• Ota Janeček

    Položka č.: 1069

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:56

    kniha, 1971, 23,5 x 28 cm, 80 stran, dílo obsahuje 70 reprodukcí, vydal Odeon v r. 1971, přebal zašpiněn a mírně potrhán, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Egon Hostovský

    (1908-1973)

    Dům bez pána

    Položka č.: 1065

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:52

    kniha s podpisem, 1937, 18,5 x 13 cm, Praha, Družstevní práce, vazba nepůvodní, poloplátěná, 255 stran, dedikace autora, stav dobrý, pár listů ušpiněno, půlka titulní strany odstraněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Klára Hofbauerová - Heyrovská

    (1882-1957)

    Mezi vědci a umělci

    Položka č.: 1063

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:50

    kniha s podpisem, 1947, 20,5 x 13,5 cm, Praha, Jos. R. Vilímek, 1947, vazba původní, polokožená, 456 stran, podpis autorky, stav dobrý, vazba odřená, ošoupaná, celkově opotřebená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Albrecht Dürer

    (1471-1528)

    Korrespondence mezi Abaelardem a Heloisou

    Položka č.: 1054

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:41

    kniha, obs. velké mn. pův. vinět a obrazů A. Dürera, vyd. Václav Stoklas, Praha, 1913, plpl. převazba, 235s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Jiří Karen: Don Quijote in uns

    Položka č.: 1053

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:40

    bibliofilie, sign. litografie a 2 ilustrace v textu V. Sivko, německý text, doslov Jaroslav Med, úprava, sazba a tisk na ručním lisu Alois Chvála, 1973, 100 výtisků, 32 str., volné listy v deskách, stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. …

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    R. Janíček: Bhagavadgítá

    Položka č.: 1050

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:37

    bibliofilie, 2x. pův. dřevoryt a graf. upr. K. Štika, vyd. Jaroslav Jiránek, Železný Brod, 1945, ze sanskrtu přetlumočil, úvodem a pozn. opatřil R. Jeníček, brož, 152s., ob. ušpiněná a na hřbetu výrazněji potrhaná, několik uvolněných listů, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v P…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlasta Dyrynková

    Alphonse Daudet - Kozička pana Seguina

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:30

    bibliofilie, 1973, 14,5 x 9 cm, Pro radost svým známým a přátelům jako novoročenku s upřímným přáním POKOJNÉ VÁNOCE A BLAHODÁRNÝ ROK 1974 vybral ze sbírka Lettres de mon Moulin-1886 (Listy z mého mlýna), výtvarně upravil s použitím původní ilustrace Vlasty Dyrynkové a soukromě vydal jako svůj 5. bro…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor

    Hans Christian Andersen

    Položka č.: 1041

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:28

    8x litografie, 1974, 22 x 16 cm, vše sign. DU K. Oberthor 74, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vydal Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Joža Uprka

    (1861-1940)

    Kožuchy

    Položka č.: 1031

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:18

    kniha s 30 reprodukcemi, 1920, 44 x 28,5 cm, První české knihkupectví Josef Pithart v Kroměříži, tisk V. Neubert Smíchov, úvodní text František Kretz, poškozený hřbet přebalu, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Cyril Bouda

    Jarní, letní, podzimní, zimní

    Položka č.: 1024

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:11

    4x suchá jehla, 13,3 x 8,2 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Jan Štursa

    Položka č.: 1021

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:08

    bibliofilie s litografií Maxe Švabinského, 1955, 13 x 12 cm, sign. PD M Švabinský, pamětní list vydal Spolek Českých bibliofilů v Praze 1955, mírně zažloutlý přebal, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České aka…

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Proroctví otce františkána o osudech Evropy

    Položka č.: 1019

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:06

    bibliofilie, 1929, 19,5 x 14,5 cm, vydal Karel V. Linger-Amboise v Praze 1929

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Karl Würbs

    (1806-1876)

    Praha Židovský hřbitov

    Položka č.: 1014

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:01

    ocelorytina, 9,5 x 13 cm, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    V laboratoři

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:45

    lept, akvatinta, 14,8 x 10,1 cm, sign. PD Jiří Hejna, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Odjezd

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:35

    olej, plátno, 50 x 50 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:30

    lept, 14,7 x 9,7 cm, sign. PD Jiří Hejna, lehce zvlněný papír, studium na Škole umění ve Zlíně, AVU v Praze, Akademie v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový den

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:20

    litografie, 2011, 50 x 70 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 135/150, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Mikroskop

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:00

    lept, 11,3 x 13,5 cm, sign. PD Jiří Hejna, č. 4/10, při okrajích lehce zmuchlaný papír, studium na Škole umění ve Zlíně, AVU v Praze, Akademie v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Tělo

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 20:55

    lept, akvatinta, 9 x 6 cm, sign. PD Jiří Hejna, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, AVU v Praze, Akademie v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Gumárny I.

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 20:50

    lept, 1944, 9,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Hejna 44, při okrajích pokrčený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, AVU v Praze, Akademie v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Zlínské gumárny

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 20:45

    lept, 1944, 9,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Hejna 44, lehce zažloutlý a pokrčený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, AVU v Praze, Akademie v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Brázda

    Žena v krajině

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2017 18:55

    rytina, suchá jehla, mezzotinta, 48x32 cm

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Vladimír Muzička

    Člověk

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (312 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2017 17:15

    olej na plátně, 2007, 61x50 cm

    Aktuální cena: 8.400 CZK (312 €)

  • Michaela Terčová

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 20:50

    autorská technika, papír, 2013, 59 x 42 cm, sign. PD BEZ NÁZVU Mi 13

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Vladimír Svoboda

    Moře

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (704 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 20:35

    olej, plátno, 2012, 95 x 100 cm, lišta, studium na SUPŠ v Praze, člen skupiny Já

    Aktuální cena: 19.000 CZK (704 €)

  • Čestmír Suška

    Čtvrt koule s otvory

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 20:30

    litografie, 1993, 52 x 52 cm, sign. PD. Č. Suška 93, č.19/50, studium na Hollarově SOŠV v Praze, žák prof. J. Bradáčka na AVU tamtéž, člen skupiny Tvrdohlaví, Staré party

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Helena Samohelová

    Dialog

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 20:25

    pálená hlíná, 2010, 38 x 33,5 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Hana Rysová

    Skotsko

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 20:20

    fotografie černobílá, 1999, 40 x 28 cm, sign. PD Hana Rysová, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Hana Rysová

    Francie

    Položka č.: 62

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 20:15

    fotografie barevná, 2002, 45 x 29 cm, sign. PD Hana Rysová, rám

  • Dana Puchnarová

    Budhova síť

    Položka č.: 58

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 20:10

    grafický list z cyklu Sítě, 1997, 70 x 56 cm, sign. PD Puchnarová 97, č. 27/50, 2 vrstvy