On-line auction

.

  • J. Krejsa

    Horník

    No.: 245605

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:54

    dřevoryt, 10,5 x 9,5 cm, značeno orig. dřevoryt mal. J. Krejsy,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pokání (PF 1992)

    No.: 245606

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:56

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Břetislav Mencák

    Krajina s havrany

    No.: 245607

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:58

    litografie, 1962, 13,3 x 9,5 cm, sign. PD Břetislav Mencák 62,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Šanovec

    Podzimní krajina

    No.: 245608

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 26. 06. 2020 00:00

    olej, plátno, 80 x 100 cm, sign. PD Šanovec Ol, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Karel Brousek

    (1880-1953)

    2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

    No.: 120060

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:00

    aqurelle, pencil, paper, 36 x 10 cm, sign. RD K Brousek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • M. Krupps

    Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních

    No.: 123463

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:01

    watercolour, paper, 1959, 29,5 x 42,5 cm, signed RD, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jiří Kočandrle

    Rybník

    No.: 129978

    Auction price: 650 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:02

    oil, cardboard, 1967, 33,5 x 50 cm, signed RD Kočanrdle 1967, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 650 CZK (24 €)

  • Zdeněk Laixner

    Hráč

    No.: 133838

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:03

    etching, 1987, 34 x 26,5 cm, signed RD Laixner Zd 87, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    No.: 135094

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:04

    oil, canvas, 1938, 85 x 65 cm, signed RD J. Jílek 38, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hradčany

    No.: 138920

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:05

    watercolour, drawing ink, paper, 20,5 x 29 cm, signed RD Zavadil, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Michal Lauda

    Poprsí ženy

    No.: 138928

    Auction price: 280 CZK (10 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:06

    lithograph, 19 x 14,7 cm, signed DU M. Lauda, rám, no 43/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (10 €)

  • Milada Poliánová

    No.: 139336

    Auction price: 18.000 CZK (643 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:07

    olej, sololit, 2000, 46 x 55 cm, sign. vzadu M. Poliánová, rám, na rámu oděrky

    Current price: 18.000 CZK (643 €)

    Benátky

    No.: 139547

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:08

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    No.: 139589

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:09

    olej, karton, 1977, 28 x 46 cm, sign. PD J. Drha 77, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ve stodole

    No.: 163489

    Auction price: 1.900 CZK (68 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:10

    litography, 37 x 48,3 cm, sign. RD Fr. Ronovský, pasparta, no. 42/150, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Holy and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, the group Etapa

    Current price: 1.900 CZK (68 €)

  • Jan Dočekal

    Má přípojka k internetu

    No.: 174714

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:11

    collage, paper, 1997, 19 x 16 cm, monogr. RD JD 1997, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Jan Dočekal

    Lyrická zpráva z Budapešti

    No.: 174715

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:12

    collage, paper, 1998, 16 x 10,5 cm, monogr. DM JD 98, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Dočekal

    Tajná kniha rodového osudu

    No.: 174716

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:13

    book, collage, paper, 1996, 21 x 15 cm, monogr. DM JD 1996, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Dočekal

    ...etc...

    No.: 174717

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:14

    collage, paper, 1997, 35 x 19 cm, monogr. DM JD 1997, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Jan Dočekal

    Posta Vysočině

    No.: 174718

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:15

    collage, wood, mineral, paper, 1997, 36 x 17 cm, monogr. DM JD 1997, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Houdek

    Paridův soud

    No.: 177095

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:16

    lithography, 1988, 35,2 x 23,2 cm, signed RD Houdek 88, pasparta, no 13/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Indická dívka

    No.: 177141

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:17

    lithography, 21,5 x 15 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of UB and SVU Ales

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Partie z Prahy

    No.: 177396

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:18

    etching, 7,9 x 7,3 cm, signed RD unreadable, yellowed, slightly dirty paper near margins, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • monogramista VR

    Pod došky

    No.: 177578

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:19

    oil, cardboard, 30 x 40 cm, monogrammed RD VR, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • J. Šimůnek?

    U řeky

    No.: 177579

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:20

    tempera, paper, 32 x 41 cm, signed RD, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • František Volf

    (1897-1987)

    Krajina s Řípem

    No.: 177593

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:21

    aquarelle, paper, 1957, 27,5 x 46 cm, sign. RD F. Volf 57, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Vranov

    No.: 177598

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:22

    watercolor, white paint, paper, 1952, 21,5 x 15 cm, signed LD Mario Stretti 20. VIII. 1952, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    No.: 177632

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:23

    colored drawing ink, paper, 1968, 24,5 x 39 cm, rám, artist´s signature and rubber stamp on back, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Stromy v květu

    No.: 177663

    Auction price: 6.500 CZK (233 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:24

    oil, cardboard, 1960, 97 x 68 cm, signed LD Pecháček 60, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, private study by J. Brož, J. Slavíček and J. Otčenášek, later at the Academy of Fine Arts of Leonarda da Vinci in Cairo

    Current price: 6.500 CZK (233 €)

  • L. Jelínek

    Západ slunce

    No.: 177666

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:25

    watercolor, paper, 7x 12 cm, signed RD L. Jelínek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)