• Claude Le Lorrain

    (1600-1682)

    Žena na Pobřeží

    Položka č.: 245446

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 23:08

    mezzotinta, 19 x 26 cm, značeno LD Claude de Lorrain delin. PD R. Earlom fecit., From the Originl draing in the Collection of the Duke od Devonshire, vzadu razítko: Kupfestuck Sammlung er König Museen, na papíře mimo tisk několik nepatrně zažloutlých míst, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-183)

    Paprsky

    Položka č.: 245431

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 22:50

    litografie, 1976, 47 x 33 cm, PD značeno Emil Kotrba 1976, při okraji mimo tisk poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.900 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Štrbské pleso

    Položka č.: 245437

    lept, akvatinta, 29,5 x 24,7 cm, sign. PD Josef Vaic, mírně zažloutlý papír, mimo tisk několik drobných hnědých skvrnek, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Kriváň

    Položka č.: 245436

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 22:48

    lept, akvatinta, 1927, 25,3 x 29,8 cm, sign. PD Josef Vaic, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Vondrouš

    Čáslav

    Položka č.: 245418

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 22:12

    lept, 1948, 26 x 38,2 cm, sign. PD Vondrouš, č. 34/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • Zdenka Braunerová

    (1858-1934)

    Zasněžený dům

    Položka č.: 245415

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 22:06

    pastel, akvatinta, 19,2 x 16,5 cm, sign. PD Z. Braunerová, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně S. Pinkase a A. Chittusiiho, členka Mánesa, Krasoumné jednoty, SČUG Hollar ad.

    Aktuální cena: 1.700 CZK (61 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Le Soleil rouge

    Položka č.: 245405

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:46

    litografie, 1972, 33 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original III, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245403

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:42

    litografie, 30 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata IV Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • A. Schutz

    Larva

    Položka č.: 245396

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:40

    kombinovaná technika, plátno, 1995, 69,5 x 90 cm, sign. DU A. Schultz, rám, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Sněhurka

    Položka č.: 245402

    kombinovaná technika, papír, 1969, 23 x 23 cm, sign. PD , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Sedící dívka s věncem

    Položka č.: 245399

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:34

    akvarel, papír, 12,8 x 9,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 245392

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:20

    slepotisk, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Adam a Eva

    Položka č.: 245387

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 21:10

    olej, karton, 13,5 x 11 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 245363

    Vyvolávací cena: 380 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 20:30

    reliéfní grafika , 19,4 x 13,5 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 380 CZK (14 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Objekt

    Položka č.: 245303

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 20:16

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Femme Fatale (PF 1947)

    Položka č.: 245281

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 20:10

    dřevoryt, 1946, 15 x 10,5 cm, značeno v tisku PD, antiqari.at Radhošťská, žák W. Nowaka, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Figurální motiv

    Položka č.: 245241

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:42

    litografie, 1967, 22 x 36,5 cm, sign. PD V. Volášek 67, č. 35/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Položka č.: 245240

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:40

    lept, 22,6 x 6,6 cm, sign. DU Jar. Krcal , č. 4/15, papír na dolním okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • J. Arran

    Anděl

    Položka č.: 245220

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:34

    linoryt, 1983, 11 x 5,5 cm, sign DU J. Arran, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Položka č.: 245204

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:24

    uhel, akvarel, papír, 23,8 x 20,2 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 245188

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Zámek duchů

    Položka č.: 245492

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 20:14

    olej, akryl, plátno, 2019, 56 x 50 cm, sign. PD AK

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Popínavé mámení

    Položka č.: 245491

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 20:13

    olej, akryl, plátno, 2020, 50 x 46 cm, sign. LD AK20

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Michal Singer

    Ufoman

    Položka č.: 233641

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 19:19

    serigrafie, 2003, 91 x 62 cm, sign. PD Singer 2003, č. 25/30, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Evropská I

    Položka č.: 217331

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 18:49

    sítotisk, 2007, 28 x 40 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/7

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • František Hodonský

    Vodní vítr

    Položka č.: 207772

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 18:34

    dřevořez, 2007, 61 x 90 cm, sign. PD F. Hodonský 2007, č. 2/4, podkladový papír při okrajích lehce potrhaný, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 221624

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:56

    tisk, plakát, 78,8 x 67 cm, při pravém okraji cca 5 cm natrženo, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Ex libris Jaroslav Červený

    Položka č.: 220957

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:52

    akvatinta, 10,7 x 6 cm, sign. PD Pavel Šimon, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Námořníci střílejí mořské ptáky

    Položka č.: 218327

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horník (Ex libris M. Forman)

    Položka č.: 218188

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:42

    lept, 9,5 x 7,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)