• Josef B. Cinibulk

    (1876-1944)

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 199817

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:02

    pastelka,uhel, papír, 20,8 x 44 cm, na zadní straně popsáno, pokrčený a mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Matka

    Položka č.: 245474

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:39

    tuš, papír, 29,4 x 20,8 cm, sign. NP Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Hauyes ing BBC Anglie

    Položka č.: 209410

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:35

    tužka, papír, 20,9 x 13,6 cm, monog. LD GJ, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Legendy nebo skutečnost, nerozřešitelné záhady džunglí

    Položka č.: 209417

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:34

    tuš, papír, 1940, 13,4 x 25,1 cm, na zadní straně značeno razítky: Redakce Týden Rozhlasu, Propuštěno obrázkovou cenzurou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Ustaraný pán

    Položka č.: 209425

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:33

    tuš, papír, 1942, 22,1 x 15,3 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Muž v křesle a stojící dívka

    Položka č.: 209426

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:32

    tuš, papír, 1942, 22 x 15,3 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Josef Jindřich Loukota

    (1879-1967)

    Klamné zdání I.

    Položka č.: 209427

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:31

    tuš, papír, 1942, 16,4 x 18,9 cm, sign. LD Souk., na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a K. Maška na VŠUP v Praze, poté V. Brožíka a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen JUV v Praze a Spolku …

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Josef Jindřich Loukota

    (1879-1967)

    Klamné zdání II.

    Položka č.: 209428

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:30

    tuš, papír, 1942, 16,5 x 19,2 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, znečitěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a K. Maška na VŠUP v Praze, poté V. Brožíka a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen JUV v Praze a Spolku výtvarných umělců…

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Vlastimil Hofman

    (1914)

    Jak se žije z umění

    Položka č.: 209416

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:29

    tuš, papír, 1942, 15 x 22,1 cm, monog. PD Vh., na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM, žák prof. Pukla na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jaromír Hofman

    Útěk před manželem

    Položka č.: 209419

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:28

    tuš, papír, 1942, 15 x 22 cm, monog. PD Jh, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaromír Hofman

    Půvabná dívka

    Položka č.: 209423

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:27

    tuš, papír, 1942, 22 x 15 cm, monog. PD Jh, na zadní straně značeno razítkem: Obrázková cenzura, Uvolněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jaromír Hofman

    Půvabná dívka (Zabraná do čtení)

    Položka č.: 209424

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:26

    tuš, papír, 1942, 15 x 22 cm, monog. PD Jh, na zadní straně značeno razítkem: Obrázková cenzura, Uvolněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Návrh na sgrafito v Trutnově - Križíkovo náměstí

    Položka č.: 132018

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:23

    uhel, papír, 20,1 x 45 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 130 CZK (5 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kameníci

    Položka č.: 132021

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:21

    uhel, křída, papír, 1985, 43,2 x 55,8 cm, sign. DU Ši 1985, návrh Čestné uznání ČMPK, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 130 CZK (5 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Diverzant

    Položka č.: 132022

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:20

    akvarel, papír, 44 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kameníci

    Položka č.: 132028

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:18

    litografie, 36,6 x 52,8 cm, značeno PU na kameni Ši 1985, Udělení čestného titulu , Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 130 CZK (5 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie postav II.

    Položka č.: 133459

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:17

    4x kresba, papír (uhel, tuš), 62 x 44 cm, čtyři kresby v papírové paspartě, měřena celá pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie postav III.

    Položka č.: 133460

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:16

    4x kresba, papír (uhel, tuš), 1955, 62,5 x 45 cm, 1x monogramováno PD Š.55, čtyři kresby v papírové paspartě, měřená celá pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Karlův most

    Položka č.: 238042

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:15

    lept, 21,5 x 22 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pražský hrad

    Položka č.: 238043

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:14

    lept, 20 x 24 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Chalupa

    Položka č.: 204005

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:12

    tužka, papír, 1856, 29,8 x 26,8 cm, sign. PD nečitelně, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Monogramista JF

    Selský dvůr

    Položka č.: 209301

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:09

    litografie, 20,4 x 13,5 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vítězslav Fleissig?

    Zeyerův dům ve Vodňanech

    Položka č.: 203082

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:00

    uhel, papír, 1943, 20,9 x 29,7 cm, sign. na zadní straně, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vesnice před Havanou

    Položka č.: 236847

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:56

    litografie, 1965, 42,2 x 62 cm, sign. PD Šolta 65, 16/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Ivana Tošovská

    Kvočna

    Položka č.: 129835

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:55

    litografie, 2001, 32,5 x 38 cm, sign. DU Ivana Tošovská 2001, autorský tisk

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice s mísou ovoce

    Položka č.: 226599

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:53

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, ruční papír, 1985, 59 x 42 cm, sign. LD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 198904

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:52

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1980, 62,5 x 44 cm, sign. LD Josef Šolc 11.1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 198905

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:51

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1985, 66 x 45 cm, sign. LD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 239613

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:45

    pastel, tuš, papír, 33 x 45 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslava Lázníčková - Velebová

    Starý muž

    Položka č.: 245459

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:39

    litografie, 1989, 54 x 43 cm, sign. LD Lázníčková 1989, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu