• Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    J.J. Paulík: Technika flirtu

    Položka č.: 1617

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 20:18

    kniha, obálka E. Frinta, vydali Kvasnička a Hampl, Praha, 1932, brož, 122s., uvolněné listy, obálka na hřbetu natržená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Jerome Klapka Jerome: Deník dvou poutníků

    Položka č.: 1610

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 20:11

    kniha, ob. Josef Lada, přel. L. Vojtig, vydalo Nakladatelství A. Srdce, Praha, 1925, brož, 110s., uvolněné listy, po krajích nepatrně zašlá obálka, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Akt dívky

    Položka č.: 1582

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 19:43

    tužka, papír, 1951, 30 x 19 cm, sign. PD Em. Frinta 27. VIII. 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Prachatice

    Položka č.: 1575

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 19:36

    dřevoryt na japanu, 17 x 11,6 cm, sign. LD JKrejsa, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    František Palacký

    Položka č.: 1574

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 19:35

    litografie, 1912, 42 x 33 cm, značeno LD Vydal S. V. U. Mánes v Praze 1912 a PD M. Švabinský lith., rám, zažloutlý papír, v pravé dolní části vodní skvrbna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vratislav Nechleba

    (1885-1965)

    Autoportrét

    Položka č.: 1573

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 19:34

    litografie, 18 x 15 cm, sign. PD V. Nechleba, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Adámek Rudolf, Kobliha František, Váchal Josef: Ex libris Fr. Skřivan. Ex libris Jaroslav Machač. Ex libris Dr. J. Šimánek

    Položka č.: 1551

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 19:12

    3x dřevoryt, 11 x 21,7 cm, 2x značeno v desce, při levém okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Slovenští autoři - konvolut 22 grafických listů

    Položka č.: 1534

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 18:55

    22 x grafický list, všechny signovány, 2 x originální pouzdro , 10 x Dušan Kállay, 5 x Kamila Štanclová, 3 x Igor Rumanský, 2 x Karol Ondreička, 2 x J. Kyselová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Konverzace

    Položka č.: 1529

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 18:50

    fix, papír, 21,1 x 14,8 cm, dole text: Mluvíte tak málo, že vypadáme jako ženatí., jemně zažloutlý a ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Bílé místo

    Položka č.: 1525

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 18:46

    tuš, papír, 33 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    První dostane pohár!

    Položka č.: 1524

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 18:45

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Panenka

    Položka č.: 1522

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 18:43

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Balada o nevinném zločinci

    Položka č.: 1512

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 18:33

    tuš, papír, 25,2 x 20,7 cm, mírně zašpiněný papír, přeloženo, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Ptáčci

    Položka č.: 1490

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 18:11

    dřevořez, 27 x 17 cm, značno razítkem PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Svlačec

    Položka č.: 1470

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 17:51

    dřevořez, kolem 1952, 28 x 19,3 cm, barevná faksimile z dílny Žung Pao-čaj v Pekingu, v horních rozích ohnutý papír, DU hnědá skvrna - nazasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Kvetoucí čajovník

    Položka č.: 1468

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 17:49

    dřevořez, kolem 1950, 23 x 31 cm, podlepeno brokátovou paspartou, barevná faksimile z dílny Žung Pao-čaj v Pekingu, na papíře drobné zažloutlé skvrnky, zašpiněná a odřená brokátová pasparta, v pravém horním rohu pasparty skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Kitaj

    Plavec

    Položka č.: 1455

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 17:36

    tisk, 1972, 100,8 x 64 cm, PD značeno v tisku Kítaj, plakát k olympiádě v Mnichově 1972

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Plicka

    (1894-1987)

    Položka č.: 1442

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 17:23

    bromostříbrná fotografie, 29,5 x 39 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 1436

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 17:17

    7x dřevoryt, 1920, 19,5 x 28 cm, vše signováno, Praha - osm původních dřevorytů Fr. Koblihy s úvodní básní K. Klaváčka a slov. doprovodem J. Rodena, vydáno o VII. sletu všesokoloském 1920, velikost dřevorytů cca 13 x 8 cm, jeden dřevoryt chybí, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Strahovský klášter

    Položka č.: 1434

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 17:15

    ručně kolorovaná litografie, 31 x 21 cm, sign. PD V. Kabašta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 1433

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 17:14

    ručně kolorovaná litografie, 30,2 x 21 cm, sign. PD V. Kabašta, tištěno na papíře Frabriano, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vincenc Morstadt

    (1802-1875)

    Královská obora- Stromovka v Praze

    Položka č.: 1399

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 16:40

    mědirytina, 14,5 x 20,8 cm, značeno v desce LD V. Mostadt ad nat.del., PD J. Axmann sculps., antiqari.at Radhošťská, studium v Malířském ateliéru Karla Postla a jeho krajinářské školy na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karl Würbs

    (1807-1876)

    Velké náměstí v Brně

    Položka č.: 1385

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 16:26

    kolorovaná mědirytina, 11 x 14,5 cm, značeno v desce LD: Gez v.C. Würbs, PD Stahls. v. Joh. Poppel, při okraji otřepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Johann George Schreiber

    (1676-1750)

    Mapa Českého království

    Položka č.: 1381

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 16:22

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 23 cm, značeno PN Jo. Geirge Schreiber im Leibzig, při okrajích mimo tisk rukopisné poznámky, mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Rud Schneider

    Mladá Boleslav

    Položka č.: 1376

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 16:17

    litografie, 19,2 x 47 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Německé portréty

    Položka č.: 1343

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 15:44

    kniha, 1956, 20,5 x 14 cm, dedikace Ludvíka Kundery a autora kreseb Viléma Reichmanna, Československý spisovatel, Praha, původní celoplátěná vazba s obálkou, 171 stran, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Tvář jazzu

    Položka č.: 1333

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 15:34

    kniha, 1966, 24,5 x 20 cm, dedikace Josefa Škvoreckého, spoluautor L. Dorůžka, Státní hudební vydavatelství, původní celoplátěná vazba s obálkou, 321 stran, obálka potrhaná, vazba zašpiněná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • František Hrubín

    (1910-1971)

    Doušek života

    Položka č.: 1331

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 15:32

    kniha, 1949, 24 x 18 cm, věnování autora k roku 1952, Československý spisovatel, Praha,poloplátěná vazba, obálka chybí, 47 stran, bez obálky, zachovalý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Čítanka Josefa Škvoreckého

    Položka č.: 1326

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 15:27

    sešit, 1990, 20,5 x 14,5 cm, podpis autora k roku 1994, Literární a politické komentáře z Hlasu Ameriky, Společnost Josefa Škvoreckého, sešitová vazba, 64 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Arnošt Lustig

    (1926-2011)

    3x18 (portréty a postřehy) - František Cinger

    Položka č.: 1324

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 15:25

    kniha, 2002, 21 x 15 cm, podpis A. Lustiga i F. Cingera, celostránkové věnování premiérovi Vladimíru Špidlovi, nakladatelství HAK, Praha, pevná vazba s obálkou, 391 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)