• Jan Chaloupek

    Kahau nosatý II.

    No.: 248868

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:11

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 3/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Marie Jančová

    (1927)

    Z cyklu Starodávná města

    No.: 248869

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:12

    kombinovaná technika, sololit, 1996, 48 x 34 cm, sign. PD M. Jančová 96, rám

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Objetí

    No.: 248870

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:13

    dřevoryt, 1967, 30,3 x 27,9 cm, sign. PD Jandová 67, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • James Janíček

    Dvě tváře

    No.: 248872

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:15

    litografie, 1994, 48,8 x 36,7 cm, sign. DU Janíček 94, studied at The Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, The USA and at the atelier of prof. Sychra, Pukl and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Věra Janoušková

    No.: 248887

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:30

    litografie, 1997, 31 x 30 cm, sign. PD V. Janoušková 97, č. 41/200

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • A. Jaroš

    Žánrový výjev

    No.: 248888

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:31

    tužka, pastel, papír, 22,5 x 30 cm, sign. PD Jaroš A., rám, vzadu věnování: V upomínku Lidušce věnuje Ada Jaroš Listopad 1933., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Ženský akt

    No.: 248889

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:32

    kvaš, papír, 29 x 20,8 cm, ne, rám, vzadu nalepen štítek 72. aukce Galerie Greisen s č. 242, the disciple of prof. Maratka and K. Stipl, member of SVU Ales, SVUM Hodonin, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Gejša

    No.: 248890

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:33

    barevná litografie, 2019, 21 x 17,7 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 73/100, the disciple of prof. B. Dlouhy, J. Svobodova and A. Vesely, constituent member of the group BRANA

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Elen Jilemnická

    Kabát

    No.: 248893

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:36

    glazovaná keramika, 1979, v. 14 cm, sign. zespodu EJil,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Elen Jilemnická

    V úkrytu

    No.: 248894

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:37

    glazovaná keramika, 1979, v. 14,5 cm, sign. zespodu E. Jilemnická,

  • Rudolf Jindřich

    (1882-1968)

    Houbařské zátiší

    No.: 248895

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:38

    olej, dřevo, 30 x 39,5 cm, rám, Rudolf Jindřich (21.1.1882 Touškov u Plzně - 16.4.1968 Praha) malíř, grafik a restaurátor, vystudoval v letech 1902 až 1906 vídeňskou Akademii u profesora Aloise Deluga. Krátce také studoval na pražské Akademii (1905 až 1906) u profesora Rudolfa Ottenfelda. Stál u zro…

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Biblický motiv

    No.: 248896

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:39

    litografie, akvarel, 1995, 10,6 x 14,8 cm, sign. PD J. Jíra, vzadu popsáno, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Zeď nářků

    No.: 248897

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:40

    litografie, akvarel, 1995, 10,8 x 14 cm, sign. PD J. Jíra 95, vzadu popsáno, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    No.: 248898

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:41

    lept, akvatinta , 31,7 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , při pravém okraji rýha vyplněná tužkou, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Daniela Josefusová

    The Rasmus

    No.: 248899

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:42

    litografie, 2007, 27 x 62 cm, sign. PD Daniela Josefusová 07, rám, 1/6, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Kárník

    (1905-?)

    Portrét Klementa Gottwalda

    No.: 248900

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:43

    olej, plátno, 1953, 49 x 38,8 cm, sign. LD F. Kárník 1953, rám, na rámu oděrky,

  • Khön

    Pražský hrad

    No.: 248902

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:45

    olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky,

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    No.: 248903

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:46

    olej, plátno, lepenka, 1984, 30 x 26 cm, sign. PD Klimentová, rám, vzadu popsáno autorem,

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Lilie

    No.: 248904

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:47

    litografie, 65 x 30 cm, sign. DU Knobloch, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Mečíky

    No.: 248905

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:48

    litografie, 65 x 30,5 cm, sign. DU Knobloch, rám, 64/140, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Hans Knoechl

    (1850-1927)

    Krajina s rybníkem

    No.: 248906

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:49

    olej, lepenka, 14,7 x 20,4 cm, sign. PD H. Knoechl, rám, autor znám též jako Jan (Hanuš) Knöchel, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Knotek

    No.: 248907

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:50

    litografie, 2006, 17,5 x 23 cm, sign. PD Aleš Knotek, autorský tisk, studied The University of Technology in Brno, The Academy of Fine Arts in Prague, the constituent member of the art group Tunel, member of the group Torzo and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Velryba a Jonáš

    No.: 248908

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:51

    litografie, 1968, 44 x 58,5 cm, sign. PD *968, č. XIX/XX, , the disciple of prof. O. Spaniel, J. Lauda and K. Pokorny

  • František Kobliha

    (1887-1962)

    Prales

    No.: 248909

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:52

    litografie, 30 x 20,4 cm, sign. PD F.Kobliha, ohnuté rohy papíru,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Milan Kohout

    Oslava

    No.: 248912

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:55

    litografie, 1969, 34 x 44 cm, sign. PD Milan Kohout 1969, rám, 21/23, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Kokrda

    (1914)

    Akt s rukou za hlavou

    No.: 248913

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:56

    hlína, plastika, 1967, v. 38,5 cm, sign. vyryta: Kokrda 67,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce

    No.: 248915

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:58

    linoryt, 1971, 29,7 x 23,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 40/200, Vloženo v původních deskách, zažloutlý papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Eliška Konopiská

    Glagolská mše

    No.: 248917

    Planned termination: 29. 09. 2020 13:00

    litografie, 1998, 44,7 x 32 cm, sign. PD Eliška Konopiská 98, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. Muzika at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

  • Jan Konůpek

    Periferie

    No.: 248918

    Planned termination: 29. 09. 2020 13:01

    rudka, papír, 1947, 24,5 x 35,5 cm, rám, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dívky

    No.: 248919

    Planned termination: 29. 09. 2020 13:02

    lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, , the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka bes…