Chalupa u rybníčka

    Položka č.: 234932

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 19:57

    olej, plátno, 26 x 33,5 cm, značeno PD A. Kalvoda, rám, na rámu drobné děrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    Položka č.: 235405

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 19:46

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 234861

    Vyvolávací cena: 560 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 19:24

    Aktuální cena: 560 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 234859

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 19:22

    Aktuální cena: 660 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Oldřich Karel

    Šermíř (Ex libris Mojmír Helcelet)

    Položka č.: 223933

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 00:00

    litografie, 9,1 x 6,5 cm, sign. PD Oldřich Karel, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Svatá

    Položka č.: 222265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 23:44

    dřevoryt, 8,6 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 219582

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 23:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Žumberk

    Položka č.: 218506

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 23:02

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • B. Šneider

    Položka č.: 232970

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 22:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    Položka č.: 232946

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 22:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    Položka č.: 232945

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 22:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Rybáři

    Položka č.: 229965

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 21:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 229933

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 21:18

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 12/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Fratišek Hála

    (1898-?)

    Podloubí na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 226818

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 20:06

    litografie, 1940, 21,5 x 14,5 cm, značeno na kameni F. Hála, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Draci

    Položka č.: 226620

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 20:00

    litografie, 32,3 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, rám, č. 51/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Rozloučení

    Položka č.: 225307

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:40

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Koráb

    Položka č.: 225218

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:38

    fix, akvarel, papír, 29,5 x 40,8 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 45, při okrajích zažloutlý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 224278

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:34

    linoryt, 8,8 x 9 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex music Dřevěná píšťalka prof. Václava Žilky

    Položka č.: 224254

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:22

    linoryt, 1983, 10,2 x 13,2 cm, sign. PD, rám, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Večer (Exlibris Ant. Stupal)

    Položka č.: 223950

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:16

    dřevoryt, 1922, 9,2 x 7,7 cm, LD značeno ve štočku KW, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Znak (Ex libris W. G.

    Položka č.: 223942

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:12

    litografie, 8,5 x 6,7 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Plachetnice (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 223941

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:10

    litografie, 12 x 5,8 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Čert (Ex libris Al. Kučík)

    Položka č.: 223940

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:08

    dřevoryt, 1928, 10,7 x 7,4 cm, PD značeno ve štočku JD, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U studny (Ex libris Irena Nováková)

    Položka č.: 223937

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:04

    lept, 1942, 7,2 x 4,9 cm, sign. PD Petr Dillinger, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Vláčil

    (1924-1983)

    Žena (Ex libris Jos. Hladký)

    Položka č.: 223936

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:02

    lept, 10,6 x 5,4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera, J. Lichtága a J. M. Z. Rossmannna na ŠUŘ v Brně, poté K. Mináře na AVU v Praze, člen SVU Aleš a Bloku čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Záruba

    Konopiště

    Položka č.: 196100

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:49

    litografie, 1994, 12 x 9 cm, sign. PD F. Záruba 94, 63/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Olga Vychodilová

    Dary

    Položka č.: 136563

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:47

    lept, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, 48/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Panna s ještěrkou

    Položka č.: 185486

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:46

    litografie, 1986, 26 x 17,2 cm, sign. DU Olga Vychodilová 86, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Velčovský

    Studie

    Položka č.: 175204

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:44

    tuš, papír, 21 x 29,5 cm, návrh na knihu, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ženský akt s rybou

    Položka č.: 242125

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:39

    litografie, 1972, 22,8 x 14,9 cm, sign. DU J. Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)