• Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s krajinou a andělem

    No.: 221771

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:08

    koláž, papír, 24,1 x 18,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář se stromem

    No.: 221770

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:09

    koláž, papír, 23 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    V galerii

    No.: 221769

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:10

    koláž, papír, 15,2 x 19,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s renesančním motivem

    No.: 221738

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:11

    koláž, papír, 26,1 x 19,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Hajduček

    (1911-1971)

    Pramen Ostravice

    No.: 248842

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:12

    olej, karton, 31 x 22 cm, sign. LD A. Hejduček, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Stavba Nového divadla v Brně

    No.: 217752

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:13

    akvarel, papír, 37,5 x 53,5 cm, sign. PD Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno, studied at The Faculty of Education - UJEP in Brno

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Venkovské stavení

    No.: 217751

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:14

    olej, lepenka, 23,5 x 50,5 cm, sign. LD Janča, studied at The Faculty of Education - UJEP in Brno

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší se sklenicí

    No.: 215293

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:15

    suchá jehla, 22,5 x 11,8 cm, sign. PD V. Komárek, 2/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Králík

    Lesní duchové

    No.: 179320

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:16

    etching, 1980, 19 x 15,7 cm, signed RD Králík, author's print, paper slightly dirty and creased near margins out of the printing area, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Králík

    Stromový duch

    No.: 179319

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:17

    etching, 1979, 10,8 x 7,9 cm, signed RD Králík 1979, author's print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Kybal

    (1901-1971)

    Pierot

    No.: 239608

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:18

    pastel, uhel, papír, 29 x 19 cm, sign. PD Akyb., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Stisk

    No.: 188169

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:19

    lithograph, 17 x 11 cm, the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Doteky

    No.: 188168

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:20

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • J. Lieblich

    Zamračený chlapec

    No.: 253947

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:21

    olej, plátno, 29,5 x 24,5 cm, sign. PD J. Lieblich 40, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Letní odpoledne

    No.: 217053

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:22

    suchá jehla na japanu, 11,5 x 11,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    No.: 217052

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:23

    suchá jehla na japanu, 9,7 x 10,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    …a užasla nad tím co viděla.

    No.: 239417

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:24

    watercolor , black ink, paper , 19 x 19,5 cm, rám, slightly yellowed and wrinkled paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Chalupa v zimě

    No.: 177543

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:25

    olej, karton, 34,3 X 49,7 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Emil Österman?

    Siréna

    No.: 229534

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:26

    škrábaná kresba tužkou, uhel, papír, 36 x 48,5 cm, sign. PD Ld. Ostermyer 1884, pasparta

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Horská krajina

    No.: 243987

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:27

  • Andrea Rybárová

    Dívka u jezera

    No.: 187392

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:28

    oil, fiberboard, 68,5 x 49 cm, sign. LD Bubu, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Andrea Rybárová

    Jinoch

    No.: 180059

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:29

    oil crayon, email, card-board, 48,5 x 68,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Schauer

    (1925)

    Z Jindřichohradecka

    No.: 249037

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:30

    olej, karton, 1946, 27,5 x 36 cm, sign. LD Schauer, rám, na zadní straně záruční list Salonu výtvarného umění Miroslava Moučky z roku 1947, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Spáčil

    (1892-1982)

    Zdíkov na Šumavě

    No.: 200239

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:31

    oil, cardboard, 1928, 48 x 68,5 cm, sign. RD Jan Spáčil 1928, rám, RD described, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Kalvoda, J. Setelik

  • Jaroslav Válek

    Ptačí bohyně - Tassili

    No.: 188298

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:32

    reliéfní grafika, 21,5 x 14 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Starý pták

    No.: 188297

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:33

    reliéfní grafika, 21,3 x 14,2 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Vraný

    Březová alej

    No.: 236775

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:34

    olej, karton, 33 x 38 cm, sign. PD Lad. Vraný, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Zeithammel

    Odpal z týčka

    No.: 188308

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:35

    suchá jehla, 14,8 x 9,7 cm, sign. PD Zeithammel, 27/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduate of Hellich´s School of Graphics, disciple of Prof. Vašák

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Miloš Zeithammel

    Putt

    No.: 188307

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:36

    suchá jehla, 14,5 x 9,8 cm, sign. PD Zeithammel, XII.80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduate of Hellich´s School of Graphics, disciple of Prof. Vašák

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Miloš Zeithammel

    PGA Tour

    No.: 188306

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:37

    suchá jehla, 1999, 14,5 x 8 cm, sign. DU Zeithammel 99, VIII.20, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduate of Hellich´s School of Graphics, disciple of Prof. Vašák

    Current price: 300 CZK (12 €)