• Tomáš Švéda

    Položka č.: 949

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:48

    lept, suchá jehla, 1978, 15,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš Švéda 78, č. 52/60, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Stanislav Vajce, Václav Hraba

    Diptych

    Položka č.: 946

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:45

    1x dřevoryt, 1x lept, 70. léta, 11 x 20; 10 x 10 cm, vše sign.

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Václav Schwarz

    (1908-1988)

    Model k soše

    Položka č.: 945

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:44

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 15 x 9 cm, sign. PD J V Schwarz, žák prof. B. Kafky

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Saska

    U stolu, Kapři

    Položka č.: 943

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:42

    2x lept, 15 x 13; 10 x 7,5 cm, sign. PD J. Saska, č. 87/100; 35/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

    Položka č.: 940

    olej, sololit, 34 x 44 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Zuzana Nováčková

    (1945-2020)

    Těžba

    Položka č.: 942

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:41

    lept, 18 x 26 cm, sign. PD Nováčková, č. 4/35

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Zuzana Nováčková

    (1945-2020)

    Čtvrtá chyba

    Položka č.: 941

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:40

    lept, 1982, 19,5 x 26 cm, sign. PD Nováčková 82, č. 2/20

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jindřich Modráček

    Položka č.: 939

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:38

    litografie, 22 x 35,5 cm, sign. PD Modráček, č. 25/100

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Loutka

    Položka č.: 938

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:37

    lept, 1980, 27,5 x 20 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Nohy nahoru, Lahev

    Položka č.: 936

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:35

    2x lept, 12,5 x 9,5; 7 x 5 cm, sign. PD Jiří Mika 80, č. 3/20; č. 29/30, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    TGM, Květina

    Položka č.: 933

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:32

    2 x litografie, 16 x 11; 10 x 7 cm, sign. PD Lukavský, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    PF 1996

    Položka č.: 925

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:24

    akvarel, papír, 1995, 21 x 15 cm, sign. Karel Chaba 1996, soukromé studium

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina I, Krajina II

    Položka č.: 922

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:21

    2 x litografie, 14 x 19,5; 14 x 19, 5 cm, sign. PD Miloslav Holý, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ladislav Hojný

    Rébus

    Položka č.: 921

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:20

    linoryt, 1982, 32 x 22 cm, sign. PD Hojný Lad., č. 39/90, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1944)

    F. Villon

    Položka č.: 916

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:18

    lept, 29 x 14 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 18/20

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Brabec

    Náměstí

    Položka č.: 918

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:17

    akvarel, tuš, papír, 1924, 18 x 25 cm, sign. LD Jan Brabec 1924, rám

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Havran

    Položka č.: 915

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:14

    suchá jehla, 29,5 x 14 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 11/20, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Šafář

    Franz Kafka

    Položka č.: 913

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:12

    lept, 23 x 14,5 cm, sign. PD K. Šafář, rám, č. 1/150

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Josef Saska

    Položka č.: 911

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:10

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miloslav Jágr

    (1927-1997)

    2x ilustrace k Červené Karkulce

    Položka č.: 904

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:09

    tuš, kombinovaná technika, papír, 9 x 14; 9 x 6,5 cm

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Zuzana Nováčková

    (1945-2020)

    Zátiší na stole

    Položka č.: 908

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:07

    lept, 1983, 29 x 23,5 cm, sign. PD Nováčková 83, č. 4/10

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Kavárna

    Položka č.: 907

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:06

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Tunis

    Položka č.: 903

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:05

    litografie, 26 x 18,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 63/80, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun I, Klaun II

    Položka č.: 901

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:00

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun, Ptáček

    Položka č.: 900

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:59

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postavy

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:58

    litografie, 1979, 35,5 x 24,5 cm, sign. DU K. Vysušil 79, č. 74/75, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Lvíček

    Položka č.: 898

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:57

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Bohuslav Mikeš

    (1934-2003)

    Ilustrace I, Ilustrace II

    Položka č.: 887

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:46

    2 x tužka, kombinovaná technika papír, 13,5 x 10,5; 10,5 x 11,5 cm, ilustrace do AHOJ

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Mikuláš Lubomírský

    (1941-2009)

    Z okna

    Položka č.: 885

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:44

    lept, 1979, 21 x 15 cm, sign. PD Mikuláš Lubomírský 79, č. 61/80

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ochránce

    Položka č.: 878

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:40

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)