• Josef Váchal

    (1884-1969)

    No.: 964

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:34

    dřevoryt, 6,7 x 3 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    No.: 965

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:35

    měkký kryt, 30 x 26 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    No.: 966

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:36

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. DU Venera Vincent 1990, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice IV.

    No.: 967

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:37

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. PD Venera Vincent 1990, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    V Tatrách

    No.: 968

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:38

    dřevoryt, papír, 1922, 45,5 x 55 cm, sign. PD Vik, značeno PD v desce VK - 22 a LD autorským razítkem, mírně zažloutlý, při okrajích mimo tisk pokrčený a v horní části natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the discip…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trosky

    No.: 969

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:39

    barevný dřevo-linoleoryt, 1926, 13,3 x 29,6 cm, sign. PD Vik, mírně pokrčený a natržený pravý horní roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent mem…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    No.: 970

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:40

    lept, 1932, 21,5 x 26,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš 1932, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Stopy času

    No.: 971

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:41

    akvatinta, 1989, 35,3 x 29 cm, sign. PD B Votavová 89, č. 9/11, zezadu na papíru autorské razítko, horní okraj papíru pokrčen, , the disciple of prof. A. Hoffmeister, prof. F. Muzika

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    No.: 973

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:43

    akryl, papír, 1999, 29,6 x 41,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 1999, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of the group of Smidrova

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Vrátný?

    No.: 974

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:44

    olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Ležící akt

    No.: 975

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:45

    linoryt, 1957, 27,5 x 43 cm, sign. PD K. Vysušil 57, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Association of Free Graphic co-founder of the art groups G7, L…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Radan Wagner

    Rybník

    No.: 976

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:46

    akryl, plátno, 2005, 57 x 50 cm, rám

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Jan Weinzetl

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 977

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:47

    olej, sololit, 45 x 55 cm, sign. PD Jan Weinzetl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Ptáci

    No.: 978

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:48

    lept, 1985, 18,2 x 11,8 cm, sign. DU Wielgus, č. 3/10, vzadu razítko Národní galerie v Praze,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaromír Wíšo

    (1909-1992)

    Přístav

    No.: 979

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:49

    olej, plátno, 1933, 60 x 75 cm, sign. PD Wíšo 33, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Zálešák

    (1929-2012)

    Herec

    No.: 980

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:50

    litografie, 1957, 35,5 x 26 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    No.: 981

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:51

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    No.: 982

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:52

    kombinovaná technika, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Zeithammel, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduate of Hellich´s School of Graphics, disciple of Prof. Vašák

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    No.: 983

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:53

    kombinovaná technika, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Zeithammel, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduate of Hellich´s School of Graphics, disciple of Prof. Vašák

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jindřich Zezula

    (1935-2015)

    No.: 984

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:54

    pastel, papír, 1969, 24,5 x 37,5 cm, sign. PD Zezula 69, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Jindřich Zezula

    No.: 985

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:55

    akvarel, papír, 26 x 34 cm, sign. PD Zezula, rám

  • Leon Ziembinski

    (1918)

    Kytice ve váze

    No.: 986

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:56

    olej, sololit, 1989, 52 x 40 cm, sign. LD Ziembinski Leon 1989, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Leon Ziembinski

    (1918)

    Pivoňky

    No.: 987

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:57

    olej, sololit, 1990, 52 x 43 cm, sign. LD Ziembinski Leon 1990, rám, na zadní straně štítek s popisem (Ostrava-Hrabová, jiné vročení než v signatuře: 1976), rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Kamila Ženatá

    Stromy s plotem

    No.: 989

    Planned termination: 11. 12. 2020 17:59

    lept, 32 x 41,2 cm, sign. PD Kamila Ženatá, rám, č. 16/50, the disciple of L. Cepelak

  • A. Brožek

    No.: 990

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 18:00

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • J. Faltus

    Řeka

    No.: 991

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 18:01

    olej, karton, 1953, 34 x 49 cm, sign. PD J. Faltus 53, rám

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Wieczorok

    No.: 992

    Planned termination: 11. 12. 2020 18:02

    olej, karton, 33 x 53,5 cm, sign. PD Wieczorok, rám

  • Kamil Lhoták

    Kafe chce jedině Kamil

    No.: 1

    Planned termination: 08. 12. 2020 20:00

    pero, papír, 21 x 29,5 cm, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

  • Kamil Lhoták

    Náš kamarád!

    No.: 2

    Planned termination: 08. 12. 2020 20:01

    pero, papír, 1978, 21 x 29,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Franz I.

    No.: 3

    Planned termination: 08. 12. 2020 20:02

    pero, papír, 29,5 x 21 cm, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids