• Bohunka Waageová

    Velký třesk

    Položka č.: 236726

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:55

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jana Truksová

    Jezulátko

    Položka č.: 245666

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:54

    litografie, 2020, 66,5 x 51 cm, sign. PD Jana Truksová 2020, 3/20, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • J. Steiner

    Krajina s muzikantem a západem slunce

    Položka č.: 246265

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:53

    olej, kombinovaná technika, plátno, 2004, 55 x 47 cm, sign. PD J. Steiner 17.4.04, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Ladislav Rektoris

    (1929-2006)

    V rákosí

    Položka č.: 246267

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:52

    serigrafie, 1982, 22,5 x 43,5 cm, sign. PD L. Rektoris, pasparta, mírně zažloutlý a zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Piekar

    Jihočeská gotika

    Položka č.: 239657

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:51

    linoryt, 2011, 65,5 x 46,5 cm, sign. PD Pavel Piekar XI. 2011, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

  • Pavel Piekar

    Výstup z podsvětí

    Položka č.: 239488

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:50

    linoryt, 2009, 47 x 57 cm, sign. PD Pavel Piekar XI. 2009, 8/10, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Zvěrokruh

    Položka č.: 236637

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:49

    ruleta, suchá jehla, 2017, 32,5 x 32,5 cm, sign. DU Karel Musil 2017, 12 znamení zvěrokruhu v graficky náročném hlubotiskovém provedení, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Elena Marten

    Položka č.: 236786

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:48

    akvarel, barevné tuše, papír, 1987, 64 x 46 cm, sign. na zadní straně Elena Marten 87, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Velká modrá pyramida

    Položka č.: 236516

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:47

    linoryt, 2001, 65 x 47 cm, sign. PD Martin Manojlín 2001, 4/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Hommage a mon pére (Autoportrét)

    Položka č.: 246120

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:46

    litografie, 33 x 23,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 103/150, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Filomena Borecká

    Accoucher dâmes (Průnik)

    Položka č.: 234763

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:45

    kresba barevnou tuší a multibarevnou tužkou Koh-I-Noor, 2011, 116 x 90 cm, sign. DU Filomena Borecká, rám, Průnik, Accoucher dâmes, kresba žlutou a oranžovou tuší vznikla v roce 2011 ve Valenciennes. Filomena Borecká pracuje s kresbou v dvourozměrné ale i trojdimenzionální rovině a kresba je autorči…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.038 €)

  • Jindřich Zezula

    Koníkov u Jimramova

    Položka č.: 236624

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:44

    akvarel, papír, 28 x 38 cm, sign. PD Zezula, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    U kadeřnice

    Položka č.: 239669

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:43

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Pavlína Strnková

    Vojáčci

    Položka č.: 246263

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:42

    tempera, dřevotříska, 2014, 21 x 29,5 cm, sign. PD Strnková 2014, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Ladislav Vraný

    Březová alej

    Položka č.: 236775

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Pavlína Strnková

    Velocipedisté

    Položka č.: 246264

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:41

    tempera, dřevotříska, 2014, 30 x 40 cm, sign. PD Strnková 2014, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Položka č.: 239548

  • František Uhlíř

    (1900-?)

    Chalupy u vody

    Položka č.: 246205

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:40

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 236687

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:39

    pastel, papír, 1954, 50,4 x 70,2 cm, sign. LD Jaroslav Šváb 1954, při okrajích mírně pokrčený papír, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku če…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Plachetnice na moři

    Položka č.: 246189

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:38

    akvarel, tuš, papír, 1980, 55 x 40 cm, sign. PD Josef Šolc 1980, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Růže I.

    Položka č.: 246190

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:37

    kombinovaná technika, papír, 1983, 56 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 10/83, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    V přístavu - Milna

    Položka č.: 246191

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1983, 52,5 x 40 cm, sign. DU Josef Šolc 83, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Sztacho

    (1918-?)

    Pohled na Humpolec

    Položka č.: 246253

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:35

    olej, překližka, 27 x 58,5 cm, sign. PD J. Sztacko 89, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    Světlo domova

    Položka č.: 246203

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:34

    akvatinta, 31,7 x 27,4 cm, sign. PD Julie Svobodová, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v Praze a prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jindřich Sitte

    (1888-1951)

    Venkovská chalupa

    Položka č.: 243988

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:31

  • Carlo Perindani

    (1899-1986)

    Capri

    Položka č.: 246123

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    olej, plátno, 1929, 62 x 74 cm, sign. LD C. Perindani Capri 1929, rám, práce italského impresionistického malíře. Narozen v Miláně, zemřel na Capri, které s oblibou zpodoboval, zejména pohledy na moře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Horská krajina

    Položka č.: 243987

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:30

  • Robert Piesen

    (1921-1987)

    Depo

    Položka č.: 236757

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:29

    litografie, 36 x 28,3 cm, sign. PD Robert Piesen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s hrozny vína

    Položka č.: 239777

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:27

    litografie, 1958, 33,2 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, 90/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Karel Oberthor

    Kaplička na návsi

    Položka č.: 233521

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:26

    monotyp, 48,6 x 68,5 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar