• Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Balónky

    No.: 1097

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:01

    akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Patent

    No.: 1096

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:00

    tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, dole text: Dozvím se konečně, kdo z vás dvou..., zezadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Manželská krize

    No.: 1095

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:59

    tuš, papír, 29, 6 x 20, 8 cm, sign. PD ES, dole text: Nejlepší řešení vaší manželské krize vidím v tom, když ji nebudete řešit..!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    U lékaře

    No.: 1094

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:58

    akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Pravda není jen ve víně, ale i v játrech. Ta vaše říkají, že už máte dopito…., na zadní staně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Usměrněná atraktivnost

    No.: 1072

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:36

    tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Petr

    (1884-1964)

    Z dílen Umělců

    No.: 951

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:35

    kniha, podpis s věnováním Josefu Paterovi a přiložený dopis Fr. Petra malíři a laickému bratru kláštera ve Lnářích známému pod jménem fráter Josífek, vydalo Dělnické nakladatelství, Praha 1947, 187s., pův. brož, obálka při krajích a na hřbetu poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kamil Bednář: Hladiny tůní

    No.: 950

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:34

    kniha, kresby a podpis K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of …

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Majerová

    (1882-1967)

    Náměstí Republiky

    No.: 949

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:33

    kniha, podpis M. Majerové, ilustrace J. Čapek, ČIN, Praha 1929, 394 s., clpl. vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Kresba, grafika, plastika

    No.: 929

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:13

    katalog, pozdrav s věnováním O. Janeček na přídeští, vydala GHMP, Praha 1980, sešit, nestr. (24s.), uvolněný prostřední dvojlist, velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Ass…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alexander Blok

    (1880-1921)

    Dvanáct - Epos o revoluci

    No.: 925

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:09

    bibliofilie, podpis překladatele B. Matheusiana přídeští, kresby J. Anněnkov, graf. úprava a obálka O. Karlas, vydalo Naše vojsko, Praha 1949, 67 s., brož., na listech skvrny, zašlý, při okrajích lehce poškozený přebal, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lid slovanských zemí v obrazech

    No.: 923

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:07

    bibliofilie, podpis L. Kuby na patitulu, katalog výstavy k 90. narozeninám v Mánesu, úprava Fr. Hudeček, vydal ČSVU a Národní muzeum, Praha 1953, 64s., brož., ob. při krajích drobně poškozená a lehce zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Faltys

    (1878-1944)

    O jiných a o sobě

    No.: 916

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:00

    kniha, podpis na tit. listě K. Faltys, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1934, brož, 131s., několik uvolněných listů, po krajích otřepené, obálka na hřbetu mírně natržená, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniela Hodrová

    (1946)

    Ztracené děti

    No.: 907

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:51

    kniha, podpis D. Hodrové, Vydal Hynek, Praha 1997, 384s., kart. vazba s ob., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Maria

    (1870-1942)

    Spravedlnost

    No.: 903

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:47

    kniha, podpis na patitulu J. Maria, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., polokožená převazba s ražbou na hřbetu, 303s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Frejka

    (1904-1952)

    Deník Jarmily Horákové

    No.: 901

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:45

    kniha, podpis s věnováním na patitulu J. Frejka, vyd. Českomoravský kompas, Praha, 1940, ob. Fr. Muzika, brož, 199s., pravý horní růžek ušpiněný od zatekliny, ob. na hřbetu mírně natržená, otřepené okraje, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    2x Literární listy

    No.: 874

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:18

    noviny, zvláštní vydání z 26.7.1968 s poselstvím občanů předsednictvu ÚV KSČ a se seznamem signatářů (dvojlist), + 23.8.1968 (protiokupační vydání po obsazení redakce); trochu potrhané okraje a papíř v přehybu, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Devadesátky v tisku

    No.: 870

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:14

    noviny, první čísla nových polistopadových periodik, obs.: Telegraf, nulté číslo 21.12.1991; Prostor, 1.4.1992 + poslední číslo 12.12.1992; Nei Report, číslo 0, 16.8.1990; Expres, 15.1.1990; Blesk, 13.4.1992; Fórum OF, 31.1.1990; Moravské noviny, 4.1.1990 (vyd. Atlantis, brno); Národní listy, 26.3.1…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Palach

    (1948-1969)

    3x dobový tisk + dokumenty

    No.: 869

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:13

    noviny, 1x Svobodné slovo 20.1.1969 (Jan Palach zemřel), 1x Mladá fronta 27.1.1969 (Rozloučení s Janem Palachem), 1x týdeník Květy č. 4, 1.2.1969 (pouze listy, bez hřbetu), 1x tištěný leták Akčního výboru pražských studentů a předsednictva SVS Nedopusťte zneužití pohřbu Jana Palacha, 2x strojopis (I…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Propagandistická periodika okupačních vojsk z roku 1968

    No.: 864

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:08

    noviny, 2x Zprávy č. 5 (14.9.) a č. 16 (17.9), 1x Týdeník aktualit (14.10., roč. 1, č. 1, vyd. Tisková agentura Novosti), dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    4x Lidové noviny

    No.: 860

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:04

    noviny, prosinec 1989 (na tit. straně Goodbye samizdat), 5.1. 1990 (s reportáží První den prezidenta od Vladimíra Mlynáře, 4.1. 1993 (první číslo v samostatném českém státě) a 27.1. 1993 (zvolení V. Havla presidentem), dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Gorbačov svržen

    No.: 859

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:03

    noviny, Rudé právo s titulní stranou Gorbačov svržen z 20. srpna 1991, dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dopisy Boženy Němcové

    No.: 1361

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:25

    bibliofilie, suchá jehla ve frontispisu A. Nauman (signováno), tisk M. Pegrassi, báseň Fr. Halas, předmluva Fr. Hrubín, upr. J. Sonberg, vyd. Rudolf Kmoch, Praha, 1941, ex. 649/777, ed. Klub 777 bibliofilů, volné listy v obálce, 60s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of p…

    Current price: 220 CZK (10 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Rösner

    (1891)

    Pohledy do budoucna 1929

    No.: 1446

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:50

    ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1929, vyšlo jako příloha čas. Spiritistick Revue, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 154s., ob. na hřbetu natržená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Rösner

    (1891)

    Pohledy do budoucna 1939

    No.: 1444

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:48

    ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1939, vypr. kroužek okultních spolupr., řídí J. Rösner, vyšlo jako premie předplatitelům Československé revue psychické, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 144s., flíčky na deskách a na ořezu listů, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Sezemský

    (1876-1949)

    Před soudem božím

    No.: 1440

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:44

    kniha, časová úvaha ku řešení otázek života sociálního, vyd. Karel Sezemský, Nová Paka, 1919, ed. Spirit, sv. 29., brož, 48s., ob. pomačkaná, vzadu natržená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Božena Němcová

    (1820-1862)

    Babička

    No.: 1405

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:09

    kniha, fotografie z ratibořického údolí J. Zeman, úprava H. Melicharová, 12. sv. Knižnice Oreb, vyd. Ant. Dědourek, Třebechovice p. O. 1942, původní brož, 393s., nerozřezáno, vazba politá, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Hynek Mácha

    (1810-1836)

    Máj

    No.: 1398

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:02

    kniha, sedmi dřevoryty vyzdobil K. Štěch, úprava St. Stejskal, přehlédl B. Beneš Buchlovan, I. sv. edice Malá veledíla, vyd. Vilém Šmidt, Praha 1945, ex. 94, brož., 61s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Kostka Neumann

    (1875-1947)

    Elbasan (Válečné vzpomínky)

    No.: 1391

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:55

    kniha, il. V. Fiala, vyd. Družstevní nakl. Kniha, Praha, 1922, brož, 158s., otřepené okraje a flíčky na deskách, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Leopold Taubinger

    Blumen (Heft 6)

    No.: 1390

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:54

    soubor grafik, 6 litografií s detaily květin L. Taubinger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Leopold Taubinger

    Blumen (Heft 5)

    No.: 1389

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:53

    soubor grafik, 6 litografií s detaily květin L. Taubinger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.