On-line auction

auction history

  • Ivan Komárek

    V halvní roli tečka

    No.: 120757

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2020 08:32

    mixed media, paper, 2008, 21 x 30 cm, signed LD I. Komárek, LD rubber stamp Ivan Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

    Vinice v Provance

    No.: 240963

    Auction price: 1.250 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 15:11

    olej, plátno, 1992, 65 x 81 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.250 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dům

    No.: 240145

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:56

    litografie, 17,4 x 22,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Strom u statku

    No.: 240144

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:55

    litografie, 19 x 26,4 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnické stavení

    No.: 240143

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:54

    litografie, 17,5 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pod Bukovinkou

    No.: 240141

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:52

    litografie, 14,6 x 18,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Salaš

    No.: 240138

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:49

    litografie, 14,8 x 22,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnice pod horami

    No.: 240137

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:48

    litografie, 16,4 x 23 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Hoverla od hranic

    No.: 240136

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:47

    litografie, 15 x 18,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Nízké Karpaty

    No.: 240135

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:46

    litografie, 17,7 x 25,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dřevěný kostelík

    No.: 240134

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:45

    litografie, 19 x 18,9 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek pod Petrošem

    No.: 240132

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:43

    litografie, 14,2 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Radnice

    No.: 240130

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:42

    litografie, 23,2 x 17,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Milenci při měsíčku

    No.: 240127

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:40

    litografie, 16,3 x 2,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Horská krajina

    No.: 240125

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:39

    litografie, 17,1 x 19,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lesní palouk

    No.: 240123

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:37

    litografie, 15 x 12,6 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Památný strom

    No.: 240121

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:36

    litografie, 30,5 x 41,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lom

    No.: 240120

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:35

    litografie, 25,7 x 40,6 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pohled na Hradčany

    No.: 240119

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:34

    litografie, 27,4 x 37,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Nový svět

    No.: 240118

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:33

    litografie, 17,8 x 24 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Jan Amos Komenský

    No.: 240114

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2020 14:30

    litografie, 42,5 x 28,2 cm, sign. LD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    No.: 233733

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2020 15:34

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Lojza Budík

    (1888-1945)

    Jaro nad vsí

    No.: 233118

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2020 15:10

    oil on carton , 49 x 61 cm, signed lower/right Lojza Budík, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Flétnistka

    No.: 231310

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2020 15:03

    litografie, 15,6 x 13,2 cm, sign. PD Michaela, pasparta, č. 59/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné - Lužice

    No.: 229012

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2020 14:45

    litografie, 1943, 42,5 x 50 cm, sign. PD AMoravec 43, pasparta, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member o…

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    No.: 228676

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2020 14:40

    litografie, 12,8 x 12,8 cm, sign. PD V Bubeníček, pasparta, č. 11/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Atropa bella donna

    No.: 227932

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2020 14:18

    mědirytina, 1985, 23,6 x 17,5 cm, sig. PD nečitelně, rám, č. 29/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Suzdalský kreml

    No.: 226713

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2020 14:09

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Zámek Plumlov

    No.: 226539

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2020 14:08

    suchá jehla, 25,5 x 32 cm, sign. PD VSilovský, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Pr…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Starý kůň

    No.: 226107

    Auction price: 190 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2020 14:05

    akvatinta, 9 x 12,4 cm, sign. PD A.J. Alex, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 190 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids