• Pavla Fořtová - Šámalová

    (1886-1974)

    Karmelitská ulice

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 15:40

    akvarel, papír, 26,2 x 35 cm, sign. PD Pavla Fořtová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně H. Emingerové, Emy Krostové a Václava Jansy

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Položka č.: 766

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 15:35

    litografie, 38 x 25,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, rám, 94/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 102 CZK (5 €)

  • Pierpaolo Coccia

    Hudba

    Položka č.: 765

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 15:30

    tuš, papír, 1992, 33 x 24 cm, sign. PD PP Coccia 92, kliprám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 402 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Ninos

    Dveře

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 15:25

    akryl, plátno, 68 x 58,5 cm, sign. PD Ninos, chybí napínací rám, pokrčené plátno, malby místy popraskaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Müller

    Položka č.: 763

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 15:20

    tuš, papír, 1992, 31 x 22 cm, sign. PD Müller 92, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Doubek

    Černovláska

    Položka č.: 762

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 15:15

    olej, plátno, 1982, 40,5 x 40,5 cm, sign. PD Doubek 1982, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Penry Williams

    (1798-1885)

    Italské venkovanky

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 15:10

    mědirytina, 8,3 x 10,6 cm, značeno LD v desce Penry Williams pinx. a PD T. S. Engleheart, rám, Italian peasant girls., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Zicha

    (1916-1977)

    Roudnice z pravého břehu Labe

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 15:05

    dřevoryt, 1939, 33 x 39,5 cm, sign. PD Josef Zicha 1939, rám, zažloutlý a mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Ondřej Sekora

    (1899-1967)

    Ptáčci

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 15:00

    lept, 1934, 7 x 5,2 cm, sign. PD Sekora, rám, PF 1935, Antikvariát Dlážděná, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Konvolut miniatur

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:55

    17 x akvarel, tuš, papír, 5 x 5 - 3,6 x 2,3 cm, vše signováno, vše paspartováno, pasparty zašpiněny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

    Karlův most

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:50

    lept, 12,2 x 7,5 cm, monog. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Wachau Schoss Schönbühel

    Položka č.: 756

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:45

    lept, 13,8 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Josef Mayer

    (1895)

    Pražská zima

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:40

    lept, 10,3 x 7,8 cm, sign. PD Mayer, rám, oprýskaný rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Sněmovní ulice

    Položka č.: 754

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:35

    dřevoryt, 13 x 8,4 cm, sign. LD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 753

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:30

    tisk, 12,5 x 9,5 cm, sign. DU MŠvabinský, rám, podle kresby M. Švabinského, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nation…

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Mikuláš Aleš

    Položka č.: 752

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:25

    tisk, 11,5 x 9,5 cm, sign. DU MŠvabinský, rám, podle kresby M. Švabinského, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nation…

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Alois Jirásek

    Položka č.: 751

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:20

    tisk, 13 x 9,5 cm, sign. DU MŠvabinský, rám, podle kresby M. Švabinského, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société National…

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Jan Neruda

    Položka č.: 750

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:15

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Suchý

    Položka č.: 749

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:10

    olej, karton, 23,5 x 31 cm, sign. LD Suchý, rám, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    (516)

    Spáč v trávě

    Položka č.: 748

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:05

    akvarel, pastelka, papír, 12,6 x 12,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, místy oprýskaný rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Vratislav Nechleba

    (1885-1965)

    Autoportrét

    Položka č.: 747

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 14:00

    litografie, 1955, 18 x 15 cm, sign. PD VNechleba 955, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Miloš Ludva

    (1910-1989)

    Zvole u Jílového

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 13:55

    akvarel, papír, 1942, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Miloš Ludva 42, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Petr Prokopec

    Harlekýn s kočkou

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 13:50

    pastel, papír, 1979, 20 x 19,5 cm, sign. PD P. Prokopec 79, pasparta, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Rybář

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 13:45

    litografie, 21 x 39 cm, sign. PD nečitelně, rám, 21/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 102 CZK (5 €)

  • V. Andrle

    Návrh

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 13:40

    akvarel, tuš, papír, 1905, 30,5 x 52,8 cm, sign. PD Andrle 1905, na papíře skvrnky, uprostřed přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Stará vodárna

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 13:35

    dřevoryt, 1951, 28,4 x 17,5 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

  • Jaroslav Holeček

    Voják na koni

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 13:30

    tuš, akvarel, papír, 1911, 32,6 x 26,2 cm, sign. LD Holeček Jar., poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

    Sluneční svit

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 13:25

    dřevoryt, 21 x 13,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Mašata

    Dům u rybníka

    Položka č.: 739

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 13:20

    tuš, akvarel, papír, 1940, 30,2 x 22 cm, sign. DU Mašata, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Mašata

    Březový les

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 13:15

    tuš, akvarel, papír, 1940, 30 x 22 cm, sign. DU Mašata, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)