On-line auction

.

  • Jan Rapin

    Zátiší s lahví a dýmkami

    No.: 248637

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:40

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. DU Jan Rapin, rám, Malíř a grafik Jan Rapin se narodil v roce 1956 v Praze. Ve své tvorbě navazuje na tradiční hodnoty od gotické duchovnosti přes barokní hru se světlem až po moderní výtvarné proudy. Obdiv k barokní tvorbě se odráží především v barevné skladbě a komp…

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Pablo Picasso (d´aprés)

    Stříbrný talíř

    No.: 248638

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:41

    sítotisk, ag, 1972, p. 20,2 cm, značeno v tisku LD Picasso

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Bratři Čermákové

    Plaketa František Palacký

    No.: 248639

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:42

    bronz, 1895, p. 21 cm, značeno zespodu Br. Čermákové

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Orfeus s lyrou

    No.: 248640

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:43

    cín s polychromií, v. 32 cm, secesní soška, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • František Mentlík

    (1914-?)

    Žena s dítětem

    No.: 248641

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:44

    patinovaná sádra, 1943, 33 x 60 x 26 cm, značeno zespoda F. Mentlík 1943 originál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Josef Václav Schwarz

    (1908-1988)

    Postava

    No.: 248642

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:45

    kov, plastika, v. 19 cm, na podstavci vyryto J.V. Svarc, , the disciple of prof. B. Kafka

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Alois Moravec

    Pozorovatelna u Syrakus

    No.: 248643

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:46

    pastel, akvarel, papír, 1964, 28,5 x 39 cm, PD A. Moravec, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar…

  • Ludvík Barták

    (1857-1921)

    No.: 248644

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:47

    olej, plátno, 32 x 47,5 cm, sign. LD Barták, rám, vlevo nahoře rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Juraj Čorňák

    Cesta krajinou

    No.: 248645

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:48

    olej, plátno, 1970, 72 x 72 cm, sign. PD Čo 70, rám, práce plzeňského keramika, malíře a autora loutek pro tamní Divadlo dětí Alfa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Juraj Čorňák

    Cesta krajinou

    No.: 248646

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:49

    olej, plátno, 1975, 73 x 73 cm, sign. PD Čo 75, rám, práce plzeňského keramika, malíře a autora loutek pro tamní Divadlo dětí Alfa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Joža Florián

    (1927)

    Krajina s hradem

    No.: 248647

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:50

    olej, karton, 1972, 33 x 68 cm, sign. LD J. Florián 72, rám, rám poškozen,

  • Čeněk Fousek

    (1894-1983)

    Beskydy - výhled z okna

    No.: 248648

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:51

    olej, plátno, 1959, 45,5 x 56 cm, sign. PD Č. Fousek 59, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. B. Wachsmann at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Mátyás Gerstenberger

    (1888-?)

    Dunavecse

    No.: 248649

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:52

    olej, plátno, 33 x 44 cm, rám, práce maďarského malíře, rodáka z Budapešti. Studoval v Budapešti, Mnichově a Paříži. Od roku 1912 tvořil v Budapešti. Malba vznikla v krajině kolem maďarského města Dunavecse, které leží u břehu Dunaje, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Mátyás Gerstenberger

    (1888-?)

    Dunavecse II.

    No.: 248650

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:53

    olej, plátno, 33 x 44 cm, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Mátyás Gerstenberger

    (1888-?)

    Dunavecse III.

    No.: 248651

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:54

    olej, plátno, 37 x 50 cm, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Hanuš Hérink

    (1889-1958)

    Ve žních - motiv z Bělé

    No.: 248652

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:55

    olej, plátno, lepenka, 54 x 64 cm, sign. LD F. H. Hérink, rám, vzadu popsáno autorem,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Jindřich Hlavín

    (1877-1958)

    Chalupy

    No.: 248653

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:56

    olej, karton, 1950, 20 x 19,5 cm, sign. PD J. Hlavín 1950, rám, rám poškozen, , the disciple of prof. Dite, Schikaneder and Masek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Maurer at The Academy of Fine Arts in Vienna

  • Ota Jakl

    (1908-1981)

    Rybářská bárka

    No.: 248655

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:58

    olej, sololit, 1979, 60 x 120 cm, sign. PD O. Jakl, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Marie Jančová

    (1927-2015)

    Zahrada dětství

    No.: 248656

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 11:59

    olej, plátno, 60 x 26,5 cm, sign. na zadní straně M. Jančová, rám, disciple of E. Filla and K. Svolinský at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Marie Jančová

    (1927-2015)

    Krajina s větrným mlýnem

    No.: 248657

    Planned termination: 28. 09. 2020 12:00

    olej, plátno, lepenka, 2008, 60 x 44,5 cm, sign. LD M. Jančová 08, rám, disciple of E. Filla and K. Svolinský at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague

  • František Koudelka

    (1896-1976)

    Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)

    No.: 248658

    Planned termination: 28. 09. 2020 12:01

    olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky,

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Horský masiv

    No.: 248659

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 12:02

    olej, karton, 37 x 52,7 cm, sign. PD Joža Mikš, rám, , studied Drawing at The Secondary School of Arts, the disciple of prof. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Dalmácie- studie borovic

    No.: 248660

    Planned termination: 28. 09. 2020 12:03

    olej, karton, 48 x 64 cm, sign. PD Joža Mikš, rám, LD povrchové škrábnutí malby, , studied Drawing at The Secondary School of Arts, the disciple of prof. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Maryša Neubertová

    (1899-?)

    Pohled na horu

    No.: 248661

    Planned termination: 28. 09. 2020 12:04

    olej, plátno, 60 x 71,7 cm, sign. LD M. Neubertová,

  • August Bedřich Piepenhagen - škola

    (1791-1868)

    Alpská krajina

    No.: 248662

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 12:05

    olej, lepenka, 40 x 28,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Ves v krajině

    No.: 248663

    Planned termination: 28. 09. 2020 12:06

    olej, plátno, 1961, 50 x 65,5 cm, sign. PD Pražák 61, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Bradac and F. Tichy, member of the group Maj and Marz in Linz

  • Václav Příhoda

    (1888-1941)

    Rachovo na Podkarpatské Rusi

    No.: 248664

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 28. 09. 2020 12:07

    olejová tempera, malířská lepenka, 43,5 x 54 cm, sign. PD V. Příhoda, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaro Svoboda

    (1901-?)

    Na cestě do hor

    No.: 248665

    Planned termination: 28. 09. 2020 12:08

    olej, karton, 40,5 x 28 cm, sign. PD Svoboda Jaro, na zadní straně kresba uhlem poloakt muže,

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Na vsi

    No.: 248666

    Planned termination: 28. 09. 2020 12:09

    olej, karton, 34 x 50 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • F. Štindl

    Než nastaly JZD

    No.: 248667

    Planned termination: 28. 09. 2020 12:10

    olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD posáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná