-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Nezbedný potomek
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
suchá jehla, 1973, 49,5 x 40,5 cm, sign. PD Načeradský 73, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Návštěva ZOO
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
suchá jehla, 1973, 47,5 x 48 cm, sign. PD Načeradský 73, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Hlava plná nezbedností
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
lept, 1967, 48,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 67, č. 1/2 A.T., posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Pták na hlavě
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
suchá jehla, 1967, 48,5 x 32 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Veselá trojice
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
suchá jehla, 1967, 40 x 28,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Anička z boku na židli
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 53, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života…
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Přístav
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, sololit, 1962, 53 x 59,5 cm, sign. LD Odvárko 62, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Hliněnský
(1908-1979)
Bez názvu
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
akvarel, papír, 1970, 20 x 33 cm, sign. LD R. Hliněnský 1970, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Jaroslav Blažek
(1927-2019)
Ženský akt
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
akvarel, tempera, tuš, běloba, papír, 32,8 x 44,8 cm, sign. PD Blažek J., rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Josef Ullmann
(1870-1922)
Na venkově
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, karton, 1918, 54 x 72 cm, sign. PD J. Ullmann 18, rám, malíř Josef Ullmann patří k těm zajímavějším z Mařákovců. Narodil se roku 1870 v Nekmíři na Plzeňsku. Své studium Josef Ullmann nejdříve začal na Mnichovské akademii odkud po třech letech přestoupil do Prahy, kde studium dokončil. V Praze …
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Schadt
(1888-1952)
Krajina s řekou
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, karton, 50 x 65 cm, sign. LD K. Schadt, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radim Malát
(1930-1997)
Letní krajina
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 18.500 CZK (771 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, plátno, 1955, 51 x 71 cm, sign. PD Malát 55, rám, dílo originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly: geometrická abstrakce i někteří umělci jako F. Gross či F. Hudeček. Zlom v j…
Aktuální cena: 18.500 CZK (771 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Park u kostela
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
kombinovaná technika, papír, 28,5 x 19,5 cm, rám, soukromé studium
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Zámecké schody
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
pastel, kombinovaná technika, papír, 1984, 27 x 24,5 cm, PD monogr. Ch 84, soukromé studium
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Na pastvinách
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 1969, 20 x 66,5 cm, sign. DU K. Oberthor 69, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Geometrická postava
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 1970, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - květen
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Nevíš-li v máji co počíti, vyjdi si aspoň v háj močiti., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Irbis (sněžný leopard)
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
kresba tuší, 2018, 80 x 54 cm, sign. LD L.Kuklík, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Krejča
(1941)
Kariatyda
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, plátno, 2022, 59 x 39 cm, sign. LD Krejča 22, rám, Aleš Krejča zaujímá přední místo mezi představiteli fantazijního realismu v českém výtvarném umění. Jako žák Františka Muziky vychází především ze surrealistických forem. Jeho tvorba je hluboce zakořeněna ve starší kulturní tradici, zejména ma…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
.
Jaromír Másler
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:51
katalog, Katalog k výstavě
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Lída Jurkovič
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:48
katalog, Katalog k výstavě
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Petr Jedlička obrazy 1999 - 2000
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:47
katalog, Vytiskli grafické podniky Klusák
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Vladimír Jandejsek Řecko Daidala a Ikara 1981
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:46
katalog, sign. poslední strana, Vydal Reprint Praha 1998, výtisk č. 8
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Oldřich Jelen - kresby a ilustrace
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:45
katalog, Katalog podpořil magistrát města Kladno
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
.
Ota Janeček
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:44
katalog, Práce z let 1962 - 1966, vytiskl Knihtisk Praha, katalog je politý
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
-
.
Karel Balcar
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:34
katalog, Tisk Kaliba 2003
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Jan Kotík
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:24
katalog, Výběr z díla, katalog je v německém jazyce, v katalogu podpis autora Jan Kotík
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Roman Brichcín
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:18
katalog, katalog k výstavě, rok 1994
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Rostislav Novák: Stromy
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:08
katalog, katalog k výstavě Stromy, která se konala na Staroměstské radnici v Praze 1999, katalog v českém a anglickém jazyce
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
.
Karel Sládek: Obrazy
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:02
katalog, katalog k výstavě 1993, náklad 1000 kusů
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu