auction history

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Prostor pro novou výstavbu / Mělnické náměstí

    No.: 963

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 15:51

    2 x fotografie, 39,8 x 23 a 18 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Vojtěch Proske

    (1993)

    Městský komiks beze slov a postav

    No.: 916

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 15:04

    akrylové fixy, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Natascha Padovan

    (1973)

    No.: 881

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:29

    kombinovaná technika, koláž, papír, 26 x 21 cm

    Current price: 110 CZK (5 €)

  • Natascha Padovan

    (1973)

    No.: 880

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:28

    kombinovaná technika, koláž, papír, 21 x 18,5 cm

    Current price: 110 CZK (5 €)

  • Natascha Padovan

    (1973)

    No.: 879

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:27

    kombinovaná technika, koláž, papír, 10,3 x 15 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    No.: 878

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:26

    litografie, 2009, 28,5 x 43 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 34/100, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Plod

    No.: 877

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:25

    litografie, 2009, 43 x 29 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 12/100, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Labuť a tele

    No.: 870

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:21

    litografie, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 34/100

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    Holící se muž

    No.: 862

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:10

    fotografie, 12 x 22 cm

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Neuwirt

    Továrna na poesii

    No.: 852

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:00

    lept, akvantita, 1987, 21 x 13 cm, sign. PD Neuwirt 87, č. 1/60, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Schenk, member of UVU

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Peter Nagy

    Akt dívky

    No.: 841

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:49

    fotografie, 30,1 x 20,1 cm, sign. na zadní straně P. Nagy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Karel Musil

    (1982)

    Rak (větší)

    No.: 839

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:47

    suchá jehla, ruleta, 10 x 10 cm, sign. DU K. Musil 2021, č. 1/10, jediné ze znamení zvěrokruhu, které autor provedl ve větším formátu místo obvyklého 6,2 x 6,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Margita Mancová

    Zátiší s ovocem

    No.: 818

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:26

    fotografie, 1982, 18 x 12 cm, sign. PD Margita Mancová

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Rytíř

    No.: 803

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:14

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Tygr žere domorodce / Tygr zblízka

    No.: 802

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:10

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Keramika

    No.: 764

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 12:32

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Atol II.

    No.: 758

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 12:26

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Milan Kohout

    Konvolut 4 grafických listů

    No.: 728

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:56

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • D. Kočí

    Balvany

    No.: 726

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:54

    černobílá fotografie, 1998, 23 x 30 cm, sign. vzadu

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • D. Kočí

    Luční cesta

    No.: 723

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:51

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • D. Kočí

    Opar nad krajinou

    No.: 722

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:50

    černobílá fotografie, 17,5 x 24 cm

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • D. Kočí

    Strom

    No.: 721

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:49

    černobílá fotografie, 24 x 17,5 cm

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • D. Kočí

    Akt v lese

    No.: 719

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:47

    černobílá fotografie, 26 x 17,5 cm

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Nadzemní vedení

    No.: 689

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:17

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý

    No.: 681

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:09

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Günter Hujber

    Dětská hra

    No.: 678

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:06

    olej, plátno, 1998, 39 x 24 cm, sign. PD Hujber 98, rám

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Miroslav Hucek

    Adolf Born

    No.: 676

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:04

    bromostříbrná fotografie, 12/1985, 22 x 15,5 cm, vzadu opatřeno razítkem Miroslav Hucek

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Helbich

    V lese VI.

    No.: 629

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:17

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Helbich

    V lese II.

    No.: 624

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:12

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Hanzl

    Světla

    No.: 619

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:07

    Current price: 500 CZK (21 €)