• Jan Spěváček

    (1973)

    Přemýšlející

    Položka č.: 231824

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:33

    pastel, papír, 2008, 40 x 27,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 08, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Michael Rittstein

    Doma je doma

    Položka č.: 229175

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (238 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:27

    soubor 8 litografií, 19 x 24 cm, sign. na zadní straně souboru M. Rittstein, Edice Folio,svazek č. 4, litografie vytiskl Vratislav Ševčík, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a…

    Aktuální cena: 6.400 CZK (238 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Ivan Kováčik

    Dogs island

    Položka č.: 223604

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:15

    lept, 2017, 39,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2017

    Aktuální cena: 2.900 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    Položka č.: 214240

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:06

    litografie, č. 9/100, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    R N´R

    Položka č.: 212316

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:03

    litografie, 1984, 46 x 34 cm, sign. PD M. Rittstein 84, č. 12/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Dalibor Smutný

    (1926-1991)

    Svlačec III

    Položka č.: 196025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 18:48

    mezzotinta, 2004, 13,5 x 13,5 cm, sign. PD Smutný 2005, č. 5/30

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Don Qujjote

    Položka č.: 191394

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 18:36

    litografie, 2010, 23 x 22 cm, sign. PD Jelen 2010, č. 82/201, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 2.150 CZK (80 €)

  • Michael Rittstein

    Ostrov

    Položka č.: 182114

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 18:17

    litografie, 1997, 25 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 97, č. 15/60, soupis Hédervári č. 109, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Marina Richter

    Odhalení

    Položka č.: 244324

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 12:05

    lept, 1998, 10,9 x 7,1 cm, sign. DU, III.stav, na levém okraji papíru hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 243710

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 11:45

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Kabuki

    Položka č.: 243652

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 11:33

    japonský dřevoryt, 37,2 x 26,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, na papíru několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Výprask

    Položka č.: 243646

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 11:27

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Za branou

    Položka č.: 243365

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:53

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk na papíře zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Chrám Sv. Mikuláše na Malé Straně

    Položka č.: 243363

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:52

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, v pravém horním rohu mimo tisk zbytek lepenky, levý horní roh cca 05 cm utržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka

    Položka č.: 243362

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:51

    litografie, 20 x 14,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně

    Položka č.: 243360

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:49

    litografie, 18,5 x 15 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Při sklizni

    Položka č.: 243359

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:48

    litografie, 21 x 14 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ve stáji

    Položka č.: 243358

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:47

    litografie, 1943, 21 x 15,5 cm, značeno na kameni: Vojt Sedláček 1943, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Sebastian Münster

    Cheb / Eger

    Položka č.: 243126

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:40

    dřevoryt, 1580, 25 x 33,4 cm, značeno PD ve dřevě HK (Kaspar Hofreuter), antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s lodí

    Položka č.: 242841

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:10

    litografie, 1982, 12 x 17 cm, sign. PD B. S. Urban, autor použil jako P.F. 1983, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 242837

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:07

    dřevoryt, 1944, 12,7 x 9,7 cm, sign. PD JosefHodek 1944, na dvojlistu s přáním J. Hodka příteli do Nového roku 1945 , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Saně

    Položka č.: 242836

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2020 10:06

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Jaroslav Cheben

    Propojení (Ex Libris MUDr. Dimitrij Tabakov)

    Položka č.: 239023

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:29

    lept, 1984, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Cheben 84, e.a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Cheben

    Přízrak (Ex Libris G. Matuszak)

    Položka č.: 239018

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 238948

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:27

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pole

    Položka č.: 237886

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:25

    akvarel, tuš, papír, 1935, 20,9 x 12 cm, sign. PD B: Ullrych 35, papírová pasparta, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Chabr

    Pocínovice

    Položka č.: 235083

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (78 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 11:02

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyschlá řeka

    Položka č.: 235040

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:57

    akvarel, papír, 29 x 44 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • M. Polák

    Chryzantéma

    Položka č.: 228525

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:28

    tužka, akvarel, papír, 26,2 x 18,2 cm, sign. LD M. Polák, studentská práce, rožky papíru ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2020 10:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu