• Vladimír Komárek

    Ex Libris Dr. Karel Samšiňák

    No.: 250822

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:07

    dřevoryt, 1974, 11,6 x 11,5 cm, sign. PD VKomárek 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Bouda

    Vysoký Chlumec

    No.: 250825

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:08

    litografie, 1975, 7,3 x 18,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Malíř

    No.: 250826

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:09

    kolorovaná litografie, 16,4 x 23,5 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, …

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Selky

    No.: 250827

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:10

    kolorovaná litografie, 17 x 24 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The …

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Kostel

    No.: 250828

    Auction price: 190 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:11

    kolorovaná litografie, 9 x 13 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The H…

    Current price: 190 CZK (8 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Lesní cestička

    No.: 250829

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:12

    dřevoryt, 1946, 15,2 x 9,9 cm, sign. PD Karel Tondl, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philosophy - Charles University…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ještěr

    No.: 250830

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:13

    dřevoryt, 15,3 x 10,4 cm, sign. PD JBaruch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ex Libris Franta Koudelka

    No.: 250831

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:14

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Konvalinky

    No.: 250832

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:15

    dřevoryt, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD Burka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Benátky

    No.: 250833

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:16

    litografie, 21 x 10 cm, sign. PD Knobloch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Zahrada

    No.: 250835

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:17

    serigrafie, 12,2 x 11,7 cm, sign. DU JKaiser, č. 69/170, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kavan

    Ex Libris Dr. Karel Samšiňák

    No.: 250836

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:18

    lept, akvatinta, 12,5 x 9,9 cm, sign. PD JKavan, č. 9/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Alois Zörner

    Podzimní okno

    No.: 250842

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:19

    akvatinta, lept, papír, 11,3 x 9,3 cm, sign. PD Zörner, pasparta, č. 45/100, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší

    No.: 250843

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:20

    litografie, 1984, 15,1 x 20,9 cm, sign. PD Karel Dlabola 1984, pasparta, č. 43/100, vzadu štítek s popisem, při okrajích zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Beneš

    Ve světnici

    No.: 250853

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:21

    tužka, akvarel, běloba, papír, 1909, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD Beneš 1909, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Walter Helfenbein

    (1893-1984)

    Země, voda, oheň, vzduch

    No.: 251421

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:22

    4x lept, 1925, 13,7 x 18,4 cm, vše sign. PD WHelfenbein, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Hlava kance

    No.: 251422

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:23

    suchá jehla, 30 x 24 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 18/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied privately by his father Josef Vaic

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Koloušek

    No.: 251423

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:24

    suchá jehla, 24 x 30 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 37/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied privately by his father Josef Vaic

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Zajíčci

    No.: 251424

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:25

    suchá jehla, 24 x 30 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 26/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied privately by his father Josef Vaic

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Dr. K. Procházka

    No.: 251425

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:26

    dřevoryt, 9,6 x 6 cm, LD značeno v desce J.V., lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris MUDr. Jitka Měřičková

    No.: 251426

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:27

    dřevoryt, 1950, 10 x 4,5 cm, vzadu razítko, při okraji lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    No.: 251427

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:28

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 6,5 cm, PD značeno v desce J.V., vzadu razítko, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Josef Měřička

    No.: 251428

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:29

    dřevoryt, 1948, 7,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Mojmír Helclet

    No.: 251429

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:30

    dřevoryt, 1921, 13,2 x 12,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    No.: 251430

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:31

    dřevoryt, 1936, 10,8 x 10,8 cm, LD značeno v desce JVáchal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Pavla Vodehnala

    No.: 251431

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:32

    dřevoryt, 11,1 x 8,3 cm, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Sourozenci

    No.: 251432

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:33

    kombinovaná technika, 52 x 34 cm, sign. DU Hořánek 65, č. 1/22, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    No.: 251433

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:34

    litografie, 47,6 x 32,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Já nejsem já

    No.: 251436

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:37

    filmový plakát, 1986, 39,5 x 29 cm, sign. LD v tisku Hořánek 86, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Šťastný hokejista

    No.: 251438

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:39

    linoryt, 1974, 18,8 x 13,8 cm, sign. PD Salajka J. 74, č. 24/30, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)