• Josef Velčovský

    Stmívání na ostrově Korpo

    Položka č.: 1147

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 18:55

    litografie, 2001, 28,5 x 21,5 cm, sign. PD Velčovský 01, č. 67/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jitka Štenclová

    Bez názvu II.

    Položka č.: 1112

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 18:20

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Útěk sodomských

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 17:38

    litografie, 57 x 42 cm, sign. PD J. Šerých , č. 17/85, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Michal Singer

    Položka č.: 991

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 16:19

    litografie, 2009, 49 x 34,5 cm, sign. PD Singer, č. 2/100, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 979

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 16:07

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Prostor pro novou výstavbu / Mělnické náměstí

    Položka č.: 963

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 15:51

    2 x fotografie, 39,8 x 23 a 18 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostř…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vojtěch Proske

    (1993)

    Městský komiks beze slov a postav

    Položka č.: 916

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 15:04

    akrylové fixy, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Natascha Padovan

    (1973)

    Položka č.: 881

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:29

    kombinovaná technika, koláž, papír, 26 x 21 cm

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Natascha Padovan

    (1973)

    Položka č.: 880

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:28

    kombinovaná technika, koláž, papír, 21 x 18,5 cm

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Natascha Padovan

    (1973)

    Položka č.: 879

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:27

    kombinovaná technika, koláž, papír, 10,3 x 15 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Položka č.: 878

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:26

    litografie, 2009, 28,5 x 43 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 34/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Plod

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:25

    litografie, 2009, 43 x 29 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 12/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Labuť a tele

    Položka č.: 870

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:21

    litografie, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 34/100

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Holící se muž

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:10

    fotografie, 12 x 22 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Neuwirt

    Továrna na poesii

    Položka č.: 852

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:00

    lept, akvantita, 1987, 21 x 13 cm, sign. PD Neuwirt 87, č. 1/60, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák F. Schenka, člen UVU

  • Peter Nagy

    Akt dívky

    Položka č.: 841

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:49

    fotografie, 30,1 x 20,1 cm, sign. na zadní straně P. Nagy, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Musil

    (1982)

    Rak (větší)

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:47

    suchá jehla, ruleta, 10 x 10 cm, sign. DU K. Musil 2021, č. 1/10, jediné ze znamení zvěrokruhu, které autor provedl ve větším formátu místo obvyklého 6,2 x 6,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Margita Mancová

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 818

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:26

    fotografie, 1982, 18 x 12 cm, sign. PD Margita Mancová

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Kamil Lhoták

    Rytíř

    Položka č.: 803

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:14

    tužka, papír, 1918, 15 x 8 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Tygr žere domorodce / Tygr zblízka

    Položka č.: 802

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:10

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Keramika

    Položka č.: 764

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 12:32

    bromostříbrná fotografie, 39,7 x 30,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Atol II.

    Položka č.: 758

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 12:26

    linoryt, 1999, 47 x 43 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 14/40, ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Milan Kohout

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:56

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • D. Kočí

    Balvany

    Položka č.: 726

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:54

    černobílá fotografie, 1998, 23 x 30 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • D. Kočí

    Luční cesta

    Položka č.: 723

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:51

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • D. Kočí

    Opar nad krajinou

    Položka č.: 722

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:50

    černobílá fotografie, 17,5 x 24 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • D. Kočí

    Strom

    Položka č.: 721

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:49

    černobílá fotografie, 24 x 17,5 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • D. Kočí

    Akt v lese

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:47

    černobílá fotografie, 26 x 17,5 cm

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Nadzemní vedení

    Položka č.: 689

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:17

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý

    Položka č.: 681

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:09

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 18/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu