• Joseph Delteil

    (1894-1978)

    Le Vert Galant

    No.: 260865

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:20

    kniha, 1931, 18 x 12 cm, podpis autora s věnováním Radovanu Šimáčkovi, Les Éditions des Portiques, Paris, francouzský text převazba, obálka vlepená, 253 stran, výborný stav, u dvou svazků vybledlý titul na hřbetu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Jules Massenet

    (1842-1912)

    Dopis s autogramem

    No.: 260866

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:21

    inkoust, papír, 7,6 x 13 cm, sign. PD J. Massenet, francouzský hudební skladatel období romantismu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Giacomo Meyerbeer

    (1791-1864)

    Dopis s autogramem

    No.: 260867

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:22

    inkoust, papír, 1829, 10 x 23,5 cm, sign. PD Jacques Meyerbeer, Giacomo Meyerbeer, rodným jménem Jacob Liebmann Beer (5. září 1791, Tasdorf u Berlína – 2. května 1864, Paříž), byl německo-francouzský operní skladatel a dirigent žijící převážně ve Francii. Meyerbeer byl představitelem francouzského ž…

  • Géza Včelička

    (1901-1966)

    Světoběžníci a robinsoni

    No.: 260868

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:23

    kniha, 19 x 11,5 cm, podpis autora na titl. Straně, vyd. Karel Borecký, Praha, 1932, pův. brož, 113s., kniha restaurována, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Josef Svatopluk Machar

    (1864-1942)

    Životem zrazení

    No.: 260869

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:24

    kniha, 21 x 13,5 cm, podpis autora, vyd. Aventinum, Praha, 1931, ex.36/50, ruční papír, pův. brož, 147s., lehce opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Kamil Lhoták

    Karel Sýs - básník a spol.

    No.: 260870

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:25

    kniha, 18,5 x 11,5 cm, podpis K. Lhoták a Karel Sýs na patitulu, podpis V. Komárek u ilustrace v textu, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1981, pův. pevná vazba s obálkou, 185s., lehce natržená obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar A…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ephraim Kishon

    (1924-2005)

    Ikognito v Praze

    No.: 260871

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:26

    kniha, 19 x 12 cm, podpis autora na titl. straně, vyd. Konsultace, Praha, 1990, brož, 195s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jaromír John

    (1882-1952)

    Motýli - kouzlo tance

    No.: 260872

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:27

    sešit, 22 x 15,5 cm, podpis autora, vyd. autor, jako svůj soukromý tisk o Vánocích 1935, ex: ?/350, pův. brož, 12s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Marie Fischerová-Kvěchová

    (1892-1984)

    Prodaná nevěsta

    No.: 260873

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:28

    kniha, 23,5 x 17 cm, podpis a věnování ilustrátorky, vyd. E. Fastr, Praha, 1945, pův. pevná vazba, 55s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Ještě zní

    No.: 260874

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:29

    kniha, 19 x 12 cm, podpis autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1933, pův. polokožená vazba bez obálky, 82s., lehce opotřebeno, místy skvrny, , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • František Josef Čečetka

    (1871-1942)

    Od kolébky do hrobu

    No.: 260875

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:30

    kniha, 25,5 x 16,5 cm, podpis autora, r. 1901, vyd. Cyrillo-Mehodějská knihtiskárna a nakladatelství V. Kotrba, Praha, 1990, pův. clpl. vazba, 245s., vazba opotřebena, odřené rohy, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Eliška Krásnohorská

    (1847-1926)

    Z poupat do květu

    No.: 260876

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:31

    kniha, 17 x 13,5 cm, podpis autorky na titulní straně, vyd. K. Beníšek, Plzeň, 1921, pův. brož, 89s., místy potrhané, známky od polití, celkově opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Byl jsem v Číně p.f. 1959

    No.: 260877

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:32

    brož, 24,5 x 21 cm, podpis s věnováním na titulní straně, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1958, vyd. jako neprodejný novoročný tisk, svázáno tradiční čínskou technikou, pův. brož s obálkou, nestr., obálka potrhaná, brož ve výborném stavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Podpis

    No.: 260878

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:33

    pohlednice, 10 x 15 cm, ručně psaný text s podpisem O. Z., pohlednice s vyobrazením autorovy sochy, prošlá poštou, známka, razítko, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    2x Podpis

    No.: 260879

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:34

    2x fotografie, 14 x 9 cm, 2x originální podpis na fotografii, foto J. Černý, Praha, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Dopis

    No.: 260880

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:35

    papír, 23 x 17 cm, 2x ručně psaný text s podpisem, přeloženo, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Antonín František Stehlík

    2x podpis a pohřební parte

    No.: 260881

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:36

    papír, 26 x 20 cm, podpis na programu výstavy Cestami Uzbekistánu z roku 1971, podpis na papírovém poděkování k narozeninám, smuteční oznámení autorovy smrti z roku 1977, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Bohuš Jágr

    (1907-1996)

    Dopis s podpisem

    No.: 260882

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:37

    papír, 21 x 16 cm, na stroji psaný dopis s ručním podpisem autora, r. 1976, volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • František Škrabánek

    (1901-1971)

    Podpis

    No.: 260883

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:38

    papír, 10 x 31 cm, věnování s podpisem autora, poděkování za narozeninové přání, přeložený papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • František Podešva

    (1893-1979)

    Podpis

    No.: 260884

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:39

    fotografie, 12 x 18 cm, podpis na fotografie autorova díla, podpis i na zadní straně, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, J. Bukovac and A. Brömse at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Pražský hrad

    No.: 260885

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:40

    sešit, 25 x 16 cm, podpis J. Seifert, ocelorytina J. Švengsbír, vyd. nakl. Československý spisovatel, Praha, 1969, neprodejný výtisk, volné listy v obálce, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ivan Lošák

    (1913-1999)

    Soubor fotografií a dokumentů

    No.: 260886

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:41

    fotografie, 17 x 13 cm, studentský průkaz z AVU v Praze s podpisem výtvarníka, podpis na fotografii, soubor fotografií autorových děl a fotografií z jeho života, katalog z roku 1960, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Bedřich Voldan

    (1892-1978)

    Podpis na pohlednici

    No.: 260887

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:42

    pohlednice s podpisem, 14 x 9 cm, originální podpis českého hudebního skladatele, vyd. V. J. Krýsa, foto Balzar, Praha, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Kamil Viktor Jeřábek

    (1859-1946)

    Podpis na pohlednici

    No.: 260888

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:43

    pohlednice s podpisem, 14 x 9 cm, originální podpis českého spisovatele, vyd. V. J. Krýsa, Foto Rotter, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Čtení o Makedonii

    No.: 260889

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:44

    kniha, podpis na patitulu L. Kuba, cesty a studie z roků 1925-1927, vyd. Družstevní práce, Praha, 1932, obs. 18 kreseb, 15 harmonisovaných písní, 20 bar. příloh a mapku, pův. clpl. vazba se zlacením na hřbetu, 225s., hřbet desek mírně rozpáraný, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní,…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Čtení o Starém Srbsku

    No.: 260890

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:45

  • Amedeo Molnár

    (1923-1990)

    Lístky o mladé církvi

    No.: 260891

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:46

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • jiří Frejka

    (1904-1952)

    Deník Jarmily Horákové

    No.: 260892

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:47

    kniha, podpis s věnováním na patitulu J. Frejka, vyd. Českomoravský kompas, Praha, 1940, ob. Fr. Muzika, brož, 199s., pravý horní růžek ušpiněný od zatekliny, ob. na hřbetu mírně natržená, otřepené okraje, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Maria

    (1870-1942)

    Spravedlnost

    No.: 260893

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:48

    kniha, podpis na patitulu J. Maria, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., polokožená převazba s ražbou na hřbetu, 303s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Karel Hvížďala

    Jak myslet umění - rozhovory s výtvarníky

    No.: 260894

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:49

    kniha, podpisy K. Hvížďala, J. Sozanský, I. Wernisch?, vydala Mladá fronta, Praha 2013, 240s., brož, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)