2021 22:26

    tužka, kvaš, papír, 1967, 42,7 x 61 cm, PD monogr. FH 67,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Pohled na Říp

    No.: 242902

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2021 22:16

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD Jaroslav Šváb , pozvánka 65 let ART 24, Tábor, 1989, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar…

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    No.: 242451

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2021 21:54

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)