• Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 280681

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:52

    litografie, 1977, 12,1 x 7,7 cm, sign. DU O. Kulhánek 77, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Dívka s růží

    Položka č.: 280679

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:48

    lept, 12 x 10,1 cm, sign. DU Olga Vychodilová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Pasáček

    Položka č.: 280678

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:46

    kolorovaná litografie, 7 x 12 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Exlibris Dr. Milan Princ

    Položka č.: 280677

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:44

    kolorovaná litografie, 8 x 5,6 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Betlém

    Položka č.: 280673

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:36

    kolorovaná litografie, 1985, 9 x 18 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    PF 1982

    Položka č.: 280672

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:34

    kolorovaná litografie, 1981, 10 x 13,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Pevnost

    Položka č.: 280670

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:30

    litografie, 1970, 10,8 x 15,3 cm, sign. DU AMo, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Dereham

    Položka č.: 280669

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:28

    litografie, 1970, 11 x 15,4 cm, sign. DU AMo, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Zima na vsi

    Položka č.: 280665

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:20

    kolorovaná litografie, 16,8 x 24,2 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Kotva

    Položka č.: 280664

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:18

    lept, 1999, 13,1 x 8,8 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 51/64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Exlibris L.H.B.

    Položka č.: 280663

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:16

    lept, 1987, 12,7 x 10,2 cm, sign. PD J. Pileček 87, č. 100/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Chrudim

    Položka č.: 280662

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:14

    litografie, 1999, 18 x 15,8 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 53/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris Hana Bláhová)

    Položka č.: 280661

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:12

    litografie, 1994, 11,1 x 9,1 cm, sign. DU KBeneš 94, č. 116/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris Ing. Jan Langhammer)

    Položka č.: 280660

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:10

    litografie, 1995, 11,4 x 9,1 cm, sign. DU KBeneš 95, č. 90/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris A. Kovařík)

    Položka č.: 280659

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:08

    litografie, 1990, 10 x 8,7 cm, sign. DU KBeneš 90, č. 56/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Kotěrova vodárenská věž v Praze-Michli

    Položka č.: 280658

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:06

    litografie, 1997, 13,9 x 8,9 cm, sign. DU KBeneš 97, č. 132/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris MUDr. Rudolf Príbyš)

    Položka č.: 280657

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:04

    litografie, 1990, 10 x 8,7 cm, sign. DU KBeneš 90, č. 180/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris M. Matouš)

    Položka č.: 280656

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:02

    litografie, 1978, 11,7 x 7,4 cm, sign. DU KBeneš 78, č. 167/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris Dr. Slavomil Vencl CSc.)

    Položka č.: 280655

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:00

    litografie, 1993, 14,2 x 10,2 cm, sign. DU KBeneš 93, č. 28/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Pohled na Vyšehrad

    Položka č.: 278904

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 15:52

    lept, 25 x 32,3 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Kostel

    Položka č.: 278894

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 15:36

    litografie, 1948, 23 x 32 cm, sign. PD Jaroslav Lukavský 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Dívky

    Položka č.: 278849

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 14:56

    2x litografie, 14 x 9,7 cm, sign. PD M.M. Šechtlová, č. 99/120; 100/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Kateřina Vítečková

    Rybičky

    Položka č.: 278834

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 14:32

    litografie, 1997, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, č. 98/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Dáma z Ascontu

    Položka č.: 278830

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 14:28

    litografie, 1972, 26,4 x 17,4 cm, sign. DU Dagmar Berková 72, č. 65/100, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Leo Bednárik

    Panna a pištec

    Položka č.: 278820

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 14:18

    lept, 15 x 9,8 cm, sign. PD L. Bednárik, č. 84/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Hojný

    Srdce

    Položka č.: 280778

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 16:50

    tempera, papír, 29,5 x 36,5 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Nowy Targ

    Položka č.: 280775

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 16:44

    barevný linoryt, 1980, 32 x 24 cm, sign. PD Hojný Lad. 80, č. 14/90, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Aleš Kublák

    Mojžíšův keř

    Položka č.: 280772

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 16:38

    olej, akryl, plátno, 2023, 30 x 36 cm, monogr. LD AK 23, vzadu autorem popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Aleš Kublák

    Zelená pláň

    Položka č.: 280771

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 16:36

    olej, plátno, 2023, 30 x 30 cm, monogr. PD AK 23, vzadu autorem popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Ze Střeleckého ostrova

    Položka č.: 280766

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 16:26

    litografie, 21,2 x 15 cm, sign. PD Karel Müller, č. 33/120, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu