Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Peter Pollág

    (1958)

    Rijks Museum Vincent van Gogh Amsterdam 1973-1993

    Položka č.: 280938

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:54

    dřevoryt, 1993, 19 x 15 cm, sign. PD Peter Pollág 1993, rám, č. 105/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Pavel Poličanský

    (1943-2011)

    Vánoční Klokočí

    Položka č.: 280964

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:53

    kombinovaná technika, 1998, 12 x 18,5 cm, sign. UD Poličanský 98, č. 30/250, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Fara

    Položka č.: 189069

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:52

    litografie, 1943, 38,1 x 27,8 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina kolem rybníku

    Položka č.: 189070

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:51

    litografie, 1943, 39,9 x 29,5 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 189073

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:50

    litografie, 1943, 29,6 x 40 cm, sign. PD Alois Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Domky

    Položka č.: 189074

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:49

    litografie, 1952, 22 x 28,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1952, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice

    Položka č.: 189075

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:48

    litografie, 1943, 29,5 x 36 cm, sign. PD Alois Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 189076

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:47

    litografie, 1943, 29,5 x 40 cm, sign. PD Alois Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Chalupa u jezera

    Položka č.: 189077

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:46

    litografie, 1943, 29,5 x 40 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Král Lear

    Položka č.: 253895

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:45

    dřevořez, akvarel, 1993, 22 x 15,8 cm, sign. PD Vl. Pechar, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Paták

    Smrk

    Položka č.: 280969

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:44

    litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 1.)

    Položka č.: 280945

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:44

    dřevoryt, 1909, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Portrét

    Položka č.: 280859

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:43

    lept, 2001, 28,7 x 16 cm, sign. PD, rám, č. 2/3, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Silnice

    Položka č.: 280901

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:42

    tisk, 2002, 25 x 17,5 cm, sign. PD nečitelně 2002, rám, č. 2/40, levý horní roh rámu poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 280926

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:41

    suchá jehla, 29 x 19 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Zahrada

    Položka č.: 280935

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:40

    tisk, 2001, 24,5 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 2/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růst

    Položka č.: 280971

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:39

    dřevoryt, 22 x 15 cm, sign. LD , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Kluk s míčem

    Položka č.: 280878

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:38

    lept, 1994, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD R. Němeček 94, pasparta, č. 1/20, rozlepená pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista OT

    Kozoroh

    Položka č.: 280860

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:37

    linoryt, 12,2 x 23,2 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 2.)

    Položka č.: 280944

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:36

    dřevoryt, 1910, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Ves v lese

    Položka č.: 280840

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:36

    litografie, 1935, 23,5 x 18 cm, sign. Aug. Mervard 35., rám, zažloutlý papír, rám mírně poničen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Předjaří

    Položka č.: 280966

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:35

    litografie, 26 x 48,5 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, č. 13/160, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922)

    Ve městě

    Položka č.: 280950

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:34

    litografie, 1965, 13 x 25 cm, sign. PD M. Martinová 65, rám, č. 149/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922)

    Cirkus

    Položka č.: 280951

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:33

    litografie, 1964, 20,7 x 29,5 cm, sign. PD M. Martinová 64, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Rybník v Poličce

    Položka č.: 280896

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:32

    litografie, 1990, 20,5 x 16 cm, sign. PD J. Mádlo 1990, pasparta, č. 117/200, zezadu věnování, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Radoslav Kutra

    (1925)

    Mír

    Položka č.: 92230

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:31

    litografie, 31,2 x 17,3 cm, na papíře mimo tisk skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen SČVU, Gesellschaft der schweizerischer Maler, Bildhauer und Architekten

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Petrolejka

    Položka č.: 280908

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:30

    mezzotinta, 14,5 x 14,5 cm, sign. DU Jan Kudláček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kučera

    (1935-2016)

    Město

    Položka č.: 280970

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:29

    litografie, 1960, 25 x 38 cm, sign. PD Z. Kučera 60, rám, č. 61/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 5.)

    Položka č.: 280943

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:28

    dřevoryt, 1909, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, rám mírně zašpiněný, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Zámek

    Položka č.: 280915

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:28

    suchá jehla, 1955, 31,5 x 24 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 10/200, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu na VUT v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook