• Jan Konůpek

    Exlibris Stanislav Švehla

    Položka č.: 251482

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:23

    lept, 1918, 13,7 x 8 cm, sign. PD Konůpek, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Exlibris Stanislav Švehla

    Položka č.: 251481

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:22

    lept, 1918, 10,8 x 8,6 cm, sign. PD Konůpek 1918, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V plamenech

    Položka č.: 251479

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:20

    dřevoryt, 16,6 x 12,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Sedící žena

    Položka č.: 251478

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:19

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Detail chrámu

    Položka č.: 251476

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:17

    lept, 17,1 x 10,8 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 990 CZK (40 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Luise Bergmann

    Položka č.: 251475

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:16

    dřevoryt, 13,7 x 9 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jaroslav Štilec

    Položka č.: 251474

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:15

    dřevoryt, 11,2 x 8,2 cm, LD značeno ve štočku FK, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris (vlastní)

    Položka č.: 251473

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:14

    dřevoryt, 13,1 x 8,5 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Kytice růží

    Položka č.: 251470

    dřevoryt, 11,1 x 8,3 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Míla Fendrychová

    Položka č.: 251472

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:13

    dřevoryt, 12,1 x 8,1 cm, LD značeno ve štočku F.K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jaroslav Štilec

    Položka č.: 251471

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:12

    dřevoryt, 14,2 x 10,2 cm, LD značeno ve štočku FK, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Bulant

    Safijánská zima

    Položka č.: 251467

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:08

    běloba, tuš, papír, 20,8 x 30,2 cm, předsádka ke knize: Z.M. Kuděj: Safijánská noc, Krajské nakladatelství, Havlíčkův Brod 1957, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Herbert Kisza

    My z téže látky jsme...

    Položka č.: 251464

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:05

    lept, akvatinta, 1974, 32,3 x 23,2 cm, sign. PD H. Kisza 74, rám, č. 15/15, v pravém dolním rohu vodní skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Loďky

    Položka č.: 251462

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 15:03

    olej, sololit, 28 x 90 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.501 CZK (61 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Rybník s loďkami

    Položka č.: 251458

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:59

    dřevoryt, 15,8 x 21,6 cm, sign. PD Hejný, č. 20/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Rybník

    Položka č.: 251456

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:57

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Noc a den

    Položka č.: 251454

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:55

    linoryt, 17,2 x 11 cm, sign. DU FPeterka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Slunečnice

    Položka č.: 251441

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:42

    olej, sololit, 59 x 23 cm, sign. LD Hejný, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Výlov

    Položka č.: 251440

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:41

    litografie, 21,5 x 39,5 cm, sign. PD Hejný, rám, č. 10/170, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Šťastný hokejista

    Položka č.: 251438

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:39

    linoryt, 1974, 18,8 x 13,8 cm, sign. PD Salajka J. 74, č. 24/30, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Já nejsem já

    Položka č.: 251436

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:37

    filmový plakát, 1986, 39,5 x 29 cm, sign. LD v tisku Hořánek 86, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Sourozenci

    Položka č.: 251432

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:33

    kombinovaná technika, 52 x 34 cm, sign. DU Hořánek 65, č. 1/22, Antikvariát Ostrovní

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Pavla Vodehnala

    Položka č.: 251431

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 251425

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:26

    dřevoryt, 9,6 x 6 cm, LD značeno v desce J.V., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Zajíčci

    Položka č.: 251424

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:25

    suchá jehla, 24 x 30 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 26/50, Antikvariát Ostrovní, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Hlava kance

    Položka č.: 251422

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:23

    suchá jehla, 30 x 24 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 18/50, Antikvariát Ostrovní, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Alois Zörner

    Podzimní okno

    Položka č.: 250842

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:19

    akvatinta, lept, papír, 11,3 x 9,3 cm, sign. PD Zörner, pasparta, č. 45/100, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Vitíka na VŠUP v Praze, poté soukromý žák K. Svolinského, člen SVUČ a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Benátky

    Položka č.: 250833

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:16

    litografie, 21 x 10 cm, sign. PD Knobloch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Konvalinky

    Položka č.: 250832

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:15

    dřevoryt, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD Burka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ještěr

    Položka č.: 250830

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:13

    dřevoryt, 15,3 x 10,4 cm, sign. PD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)