Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Rudolf Gajdoš

    (1908-1975)

    Koupání u Apollonova chrámu

    Položka č.: 280749

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:02

    litografie, 1953, 29,3 x 41,5 cm, sign. PD R. Gajdoš 1953, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Zima

    Položka č.: 280748

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:00

    lept, 24,8 x 19,5 cm, sign. PD Ant. Majer, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení

    Položka č.: 280722

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:28

    lept, 13,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Homolka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 280711

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:06

    dřevoryt, 12,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Klaun

    Položka č.: 280709

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:04

    dřevoryt, 10,2 x 5,6 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí akt

    Položka č.: 278856

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:56

    dřevoryt, 1984, 19,8 x 11,5 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    U potoka

    Položka č.: 278855

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:54

    suchá jehla, 15,8 x 12,7 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Belveder

    Položka č.: 278851

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:50

    ocelorytina, 1982, 9,3 x 15,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Provazochodkyně

    Položka č.: 278844

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:44

    lept, 11,8 x 8,4 cm, sign. PD Olga Vychodilová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Vrba ve větru

    Položka č.: 278842

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:40

    litografie, 1952, 17,9 x 12,7 cm, sign. PD MŠvabinský, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale …

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně rousná (samice)

    Položka č.: 280797

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:27

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, DU značeno: von dem Gebrüder Sufemichl gez. gemalt, und geflochen und unter deren Ausicht gedruckt und illuminiert, něpatrně utržený levý spodní roh papíru, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen …

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Moták lužní (samice)

    Položka č.: 280796

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:25

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis v…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Luňák červený (samec)

    Položka č.: 280795

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:20

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, DU značeno: von dem Gebrüder Sufemichl gez. gemalt, und geflochen und unter deren Ausicht gedruckt und illuminiert, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, při spodním okraji několikrát natržený papír cca 0,5 cm, příloha Teutsche Ornitholog…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Josef Říha

    (1920-1994)

    Pražská architektura

    Položka č.: 279632

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:38

    litografie, 1976, 31 x 21,7 cm, sign. PD J. Říha 76, a.t., lehce zažloutlý pappír, u levého okraje pár drobných teček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Václavské náměstí

    Položka č.: 279629

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:32

    litografie, 37 x 26,5 cm, sign. PD Ed. Milém, horní a spodní okraj papíru pokrčený a mírně ztmavnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Kostlivec (ex libris Fr. Klein)

    Položka č.: 278651

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:10

    dřevoryt, 7,5 x 7,2 cm, sign. PD A. Burka, značeno LD v desce AB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Jozef Baruch

    (1896-1966)

    V lese (ex libris Karel Janáček)

    Položka č.: 278647

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:02

    dřevoryt, 8,5 x 6,8 cm, značeno PD v desce JB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jozef Baruch

    (1896-1966)

    Váza s květinami (Moje kniha Lidka Kučíková)

    Položka č.: 278646

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:00

    ocelorytina, 10,3 x 7 cm, značeno v desce LD B, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jozef Baruch

    (1896-1966)

    Muž v kroji (ex libris Hubert Sekera)

    Položka č.: 278643

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 20:57

    dřevoryt, 1923, 7 x 4,9 cm, značeno v desce LD JB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Baruch

    (1892-1966)

    Ptáček (ex libris Fanuše Adolfová)

    Položka č.: 278614

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 20:38

    dřevoryt, 10,8 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Domov I.

    Položka č.: 278035

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:42

    dřevoryt, 1975, 30 x 39,7 cm, sign. PD M. Houra 75, a.t., papír lehce ohmataný, levý dolní roh papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Chlapec v tričku

    Položka č.: 278025

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:32

    dřevoryt, 31,4 x 23,3 cm, sign. PD K. Štěch, papír lehce zažloutlý / zašlý a lehce ohmataný, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Dům na kopci

    Položka č.: 278007

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:18

    dřevoryt, 1927, 17,6 x 15,7 cm, sign. PD 1927, zažloutlý papír, místy ušpiněný a místy pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Ryby

    Položka č.: 277183

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:54

    suchá jehla, 12 x 5,2 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Štefka

    Noční podnik

    Položka č.: 275812

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:06

    kvaš, papír, 1979, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Štefka 79, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Neurčený

    Loď v zálivu

    Položka č.: 274432

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 21:04

    akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Hráči karet

    Položka č.: 270449

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:56

    lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Linie

    Položka č.: 270447

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:52

    suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Chalupy na podzim

    Položka č.: 269482

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:48

    olej, plátno, 20 x 27,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Theodor Pchálek

    (1904-1992)

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 268062

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:34

    olej, překližka , 23,5 x 32 cm, sign. PD T. Pchálek , rám , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

Instagram

Facebook