On-line auction

.

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kruhy

    No.: 229148

    Auction price: 950 CZK (34 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:03

    olej, kombinovaná technika, papír, 14 x 17,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (34 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229149

    Auction price: 850 CZK (31 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:04

    olej, kombinovaná technika, papír, 13,8 x 10 cm, sign. PD Graff, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 850 CZK (31 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229150

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:05

    akvarel, papír, 15,7 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Pieta

    No.: 229151

    Auction price: 950 CZK (34 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:06

    běloba, tuš, karton, 17 x 23 cm, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (34 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    No.: 229152

    Auction price: 950 CZK (34 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:07

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (34 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    No.: 229153

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:08

    uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krávy na pastvě

    No.: 229154

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:09

    tuš, papír, 1966, 37,7 x 47,2 cm, sign. PD Graff 66, poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    No.: 229155

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:10

    tuš, tužka, pastelky, papír, 1969, 33,5 x 39 cm, sign. PD Graff 69, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    No.: 229156

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:11

    tuš, akvarel, pastelky, papír, 1967, 33 x 42,5 cm, sign. PD Graff 67, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Karel Nejedlý

    (1873-1927)

    Portréty dětí

    No.: 230237

    Auction price: 3.200 CZK (115 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:12

    pastel, paper, 36,5 x 23 cm, signed lower/right Nejedlý K., rám, small damages on a frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Mařák and F. Sequens at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.200 CZK (115 €)

  • Jindřich Příhoda

    (1892-?)

    Západ slunce

    No.: 230252

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:13

    watercolor, paper, 40 x 28,5 cm, signed lower/right Jindř. Příhoda, rám, small damages on a frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Richard Lux

    (1877-1939)

    Portrét muže

    No.: 230314

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:14

    etching, 1910, 18,5 x 16,8 cm, signed lower/right Richard Lux 1910, rám, small damages on a frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Šedý dům

    No.: 233146

    Auction price: 4.900 CZK (175 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:15

    acrylic on canvas , 1985, 64 x 42 cm, signed lower/right Albich 84, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Salcman, C. Bouda, K. Lidicky and F. Kovarna at The Faculty of Education, Charles University in Prague - Art Education subject, member of the art group Promena, member…

    Current price: 4.900 CZK (175 €)

  • Charlotte Weyrother - Mohr Piepenhagenová

    (1821-1902)

    No.: 239586

    Auction price: 3.600 CZK (129 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:16

    tužka, papír, 21,7 x 29,7 cm, sign. PD Lotti Weyrother, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.600 CZK (129 €)

  • Peter von Halm

    (1854-1923)

    Münster auf der Reichenau

    No.: 243077

    Auction price: 1.800 CZK (65 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:17

    lept, 14 x 21,6 cm, sign. PD P. Halm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (65 €)

  • Ferdinand Laufberger

    (1829-1881)

    Zaujatý rozhovor

    No.: 243115

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:18

    lept, 1860, 18,7 x 25 cm, DU značeno v desce F. Laufberger, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Wilhelm Maria Hubertus Leibl

    (1844-1900)

    Muž se sklenicí piva

    No.: 243116

    Auction price: 1.900 CZK (68 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:19

    lept, 1874, 22,2 x 15,1 cm, PD značeno v desce W. Leibl, lehce zašpiněný papír, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.900 CZK (68 €)

  • Wilhem Unger

    (1837-1932)

    Žebrák

    No.: 243185

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:20

    lept, 9,3 x 8,3 cm, sign. PD W. Unger, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Manželé

    No.: 243270

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:21

    lept, 19,4 x 14,4 cm, LD značeno v desce HW, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Portál

    No.: 243271

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:22

    mědirytina, 29,8 x 22 cm, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole

    No.: 243291

    Auction price: 4.000 CZK (143 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:23

    akvatinta, lept, 38,2 x 50 cm, velmi poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 4.000 CZK (143 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    No.: 243292

    Auction price: 6.000 CZK (215 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:24

    Current price: 6.000 CZK (215 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    No.: 245683

    Auction price: 7.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:25

    ofset, soutisk, 50 x 52 cm, sign. LD J. Kolář, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka

    Current price: 7.000 CZK (250 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Svatební oznámení

    No.: 245684

    Planned termination: 04. 06. 2020 15:26

    barevný ofset a reliéfový tisk, 40 x 32 cm, sign. uprostřed J. Kolář, č. 68/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Composition

    No.: 244555

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    Planned termination: 08. 06. 2020 15:00

    collage, marker, cardboard, 2007, 26,5 x 20,6 cm, signed lower/left VJAN, PD 2007, cardboard slightly dirty,

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Čestmír Janošek

    ... I don't understand, like really

    No.: 244556

    Planned termination: 08. 06. 2020 15:01

    mrazovka (original artist's technique), ink, 62,5 x 88 cm, torn paper at the edge, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

  • Hana Purkrábková

    (1936-2019)

    couple

    No.: 244557

    Planned termination: 08. 06. 2020 15:02

    pastel, tempera, pencil, paper, 2010, 41,6 x 29,5 cm, signed lower/right Purkrábková H. 2010, paper slightly dirty, at the top of the paper in the middle of several pin holes,

  • Jiří Načeradský

    Saxophonist

    No.: 244558

    Planned termination: 08. 06. 2020 15:03

    ink, paper, 1978, 42 x 29,5 cm, signed lower/right Načeradský 78, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Beauty

    No.: 244559

    Planned termination: 08. 06. 2020 15:04

    watercolor, pastel, paper, 2004, 23,8 x 32 cm, signed lower/right Načeradský 2004, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Two praying mantis

    No.: 244560

    Planned termination: 08. 06. 2020 15:05

    ink, paper, 1974, 45 x 33 cm, signed lower/left Načeradský 74, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15