• Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Ilustrace k románu

    Položka č.: 235615

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2020 18:03

    tuš, papír, 23 x 31,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 244856

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:49

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Horovo oko

    Položka č.: 244854

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:48

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Lidové tance

    Položka č.: 250713

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:42

    dřevoryt, 2007, 28,3 x 22,8 cm, značeno LD HE07, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michal Lauda

    Rozpínavé město

    Položka č.: 244784

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:41

    kombinovaná technika, sololit, 1994, 49 x 59 cm, sign. PD M. Lauda 1994, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Mirka Věrčáková

    Lidé jsou jako číslice - významu nabudou umístěním

    Položka č.: 217781

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:36

    kombinovaná technika, papír, 2009, 29,7 x 21 cm, sign. DU Mirka 2009, citát z Bonaparta

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mirka Věrčáková

    Před svatbou / Po svatbě

    Položka č.: 218218

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:34

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 15 x 23,1 cm, sign. PD Mirka 2001, 36/50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Městečko

    Položka č.: 244336

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:33

    suchá jehla, ruční papír, 12,5 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Ilustrace ke knize

    Položka č.: 250661

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:32

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Jeník Tomuvěř

    Položka č.: 239721

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Švec Daniel a švadlenka Daniela

    Položka č.: 239722

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:29

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Stromořadí

    Položka č.: 137201

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2020 18:15

    lept, 1952, 10,5 x 15 cm, sign. PD K. Oberthor 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    Bohyně

    Položka č.: 239754

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 11. 2020 18:45

    akvatinta, 2002, 14,1 x 9,9 cm, sign. PD Josef Dudek 2002, 15/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Moře u Jurjeva (Estonsko)

    Položka č.: 243828

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 11. 2020 18:30

    pastel, papír, 1961, 45 x 60 cm, sign. LD K. Oberthor 61, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.601 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jan Němeček

    (1892-1958)

    Před chalupou

    Položka č.: 250717

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 11. 2020 18:24

    tempera, papír, 1957, 28,2 x 18 cm, sign. PD J. Němeček 57, rám, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jana Míčková

    Kocourek Sklíčko a sova Pálenka

    Položka č.: 250662

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 11. 2020 18:22

    kvaš, tuš, papír, 1971, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Jana Míčková, ilustrace ke knize Gottfrieda Kellera a Marie Kornelové. Kniha vyšla s podtitulem Pohádka pro dospělé, historie o lidech, zvířatech, čarování a lásce., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Otto Laube

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    Položka č.: 244122

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 11. 2020 18:21

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ol. Chulkov

    Ležící akt

    Položka č.: 233256

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 11. 2020 18:14

    tužka, papír, 2002, 24 x 34 cm, sign. LN Ol. Chulkov 2002, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamila Havlíková

    (1971)

    Stromořadí

    Položka č.: 250681

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 11. 2020 18:10

    olej, plátno, 2006, 60 x 50,5 cm, monogr. PD KH 06, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, absolvovala kurzy figurální kresby na VŠUP a AVU, kurz malby na VŠUP (2003–7) Kurz knižní vazby na VŠUP (2009–10)

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Položka č.: 244012

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 11. 2020 18:05

    linoryt, 18,6 x 16 cm, ilustrace v Zakladatelé moderního umění, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivan Komárek

    V halvní roli tečka

    Položka č.: 120757

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 10. 2020 17:28

    kombinovaná technika, papír, 2008, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Kateřina Filipiová

    Páv

    Položka č.: 111278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 10. 2020 17:20

    litografie, 2000, 30,1 x 34,4 cm, sign. PD Filipiová 2000, 8/27, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Oupický

    Architektonický návrh

    Položka č.: 99532

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 10. 2020 17:15

    pastel, tužka, papír, 29,5 x 41,7 cm, značeno PD

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Stará Praha

    Položka č.: 99418

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 10. 2020 17:12

    litografie, 32 x 42 , 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Alois Moravec

    Pod hradem

    Položka č.: 99162

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 10. 2020 17:10

    lept, 32,5 x 24,2 cm, sign. PD Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Kadlecová

    Cesta II.

    Položka č.: 99034

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 10. 2020 17:09

    lept, 1987/1989, 20 x 16 cm, sign. PD Jana Kadlecová 87/1989, 85/100, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    Pamětní list

    Položka č.: 90231

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 10. 2020 17:00

    litografie, 1996, 20,4 x 29,2 cm, pamětní list u příležitosti 200. výročí zveřejnění objevu litografie Aloisem Senefelderem, vydalo Národní technické muzeum v Praze, mírně ohnutý dolní roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Zdeněk Mézl

    19. Století

    Položka č.: 245932

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:35

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Kamila Ženatá

    Večerní sad

    Položka č.: 244933

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:20

    lept, 1979, 32 x 42 cm, sign. PD Kamila Ženatá 1979, č. 10/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242489

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:16

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)