• Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 1041

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:03

    bromostříbrná fotografie, 48,3 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Trojobraz

    Položka č.: 1036

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:58

    3x bromostříbrná fotografie, 26,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    z cyklu Zdi II.

    Položka č.: 1035

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:57

    bromostříbrná fotografie, 17,2 x 35,5 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Maniny

    Položka č.: 1034

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:56

    bromostříbrná fotografie, 37,3 x 25 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    z cyklu Zdi I.

    Položka č.: 1033

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:55

    bromostříbrná fotografie, 23 x 35 cm, Antikvariát Dlážděná

    Stojící mužský akt

    Položka č.: 1002

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:24

    bronz, v. 20,5 cm, bronz, v dolní části poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Položka č.: 1000

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:22

    olej, plátno, 50 x 42 cm, rám, poškozené plátno

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Pištec

    Položka č.: 999

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:21

    lept, 5 x 3 cm, sign. PD E.Tomanová, autorský tisk, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Homolka

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 974

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:56

    kovový reliéf, 18 x 13,5 cm, značeno LD Franta Homolka, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Šimek

    (1941-2000)

    Příbytek vodníka

    Položka č.: 970

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:52

    kombinovaná technika, papír, 41,8 x 57,4 cm, sign. DU J. Šimek, odřené barvy na okrajích, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 610 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Letní krajina

    Položka č.: 963

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:45

    olej, karton, 1930, 29 x 33 cm, monogr. PD LR 30, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Lupič

    Položka č.: 961

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:43

    akvarel, tuš, uhel, papír, 1980, 21 x 29,7 cm, sign. PD na paspartě Jiří Kalousek 80, pasparta natržena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • František Hodonský

    Kameny

    Položka č.: 960

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:42

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    PF 1929

    Položka č.: 947

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:29

    lept, 12,3 x 7,5 cm, sign. DU T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Jezero

    Položka č.: 935

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:17

    olej, plátno, 32 x 41 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Alois Moravec

    Tanec s vílou

    Položka č.: 930

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:12

    tužka, tuš, akvarel, papír, 1932, 27,4 x 19,8 cm, sign. PD A. Moravec 1932, LD popsáno: Maškarní taneční pořádek Umělecké Besedy, vzadu razítko: Ak. Arch. I. Liška č. K 6, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG…

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Radan Wagner

    Tři symboly

    Položka č.: 912

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:54

    suchá jehla, 1992, 39,8 x 29,6 cm, sign. PD Radan Wagner 92, č. 24/120, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Leonard Rotter

    (1895-1963)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 906

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:48

    olej, karton, 21,5 x 30,5 cm, sign. LD Leonard Rotter, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Boudy a J. Maudera na Státní průmyslové škole v Praze, poté studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:32

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Novoročenka

    Položka č.: 873

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:15

    dřevoryt, 9,3 x 7,8 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stříbrná špacírka

    Položka č.: 852

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:54

    litografie, 30,5 x 46,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 60/70, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyhnání z ráje

    Položka č.: 846

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:48

    olej, karton, 26 x 32 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Karel Štětkař

    (1918-1999)

    Za právo na chléb

    Položka č.: 833

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:35

    kombinovaná technika, 85 x 63 cm, sign. PD K. Štětkař, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Antonín Střížek

    Na sever severozápadní linkou

    Položka č.: 831

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:33

    litografie, 2007, 41 x 60 cm, sign. PD Antonín Střížek 2007, 20/55, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

  • J. Steinský

    Před bouří

    Položka č.: 830

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:32

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Steinský, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Petr Poš

    Cizí tlumočníci

    Položka č.: 826

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:28

    litografie, 1985, 48,8 x 32,7 cm, sign. PD Petr Poš 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Broučí písmo III.

    Položka č.: 823

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:25

    lept, 1996, 49,2 x 35,6 cm, sign. PD J. Otava 1996, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

    Na vodě

    Položka č.: 820

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:22

    tuž, papír, 1942, 13 x 23 cm, PD monogr. Š 42

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    PF 2002 Kurovských

    Položka č.: 816

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:18

    pastel, velur, 2001, 48 x 64,8 cm, sign. DU Miloš Alena Lenka, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Isaac Celnikier

    (1923-2011)

    Starý muž

    Položka č.: 806

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:08

    suchá jehla, 1994, 24,7 x 19,5 cm, sign. PD Isaac Celnikier, LD věnování Josefu Hejzlarovi, antiqari.at Radhošťská