• Jiří Hruška

    (1921-2016)

    Květiny za oknem

    Položka č.: 280982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:12

    kolorovaný dřevoryt, 1983, 18,5 x 13 cm, sign. PD J. Hruška, PF 1984, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Hruška

    (1921-2016)

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 280983

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:11

    dřevoryt, 1980, 14,5 x 21,5 cm, sign. PD Jiří Hruška, PF 1981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Sedící akt

    Položka č.: 260227

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:09

    lept, 1947, 17,6 x 12,8 cm, sign. PD Holler 47, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    U zelené žáby

    Položka č.: 280961

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:04

    suchá jehla, 31 x 24 cm, sign. PD V. Fiala, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Luděk Dostál

    Chrám sv. Barbory

    Položka č.: 280972

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:03

    litografie, 1991, 17,5 x 13,5 cm, sign. DU L. Dostál 91, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Vyšanského, Ringese a Bubeníčka na Střední průmyslové škole grafické v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Eva Vlasáková

    Cesta

    Položka č.: 280845

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:59

    lept, 10,2 x 7,8 cm, sign. PD Eva Vlasáková, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Pokušení

    Položka č.: 280844

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:57

    lept, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, 4/100, rám místy pošpiněn, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Milena Talaváňová - Pilná

    Pohled na kostel

    Položka č.: 280831

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:56

    kolorovaná suchá jehla, sign. PD M. Pilná, pasparta, č. 8/20, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Portrét Karla Čapka

    Položka č.: 280846

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:55

    ocelorytina, 9 x 5 cm, sign. PD J. A. Švengsbír, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Michal Šerý

    Postavy

    Položka č.: 280849

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:53

    kombinovaná technika, papír, 1992, 13,5 x 8 cm, sign. PD M. Šerý, pasparta, PF 93, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Dítě a rak

    Položka č.: 239220

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:52

    lept, 8,9 x 6,2 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 58/95, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Klaun

    Položka č.: 239227

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:50

    dřevoryt, 12,6 x 6,5 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Královna

    Položka č.: 280848

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:49

    lept, 13,5 x 7,8 cm, sign. PD K. Šafář, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Svolinský

    Ptáček

    Položka č.: 280887

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:48

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 280898

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:47

    litografie, 7 x 5 cm, sign. DU Ksvolinský, rám, č. 84/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Pocta Josefu Čapkovi

    Položka č.: 280822

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:40

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Praha-Prašná brána

    Položka č.: 280852

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:37

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Klapky z klavíru

    Položka č.: 280856

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:36

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Abstrakce

    Položka č.: 280881

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:34

    tisk, 9 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Motoráček

    Položka č.: 280974

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:32

    lept, akvantita, 6,3 x 12,5 cm, monogr. PD JH, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    S povozem

    Položka č.: 280861

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:30

    litografie, akvarel, 1966, 12 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Rastislav Michal

    Zámek

    Položka č.: 280921

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:28

    litografie, 17 x 9,3 cm, sign. PD Michal, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Položka č.: 280839

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:22

    lept, 11 x 7,7 cm, sign. PD Kábrt, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 210 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Muzinkanti

    Položka č.: 280977

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:21

    lept, 1967, 7,5 x 13,7 cm, sign. PD M. Janků 1967, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Koňské spřežení

    Položka č.: 280978

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:20

    lept, 1983, 4,8 x 9,3 cm, sign. PD M. Janků, PF 1984, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jenny a Jan Hladíkovi

    Ruce a kometa

    Položka č.: 280872

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:16

    litografie, 1972, 12,7 x 8,6 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 73, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Sněhulák

    Položka č.: 280879

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:10

    dřevoryt, 1974, 13,5 x 7,5 cm, sign. PD Grmelová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milan Erazim

    Diskobolos

    Položka č.: 280883

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:07

    litografie, 1992, 12,5 x 10 cm, sign. PD M. Erazim, pasparta, č. 28/60, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vlastimil Elšík

    Lodě v přístavu

    Položka č.: 280847

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:06

    lept, 1985, 11 x 15,5 cm, sign. PD Elšík V. 85, rám, 5/25, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    Kočár

    Položka č.: 280850

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:05

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)