• Josef Hodek

    (1944-2003)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 242837

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:07

    dřevoryt, 1944, 12,7 x 9,7 cm, sign. PD JosefHodek 1944, na dvojlistu s přáním J. Hodka příteli do Nového roku 1945 , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Saně

    Položka č.: 242836

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:06

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Propojení (Ex Libris MUDr. Dimitrij Tabakov)

    Položka č.: 239023

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:29

    lept, 1984, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Cheben 84, e.a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Cheben

    Přízrak (Ex Libris G. Matuszak)

    Položka č.: 239018

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 238948

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:27

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pole

    Položka č.: 237886

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:25

    akvarel, tuš, papír, 1935, 20,9 x 12 cm, sign. PD B: Ullrych 35, papírová pasparta, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Chabr

    Pocínovice

    Položka č.: 235083

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:02

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyschlá řeka

    Položka č.: 235040

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:57

    akvarel, papír, 29 x 44 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • M. Polák

    Chryzantéma

    Položka č.: 228525

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:28

    tužka, akvarel, papír, 26,2 x 18,2 cm, sign. LD M. Polák, studentská práce, rožky papíru ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:20

    litografie, 5,5 x 9 cm, sign. PD C. Bouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Zima

    Položka č.: 225302

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:17

    olej,karton , 21,5 x 29,5 cm, sign. LD J. Černý, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:13

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Pták (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 223945

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:12

    dřevoryt, 1963, 8,6 x 7,8 cm, sign. DU Rolčík 63, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Strom

    Položka č.: 223697

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:11

    suchá jehla, 1981, 24,5 x 24 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Starý plot

    Položka č.: 245769

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:52

    fotografie, 1983, 16 x 16 cm, sign. PD Miloš, Z cyklu Léto 83, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jindřich Kurdiovský

    Paví pero

    Položka č.: 245790

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:48

    fotografie, 16,9 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Nokturno

    Položka č.: 245785

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:32

    dřevořez, 1982, 16,7 x 8,7 cm, sign. PD Anna Poustová, 18537, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Búh domácího proudění

    Položka č.: 194378

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:29

    pastel, papír, 21 x 29,5 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Číslo účtu

    Položka č.: 194379

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:28

    pastel, papír, 21 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Mikšík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Mléčná dráha

    Položka č.: 194380

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:27

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Soused

    Položka č.: 194381

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:26

    akvarel, pastel, papír, 21 x 29,5 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Barbadoský rum

    Položka č.: 226690

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:23

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Karlštejn

    Položka č.: 245831

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:15

    glazovaná keramika, 10,5 x 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Hluboká

    Položka č.: 245832

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    William Shakespeare

    Položka č.: 245819

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:09

    akvatinta, 10,8 x 8 cm, sign. PD P. Šimon, rám, pravo dole skvrnka na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Salač

    Děvčátko s husami

    Položka č.: 245820

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:08

    tisk, 15,5 x 20,5 cm, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Hruška

    Rytíř

    Položka č.: 245818

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:04

    litografie, 9 x 6 cm, sign. PD K. Hruška 82, pasparta, 61/120, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alžběta Hanzlová

    (1978)

    Baroko

    Položka č.: 245815

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:03

    dřevoryt, 10 x 14 cm, sign. PD Hanzlová, rám, 146/200, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Veselý rok

    Položka č.: 245799

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2020 18:00

    litoofset, 1949, 18 x 22 cm, značeno v tisku Josef Čapek, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Manželství

    Položka č.: 245744

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:56

    tuš, papír, 47,3 x 26,5 cm, sign. PD Jappy, skládačka (slepeno ze 3 kusů), Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu