• Jakub Špaňhel

    (1976)

    Žlutý motýl

    No.: 248743

    Auction price: 3.100 CZK (124 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:06

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Piva z kopce

    No.: 248744

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:07

    litografie, 43 x 28 cm, sign. PD Špaňhel

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Benzinka v noci

    No.: 248745

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:08

    litografie, 2007, 43,8 x 59,5 cm, sign. PD Špaňhel 2007, č. 30/50

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Orion

    No.: 248746

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:09

    litografie, 2007, 44 x 59,5 cm, sign. PD Špaňhel 2007, č. 30/50

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Benzinka I.

    No.: 248747

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:10

    litografie, 2007, 43 x 53,5 cm, sign. PD Špaňhel 2007, č. 20/50

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Sv. Mikuláš

    No.: 248748

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:11

    litografie, 2014, 67 x 49 cm, sign. PD Špaňhel 2014, č. 83/150

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Čtyři podoby blaženosti

    No.: 248749

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:12

    kolorovaný lept, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Josef Lehoučka 80, ohnutý pravý spodní roh papíru,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    V hloubi duše

    No.: 248750

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:13

    lept , 1967, 41,1 x 28,5 cm, sign. PD J. Šeřých, č. 39/80, , studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague, …

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Trubači

    No.: 248751

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:14

    litografie, 1973, 67,5 x 48 cm, sign. DU K. Vysušil 73, 13/15, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of …

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    No.: 248752

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:15

    lept, 1946, 31,8 x 24,5 cm, sign. PD V. Zykmund, datováno LD 26.03.1946, rám, č. 2/25

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

  • Josef Liesler

    No.: 248753

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:16

    lept, 1945, 15,5 x 24 cm, sign. PD Liesler 45, 19/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

  • Josef Liesler

    Stroj

    No.: 248754

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:17

    litografie, 1966, 34 x 53,5 cm, sign. PD Liesler 66, 72/80, při levém dolním okraji mimo tisk natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech …

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Zdeněk Mézl

    Shakepeare Jak se Vám líbí?

    No.: 248755

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:18

    kolorovaný dřevoryt, 33 x 23 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, papír při okrajích mimo tisk na několika místech nepatrně zašpiněn, , the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jiří Slíva

    Casino Café

    No.: 248756

    Auction price: 4.700 CZK (188 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:19

    litografie, 42,7 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 4/55, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.700 CZK (188 €)

  • Ladislav Kuklík

    Tváře

    No.: 248757

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:20

    lept, 1984, 59,5 x 49 cm, sgn. DU L. Kuklík 1984, papírová pasparta, č. 4/100, , the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Markéta Prachatická

    Skřítek

    No.: 248758

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:21

    lept, 26,2 x 19,5 cm, sign. PD M. Prachatická,

  • Jana Reinerová

    Vodňany

    No.: 248759

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:22

    litografie, 32,3 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Dvojice

    No.: 248760

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:23

    suchá jehla, 2007, 29,5 x 19 cm, sign. DP Jan Hladík 2007, č.: 2/20

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    No.: 248761

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:24

    reliéfní tisk, 2010, 20,8 x 14,6 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Čcha - Znak pro čaj

    No.: 248762

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:25

    reliéfní tisk, 2010, 22,2 x 15,6 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Kateřina Ondrušková

    (1991)

    Oči

    No.: 248763

    Auction price: 5.200 CZK (208 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:26

    olej, plátno, 2019, 30,4 x 35 cm

    Current price: 5.200 CZK (208 €)

  • Jitka Štenclová

    No.: 248764

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:27

    olej, papír, 2009, 21 x 14,5 cm, sign. zezadu DP Jitka Štenclová, studied at the atelier of A. Vitik at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. B. Felcman and doc. M. Vankova at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Nove sdruzeni, The Umeleck…

  • Marcela Vrzalová

    Zima

    No.: 248765

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:28

    olej, plátno, 2001, 39 x 38,5 cm, LD monogr. M. V. 2001, rám, malba místy zkrakelována,

  • Marcela Vrzalová

    Město XV.

    No.: 248766

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:29

    kombinovaná technika, plátno, 54 x 44 cm, sign. PD M. Vrzalová, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

  • Marcela Vrzalová

    Podzimní den

    No.: 248767

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:30

    kombinovaná technika, plátno, 43,8 x 53,5 cm, sign. PD M. Vrzalová, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky,

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • František Hubatka

    Makové pole

    No.: 248769

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:32

    kombinovaná technika, papír, 93 x 65 cm, sign. PD Hubatka, rám,

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Secret Mountain

    No.: 248770

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:33

    lept, 33 x 39,7 cm, sign. DU Sovák, č. 78/100, , the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    No.: 248772

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:35

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, rám, č. 12/60

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    No.: 248773

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:36

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, rám, 18/30

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Médea

    No.: 248774

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 10:37

    litografie, 2012, 50 x 35 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. 1/6

    Current price: 1.900 CZK (76 €)