Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květinové zátiší II
No.: 254Auction price: 6.650 CZK (278 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:13
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
Current price: 6.650 CZK (278 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květinové zátiší III
No.: 255Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:14
kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Kapoun (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1902-1963)
Srbsko
No.: 256Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:15
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
U moře
No.: 257Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
M. Houra/ K. Šindelář (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Jistoty života
No.: 258Auction price: 36.600 CZK (1.525 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:17
dřevěný reliéf, 1978, základní deska 172 x 81; 8 x (40 x 36) cm, značeno ze strany
Current price: 36.600 CZK (1.525 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Hudeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1872-1942)
Tatry s jezerem
No.: 259Auction price: 56.600 CZK (2.359 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:18
olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám
Current price: 56.600 CZK (2.359 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Maixner (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Kristus na hoře Olivetské
No.: 260Auction price: 13.300 CZK (555 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:19
olej, plátno, 1872, 26/7, 67 x 56 cm, sign. PD Karel Maixner 1872, rám
Current price: 13.300 CZK (555 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pech (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Obrazce
No.: 261Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:20
akryl, asambláž, plátno, 1992, 60 x 39 cm, sign. PD Pech 92, rám
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Měřička (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1955)
Čtyři zámotky
No.: 262Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:21
litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Stroje
No.: 263Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:22
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, e/a
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Bez názvu
No.: 264Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:23
lept, 45,5 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Stroje
No.: 265Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:24
lept, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Bez názvu
No.: 266Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:25
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 3/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Kompozice
No.: 267Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:26
lept, 29 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Stavidla
No.: 268Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:27
lept, 29 x 39 cm, sign. DU P. Čampulka 89, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Voda
No.: 269Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:28
lept, 30 x 39 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Krystal
No.: 270Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:29
lept, 1993, 28 x 36 cm, rám, č. 17/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Kulhánek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Partie z Kladna
No.: 271Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:30
tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Cesta
No.: 272Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:31
lept, 1993, 27 x 18,8 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám, č. 23/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanisalv Kulhánek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Partie z Kladna
No.: 273Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:32
tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Žena
No.: 274Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:33
lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Bez názvu
No.: 275Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:34
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Akt
No.: 276Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:35
lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Most
No.: 277Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:36
lept, 1994, 28 x 36 cm, sign. PD P. Čampulka 1994, rám, č. 7/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Nový (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1885-?)
Hong-Kong
No.: 278Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:37
akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Bez názvu
No.: 279Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:38
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Stroj II
No.: 280Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:39
lept, 33,5 x 19 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 29/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Plot
No.: 281Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:40
lept, 1990, 23 x 15 cm, sign. PD P. Čampulka 1990, rám, e/a
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Syrový (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1879-1956)
Krajina
No.: 282Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:41
olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, the disciple of prof. V. Brozik at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, V. Hynais at The Academy of Fine Arts in Prague, K. Marr in Munich and J. Humbert in Paris
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tůma (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina - Vůz, Kůň, Oheň
No.: 283Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:42
olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED