Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Daniela Benešová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Třešně a švestka
No.: 134Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:13
litografie, 1991, 46 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, pasparta, č. 33/100, the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Association of Prague Painters and The Association of Free Graphic
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Václav Šafář (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1915-1991)
Kostel v Českém Meziříčí
No.: 135Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:14
Current price: 1.500 CZK (63 €)
F. Růžička (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Skalní město
No.: 136Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:15
olej, dřevo, 57 x 68,5 cm, sign. LD Růžička 1997, rám
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Josef Koudelka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1877-1960)
Podzim
No.: 137Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:16
olej, plátno, 69 x 98,3 cm, sign. PD Koudelka J., rám, the disciple of prof. Pirner, Brozik and Schwaiger, member of The Manes Association of Fine Artists
Current price: 3.000 CZK (125 €)
O. Ondráška (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Ptačí hnízdo
No.: 138Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:17
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD Ondráška, rám, e.a.
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Most
No.: 139Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:18
pastel, tempera, papír, 29,5 x 38 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
No.: 140Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:19
olej, dřevo, 60 x 43 cm, sign. PD Růžička 1987, rám
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
F. E. Šístek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1898-1944)
Říp
No.: 141Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:20
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Oldřich Vlach (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1886-?)
Žně
No.: 142Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:21
olej, plátno, 64 x 94 cm, sign. PD O. Vlach, rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
Jarmila Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květinová kompozice I
No.: 143Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:22
olej, sololit, 70 x 59 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 15.000 CZK (625 €)
(1927)
Květinová kompozice II
No.: 144Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:23
olej, deska, 64 x 55,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Krkonoše
No.: 145Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:24
akvarel, papír, 1920, 42,5 x 58 cm, sign. PD , rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
(1927)
Květiny s holubičkou
No.: 146Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:25
olej, lepenka, 65 x 55 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 10.000 CZK (417 €)
(1927)
Květiny s Andulkou
No.: 147Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:26
olej, sololit, 63,5 x 53 cm, rám
No.: 148Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:27
František Galia (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1897-?)
Pohled na Štramberskou Trúbu
No.: 149Auction price: 2.900 CZK (121 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:28
olej, lepenka, 65,5 x 52 cm, sign. PD Galia 1937, rám
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Neznámý autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Štramberk s Trúbou
No.: 150Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:29
akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám
Lada Zemánková (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
San Felice
No.: 151Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:30
Roberto Formigoni (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Tulák v krajině
No.: 152Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:31
Serie Dei Globe
No.: 153Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:32
kombinovaná technika, papír, 43 x 68,5 cm, sign., rám
Děvče se džbánem
No.: 154Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Last auctioneer: ID4**3 History of bids
Adolf Heller (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1887-1952)
Mečíky
No.: 155Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:34
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Josef Ruszelák (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Modrý les (diptych)
No.: 156Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:35
pastel, papír, sign. DU Josef Ruszelák, 2 x (70 x 100) cm, sign. DU Josef Ruszelák, rám, studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the member of UVU, the group 5+2, Q, The Association of Czech Graphic Designers, SVUM Hodonin
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Dana Holá (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1938-2007)
Kytarová meditace
No.: 157Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:36
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Košnář (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1909-1970)
Daň hornické práce
No.: 158Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:37
Current price: 8.000 CZK (334 €)
(1891-1983)
Svážení obilí
No.: 159Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:38
olej, plátno, 79 x 98,5 cm, rám
(Sabahudin) Dino Čečo (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Siločáry
No.: 160Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:39
Postava
No.: 161Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:40
František Charvát (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1885-1947)
Velvary od Křížku
No.: 162Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:41
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Josef Zamazal (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1899-1971)
Chalupy
No.: 163Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:42
olej, plátno, 63,5 x 75,5 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, místy odpadlá malba